| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | کامپیوتر گیمینگ AMD H68 Dual Core 3150U |
| MOQ: | 1 قطعه |
| قیمت: | $179.00 ~ $185.00 / Piece/Pieces |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی با بدنه ای باریک و جمع و جور مجهز به رم دو کاناله DDR4 تا ظرفیت 32 گیگابایت، گیگابیتی اترنت RJ45 و دو هارد دیسک است که عملکردی عالی برای پشتیبانی از عملکرد پرسرعت و پایدار رایانه ارائه می دهد. علاوه بر این، این مینی کامپیوتر بازی مجهز به HDMI و DP1.4 است تا کیفیت تصویر با وضوح بالا را به ارمغان بیاورد و تجربه بازی را افزایش دهد.
| CPU |
AMD Athlon™ Gold 3150U، 2.4GHz تا 3.3GHz، L3 Cache 4M، 15W. AMD Ryzen™ 7 3750H 2.3GHz تا 4.0GHz، L3 Cache 4M، 35W |
| کارت گرافیک | AMD Radeon™ Graphics، Radeon™ RX Vega 10 Graphics |
| RAM | دو کانال DDR4 SO-DIMM 2400 مگاهرتز، حداکثر تا 32 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVMe 2280 SSD+1* 2.5 اینچی SATA SSD/HDD |
| نمایشگر سه گانه | HDMI2.0*1 + DP1.4*1 + type-c*1 |
| سیستم عامل پشتیبانی می شود | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس، اوبونتو و غیره. |
| اتصالات پنل جلویی | 1* روشن/خاموش، 1* SPK، 1* MIC، 1* USB 3.0، 1* نوع C |
| اتصالات پنل عقب | 1* HDMI2.0، 1* DP1.4، 2* USB3.0، 2* USB2.0، 1* RJ45 LAN، 1* DC IN 19V /3.42A |
| اترنت | 1* RJ45 10/100M/1000M Gigabits Ethernet |
| قدرت | ورودی: AC 100-240V /50-60Hz؛ خروجی: DC 19V/3.42A |
| سیستم خنک کننده | فن خنک کننده و هیت سینک |
| جنس شاسی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای عملیاتی | -20 تا 35 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -20℃~85℃ (15-35℃ توصیه می شود) |
| رطوبت نسبی | 5٪ ~ 95٪ (بدون تراکم) |
| بعد | 51mm*128mm*128mm |
| رنگ | خاکستری |
![]()
به عنوان یک کامپیوتر رومیزی قابل حمل، از مواد فلزی آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و مجهز به یک فن خنک کننده است که نه تنها می تواند در هر مکانی استفاده شود، بلکه می تواند گرما را در حین کار کامپیوتر به سرعت دفع کند تا بدنه خنک بماند و از اجزای داخلی برای عملکرد پایدار محافظت کند. اندازه جمع و جور، پیکربندی منحصر به فرد و عملکرد بالا آن را نه تنها برای بازی و سرگرمی، بلکه می تواند به طور گسترده در دفتر خانه، آموزش مدرسه، تجهیزات چند رسانه ای و تجارت مورد استفاده قرار دهد.
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | کامپیوتر گیمینگ AMD H68 Dual Core 3150U |
| MOQ: | 1 قطعه |
| قیمت: | $179.00 ~ $185.00 / Piece/Pieces |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی با بدنه ای باریک و جمع و جور مجهز به رم دو کاناله DDR4 تا ظرفیت 32 گیگابایت، گیگابیتی اترنت RJ45 و دو هارد دیسک است که عملکردی عالی برای پشتیبانی از عملکرد پرسرعت و پایدار رایانه ارائه می دهد. علاوه بر این، این مینی کامپیوتر بازی مجهز به HDMI و DP1.4 است تا کیفیت تصویر با وضوح بالا را به ارمغان بیاورد و تجربه بازی را افزایش دهد.
| CPU |
AMD Athlon™ Gold 3150U، 2.4GHz تا 3.3GHz، L3 Cache 4M، 15W. AMD Ryzen™ 7 3750H 2.3GHz تا 4.0GHz، L3 Cache 4M، 35W |
| کارت گرافیک | AMD Radeon™ Graphics، Radeon™ RX Vega 10 Graphics |
| RAM | دو کانال DDR4 SO-DIMM 2400 مگاهرتز، حداکثر تا 32 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVMe 2280 SSD+1* 2.5 اینچی SATA SSD/HDD |
| نمایشگر سه گانه | HDMI2.0*1 + DP1.4*1 + type-c*1 |
| سیستم عامل پشتیبانی می شود | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس، اوبونتو و غیره. |
| اتصالات پنل جلویی | 1* روشن/خاموش، 1* SPK، 1* MIC، 1* USB 3.0، 1* نوع C |
| اتصالات پنل عقب | 1* HDMI2.0، 1* DP1.4، 2* USB3.0، 2* USB2.0، 1* RJ45 LAN، 1* DC IN 19V /3.42A |
| اترنت | 1* RJ45 10/100M/1000M Gigabits Ethernet |
| قدرت | ورودی: AC 100-240V /50-60Hz؛ خروجی: DC 19V/3.42A |
| سیستم خنک کننده | فن خنک کننده و هیت سینک |
| جنس شاسی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای عملیاتی | -20 تا 35 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -20℃~85℃ (15-35℃ توصیه می شود) |
| رطوبت نسبی | 5٪ ~ 95٪ (بدون تراکم) |
| بعد | 51mm*128mm*128mm |
| رنگ | خاکستری |
![]()
به عنوان یک کامپیوتر رومیزی قابل حمل، از مواد فلزی آلیاژ آلومینیوم ساخته شده و مجهز به یک فن خنک کننده است که نه تنها می تواند در هر مکانی استفاده شود، بلکه می تواند گرما را در حین کار کامپیوتر به سرعت دفع کند تا بدنه خنک بماند و از اجزای داخلی برای عملکرد پایدار محافظت کند. اندازه جمع و جور، پیکربندی منحصر به فرد و عملکرد بالا آن را نه تنها برای بازی و سرگرمی، بلکه می تواند به طور گسترده در دفتر خانه، آموزش مدرسه، تجهیزات چند رسانه ای و تجارت مورد استفاده قرار دهد.
![]()