|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X83 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر صنعتی، که با پردازنده Intel Atom E3940 DDR3L کار می کند، عملکردی با سرعت بالا و پایدار را به شما ارائه می دهد. این کامپیوتر کوچک و قدرتمند، با طراحی خوب، برای استفاده در محیط های مختلف مناسب است. ویژگی های قدرتمند و عملکرد عالی آن می تواند نیازهای محاسباتی مختلف شما را برآورده کند. این مینی کامپیوتر دارای حافظه داخلی DDR3L است که می تواند داده ها را به سرعت بخواند و پردازش کند و کارایی را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.
در عین حال، طراحی کم مصرف آن باعث می شود که عملکرد طولانی مدت حرارت زیادی تولید نکند و از عملکرد پایدار تجهیزات اطمینان حاصل شود.
علاوه بر این، این کامپیوتر از پردازنده Intel Atom E3940 استفاده می کند که دارای قدرت پردازش بالا و مدیریت انرژی کارآمد است و به راحتی می تواند از عهده انواع وظایف محاسباتی پیچیده برآید. در مجموع، این یک دستگاه عالی با عملکرد بالا، عملکرد پایدار و مصرف انرژی کم است که می تواند تجربه استفاده عالی را برای شما فراهم کند، چه در محیط خانه، دفتر یا صنعتی.
| پردازنده | Intel Atom E3940 پردازش 4 هسته 4 رشته |
| حافظه | 1*DDR3L SODIMM، حداکثر تا 8 گیگابایت |
| اترنت | 2*INTEI-I211/1000 مگابیت LAN، پشتیبانی از Wake-on-LAN و بوت PXE |
| هارد دیسک | 1*MSATA HDD / SSD، 1*M2 NGFF 2242 SSD |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره. |
| اسلات توسعه | 1*MINIPCIE Solt، پشتیبانی از ماژول WIFI و 3G/4G؛ 1*AT/ATX، پشتیبانی از شروع خودکار برای تماس های ورودی |
| پورت ورودی/خروجی | 4*USB 3.0، 2*USB2.0، 1*DP1.4، 1*VGA، 2*COM / DB9 RS232، 1*دکمه پاور، 1*DC12V، 1*AT/ATX |
| Watchdog | پشتیبانی از Watchdog 1-255 ثانیه/دقیقه |
| منبع تغذیه | DC-12V5A |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| ابعاد | 183*115.5*36 میلی متر، وزن: حدود 1.0 کیلوگرم |
| نصب | رومیزی و دیواری |
| دمای عملیاتی | -10°C تا +60°C |
| دمای ذخیره سازی | -30°C تا +70°C |
این مینی کامپیوتر صنعتی دارای یک حافظه DDR3L 2 گیگابایتی آنبرد، یک اسلات حافظه 1*DDR3L با حداکثر ظرفیت 8 گیگابایت، یک اسلات هارد دیسک mSATA داخلی و قابلیت ارتقا به یک هارد دیسک M.2 NGFF 2242 است.![]()
این مینی کامپیوتر مجهز به یک پورت VGA (1920*1080@60Hz) و یک پورت DP (4096 x 2304@60Hz) است و از نمایشگر دوگانه برای نمایش تصویر با کیفیت فوق العاده بالا پشتیبانی می کند.![]()
این مینی کامپیوتر صنعتی از بدنه فلزی کاملاً بسته از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است که می تواند گرما را به سرعت دفع کند، ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر سایش است. سیستم خنک کننده بدون فن، بدون تداخل نویز، عملکردی آرام و پایدار.![]()
این مینی کامپیوتر صنعتی از بدنه فلزی آلیاژ آلومینیوم و قطعات با کیفیت بالا ساخته شده است که در برابر دماهای بالا و پایین، رطوبت و خوردگی مقاوم است. همچنین دارای پایداری قوی است و از عملکرد پایدار 24 ساعته در 7 روز هفته پشتیبانی می کند.![]()
این یک دستگاه عالی با عملکرد بالا، عملکرد پایدار و مصرف انرژی کم است که می تواند تجربه استفاده عالی را برای شما فراهم کند، چه در محیط خانه، دفتر یا صنعتی.![]()
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X83 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر صنعتی، که با پردازنده Intel Atom E3940 DDR3L کار می کند، عملکردی با سرعت بالا و پایدار را به شما ارائه می دهد. این کامپیوتر کوچک و قدرتمند، با طراحی خوب، برای استفاده در محیط های مختلف مناسب است. ویژگی های قدرتمند و عملکرد عالی آن می تواند نیازهای محاسباتی مختلف شما را برآورده کند. این مینی کامپیوتر دارای حافظه داخلی DDR3L است که می تواند داده ها را به سرعت بخواند و پردازش کند و کارایی را به طور قابل توجهی بهبود بخشد.
