|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X65 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر گیمینگ با پردازندههای Intel Celeron N5105 و Intel Pentium Silver N6005 موجود است. این دستگاه از 1* M.2 NVME SSD تا 1 ترابایت و 1* LPDDR4x آنبرد تا 16 گیگابایت برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه پشتیبانی میکند. به عنوان یک مینی کامپیوتر گیمینگ، همچنین دارای 2*HDMI 2.0 و 2*Intel 2.5G LAN است که از خروجی نمایشگر دوگانه 4K 60Hz HD با کیفیت تصویر فوق العاده بالا و سرعت انتقال شبکه فوق العاده بالا پشتیبانی میکند.
این مینی کامپیوتر گیمینگ قادر به انجام طیف گستردهای از کاربردها است و همچنین میتواند به راحتی اکثر نیازهای خانه، سرگرمی، دفتر کار، تماشای برنامههای تلویزیونی و غیره را برآورده کند.
| پردازنده | Intel Pentium Silver N6005، Intel Celeron N5105 |
| نمایشگر | خروجی نمایشگر 2*HDMI 2.0 (4096x2160@60Hz) |
| حافظه | 1*LPDDR4x SODIMM، حداکثر تا 16 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 M-Key 2242 SSD، پیشفرض NVME PCIE3.0*2، اختیاری SATA3.0 |
| اترنت | 1*2.5GbE RJ45 LAN intel i225V LAN |
| اسلات توسعه | 1*M.2 E-Key (پروتکل PCIe3.0 x1 + USB2.0)، WIFI و غیره. |
| پورت I/O | 4*USB 3.0، 1*LAN، 1*دکمه پاور، 2*HDMI 2.0 4K 60Hz، 1*اسلات کارت TF، 1*جک صوتی 2 در 1، 1*Type-C (ورودی برق) |
| منبع تغذیه | DC 12V 2.5A (پورت ورودی برق TYPE-C) |
| سیستم عامل | Windows10، Windows11، Linux و غیره. |
| ابعاد | 75 میلیمتر * 75 میلیمتر * 52 میلیمتر |
| وزن | حدود 300 گرم |
| سیستم خنک کننده | فن کنترل دمای هوشمند + هیت سینک مسی کامل |
| محیط کار | دمای ذخیرهسازی: -40 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد، دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد، رطوبت ذخیرهسازی: 5% تا 90% (بدون میعان) |
این مینی کامپیوتر گیمینگ دارای ابعاد جمع و جور 75 میلیمتر طول، 75 میلیمتر عرض، 52 میلیمتر ارتفاع و وزن تنها حدود 300 گرم است. با اشغال فضای کم، میتوانید آن را در جیب خود قرار داده و هر کجا که میروید با خود حمل کنید.
![]()
این دستگاه مجهز به 8 گیگابایت رم LPDDR4X و حافظه حالت جامد با کارایی بالا است که قابل ارتقا است، باز کردن چندین صفحه وب بدون تاخیر، بهبود چشمگیر بهرهوری کار.
![]()
این مینی کامپیوتر گیمینگ قادر به انجام طیف گستردهای از کاربردها است و میتواند به راحتی اکثر نیازهای خانه، سرگرمی، دفتر کار، تماشای برنامههای تلویزیونی و غیره را برآورده کند.
![]()
![]()
مجهز به اسلات کارت TF، HDMI، رابط USB3.0، قابل اتصال به ایستگاه اتصال، انتقال داده با سرعت بالا و خروجی ویدئو و سایر اهداف.
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X65 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر گیمینگ با پردازندههای Intel Celeron N5105 و Intel Pentium Silver N6005 موجود است. این دستگاه از 1* M.2 NVME SSD تا 1 ترابایت و 1* LPDDR4x آنبرد تا 16 گیگابایت برای عملکرد بالا و مقرون به صرفه پشتیبانی میکند. به عنوان یک مینی کامپیوتر گیمینگ، همچنین دارای 2*HDMI 2.0 و 2*Intel 2.5G LAN است که از خروجی نمایشگر دوگانه 4K 60Hz HD با کیفیت تصویر فوق العاده بالا و سرعت انتقال شبکه فوق العاده بالا پشتیبانی میکند.
این مینی کامپیوتر گیمینگ قادر به انجام طیف گستردهای از کاربردها است و همچنین میتواند به راحتی اکثر نیازهای خانه، سرگرمی، دفتر کار، تماشای برنامههای تلویزیونی و غیره را برآورده کند.
| پردازنده | Intel Pentium Silver N6005، Intel Celeron N5105 |
| نمایشگر | خروجی نمایشگر 2*HDMI 2.0 (4096x2160@60Hz) |
| حافظه | 1*LPDDR4x SODIMM، حداکثر تا 16 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 M-Key 2242 SSD، پیشفرض NVME PCIE3.0*2، اختیاری SATA3.0 |
| اترنت | 1*2.5GbE RJ45 LAN intel i225V LAN |
| اسلات توسعه | 1*M.2 E-Key (پروتکل PCIe3.0 x1 + USB2.0)، WIFI و غیره. |
| پورت I/O | 4*USB 3.0، 1*LAN، 1*دکمه پاور، 2*HDMI 2.0 4K 60Hz، 1*اسلات کارت TF، 1*جک صوتی 2 در 1، 1*Type-C (ورودی برق) |
| منبع تغذیه | DC 12V 2.5A (پورت ورودی برق TYPE-C) |
| سیستم عامل | Windows10، Windows11، Linux و غیره. |
| ابعاد | 75 میلیمتر * 75 میلیمتر * 52 میلیمتر |
| وزن | حدود 300 گرم |
| سیستم خنک کننده | فن کنترل دمای هوشمند + هیت سینک مسی کامل |
| محیط کار | دمای ذخیرهسازی: -40 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد، دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد، رطوبت ذخیرهسازی: 5% تا 90% (بدون میعان) |
این مینی کامپیوتر گیمینگ دارای ابعاد جمع و جور 75 میلیمتر طول، 75 میلیمتر عرض، 52 میلیمتر ارتفاع و وزن تنها حدود 300 گرم است. با اشغال فضای کم، میتوانید آن را در جیب خود قرار داده و هر کجا که میروید با خود حمل کنید.
![]()
این دستگاه مجهز به 8 گیگابایت رم LPDDR4X و حافظه حالت جامد با کارایی بالا است که قابل ارتقا است، باز کردن چندین صفحه وب بدون تاخیر، بهبود چشمگیر بهرهوری کار.
![]()
این مینی کامپیوتر گیمینگ قادر به انجام طیف گستردهای از کاربردها است و میتواند به راحتی اکثر نیازهای خانه، سرگرمی، دفتر کار، تماشای برنامههای تلویزیونی و غیره را برآورده کند.
![]()
![]()
مجهز به اسلات کارت TF، HDMI، رابط USB3.0، قابل اتصال به ایستگاه اتصال، انتقال داده با سرعت بالا و خروجی ویدئو و سایر اهداف.
![]()