در عین حال، طراحی کم مصرف آن باعث می شود که عملکرد طولانی مدت حرارت زیادی تولید نکند و از عملکرد پایدار تجهیزات اطمینان حاصل شود.
علاوه بر این، این کامپیوتر از پردازنده Intel Atom E3940 استفاده می کند که دارای قدرت پردازش بالا و مدیریت انرژی کارآمد است و به راحتی می تواند از عهده انواع وظایف محاسباتی پیچیده برآید. در مجموع، این یک دستگاه عالی با عملکرد بالا، عملکرد پایدار و مصرف انرژی کم است که می تواند تجربه استفاده عالی را برای شما فراهم کند، چه در محیط خانه، دفتر یا صنعتی.
| پردازنده | Intel Atom E3940 پردازش 4 هسته 4 رشته |
| حافظه | 1*DDR3L SODIMM، حداکثر تا 8 گیگابایت |
| اترنت | 2*INTEI-I211/1000 مگابیت LAN، پشتیبانی از Wake-on-LAN و بوت PXE |
| هارد دیسک | 1*MSATA HDD / SSD، 1*M2 NGFF 2242 SSD |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره. |
| اسلات توسعه | 1*MINIPCIE Solt، پشتیبانی از ماژول WIFI و 3G/4G؛ 1*AT/ATX، پشتیبانی از شروع خودکار برای تماس های ورودی |
| پورت ورودی/خروجی | 4*USB 3.0، 2*USB2.0، 1*DP1.4، 1*VGA، 2*COM / DB9 RS232، 1*دکمه پاور، 1*DC12V، 1*AT/ATX |
| Watchdog | پشتیبانی از Watchdog 1-255 ثانیه/دقیقه |
| منبع تغذیه | DC-12V5A |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| ابعاد | 183*115.5*36 میلی متر، وزن: حدود 1.0 کیلوگرم |
| نصب | رومیزی و دیواری |
| دمای عملیاتی | -10°C تا +60°C |
| دمای ذخیره سازی | -30°C تا +70°C |
این مینی کامپیوتر صنعتی دارای یک حافظه DDR3L 2 گیگابایتی آنبرد، یک اسلات حافظه 1*DDR3L با حداکثر ظرفیت 8 گیگابایت، یک اسلات هارد دیسک mSATA داخلی و قابلیت ارتقا به یک هارد دیسک M.2 NGFF 2242 است.![]()
این مینی کامپیوتر مجهز به یک پورت VGA (1920*1080@60Hz) و یک پورت DP (4096 x 2304@60Hz) است و از نمایشگر دوگانه برای نمایش تصویر با کیفیت فوق العاده بالا پشتیبانی می کند.![]()
این مینی کامپیوتر صنعتی از بدنه فلزی کاملاً بسته از آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است که می تواند گرما را به سرعت دفع کند، ضد گرد و غبار و مقاوم در برابر سایش است. سیستم خنک کننده بدون فن، بدون تداخل نویز، عملکردی آرام و پایدار.![]()
این مینی کامپیوتر صنعتی از بدنه فلزی آلیاژ آلومینیوم و قطعات با کیفیت بالا ساخته شده است که در برابر دماهای بالا و پایین، رطوبت و خوردگی مقاوم است. همچنین دارای پایداری قوی است و از عملکرد پایدار 24 ساعته در 7 روز هفته پشتیبانی می کند.![]()
این یک دستگاه عالی با عملکرد بالا، عملکرد پایدار و مصرف انرژی کم است که می تواند تجربه استفاده عالی را برای شما فراهم کند، چه در محیط خانه، دفتر یا صنعتی.![]()
![]()
![]()