|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X78 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی بدون فن با پردازنده نسل ۱۲ یا ۱۳ اینتل Core، قابلیت چندوظیفهای را به طور قابل توجهی بهبود میبخشد و اجرای همزمان چندین برنامه را روانتر میکند که عملکردی چشمگیر را ارائه میدهد.
این دستگاه نه تنها به عنوان یک کامپیوتر رومیزی کوچک برای استفاده خانگی و اداری، بلکه به عنوان یک کامپیوتر صنعتی برای سناریوهایی که نیاز به کامپیوتر با کارایی بالا دارند، قابل استفاده است.
این مینی کامپیوتر دارای یک پورت DP، دو پورت HDMI و یک پورت Type-C است که از خروجی تصویر 2*4K و 2* 8K پشتیبانی میکند و تا چهار نمایشگر HDR را به طور همزمان برای تجربه تماشای جدید تا 4K/8K 60Hz متصل میکند.
| پردازنده | پردازنده Intel Core i3-1215U, i5-1235U, i7-1255U, i7-1355U |
| حافظه | 2* 260-pin SO-DIMM DDR4، حداکثر تا 64 گیگابایت (2*32 گیگابایت یا 1*64 گیگابایت) |
| ذخیرهسازی | 1* M.2 NVME 2280 / NGFF 2280 SSD، 1* M.2 NVME 2280 SSD، 1* 2.5" SATA SSD / HDD |
| چهار خروجی تصویر |
1x DP 1.4 حداکثر رزولوشن (H-DMI 1.4): 4096 x 2304 @60Hz |
| پورت ورودی/خروجی |
1x روشن/خاموش، 4x USB 3.0، 1x SPK، 1x MIC، 1x DP 1.4، 2x H-DMI 2.0، 1x Type-C Thunderbolt 4، 2x USB 2.0، 2x 2.5GbE RJ45 LAN، 1x DC IN 12V |
| سیستم عامل | Windows 11, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos, Openelec و غیره |
| سیمی | 2* 2.5GbE RJ45 Intel i225V/i226V |
| بیسیم | پشتیبانی از WiFi 6 و بلوتوث 5.0 |
| گسترش | 2* USB 2.0، 1*RS232 / RS485، 1*RS232 قابل نصب بر روی مادربرد |
| منبع تغذیه | DC-IN 5.5*2.5mm، DC 19V 3.42A/64.98W (AC به DC، 100~240V) |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای عملیاتی | -20~60 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیرهسازی | -30~70 درجه سانتیگراد |
| رطوبت نسبی |
10%-90% (بدون میعان) |
این مینی پی سی با پردازنده نسل ۱۲ اینتل Core مجهز شده و از حافظه دو کاناله DDR4 با قابلیت ارتقا تا ۶۴ گیگابایت (۳۲ گیگابایت * ۲) پشتیبانی میکند. همزمان، از دو درایو حالت جامد M.2 پشتیبانی میکند که انتقال فایل و بارگذاری نرمافزار را سریعتر میکند.
![]()
این دستگاه از خروجی تصویر 2*4K و 2* 8K پشتیبانی میکند و تا چهار نمایشگر HDR را به طور همزمان برای تجربه تماشای جدید تا 4K/8K 60Hz متصل میکند.
![]()
این کامپیوتر همچنین گزینههای اتصال فراوانی از جمله چندین پورت USB، پورتهای HDMI و DisplayPort و همچنین اتصال اترنت و Wi-Fi را ارائه میدهد. این امر به کاربران امکان میدهد به راحتی دستگاههای خارجی مانند مانیتور، کیبورد، ماوس و سایر لوازم جانبی را متصل کنند.
![]()
این مینی آیپیسی Core مجهز به طراحی خنک کننده بدون فن جدید است، بدنه فلزی آلیاژ آلومینیوم آن با یک هیت سینک در بالا پوشانده شده است تا گرما را به سرعت و به طور موثر دفع کند، داخل دستگاه را تمیز نگه میدارد و نه تنها باعث صرفهجویی در مصرف انرژی میشود، بلکه از عملکرد بیصدا نیز پشتیبانی میکند.
![]()
این دستگاه نه تنها به عنوان یک کامپیوتر رومیزی کوچک برای استفاده خانگی و اداری، بلکه به عنوان یک کامپیوتر صنعتی برای سناریوهایی که نیاز به کامپیوتر با کارایی بالا دارند، قابل استفاده است.
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X78 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی بدون فن با پردازنده نسل ۱۲ یا ۱۳ اینتل Core، قابلیت چندوظیفهای را به طور قابل توجهی بهبود میبخشد و اجرای همزمان چندین برنامه را روانتر میکند که عملکردی چشمگیر را ارائه میدهد.
این دستگاه نه تنها به عنوان یک کامپیوتر رومیزی کوچک برای استفاده خانگی و اداری، بلکه به عنوان یک کامپیوتر صنعتی برای سناریوهایی که نیاز به کامپیوتر با کارایی بالا دارند، قابل استفاده است.
این مینی کامپیوتر دارای یک پورت DP، دو پورت HDMI و یک پورت Type-C است که از خروجی تصویر 2*4K و 2* 8K پشتیبانی میکند و تا چهار نمایشگر HDR را به طور همزمان برای تجربه تماشای جدید تا 4K/8K 60Hz متصل میکند.
| پردازنده | پردازنده Intel Core i3-1215U, i5-1235U, i7-1255U, i7-1355U |
| حافظه | 2* 260-pin SO-DIMM DDR4، حداکثر تا 64 گیگابایت (2*32 گیگابایت یا 1*64 گیگابایت) |
| ذخیرهسازی | 1* M.2 NVME 2280 / NGFF 2280 SSD، 1* M.2 NVME 2280 SSD، 1* 2.5" SATA SSD / HDD |
| چهار خروجی تصویر |
1x DP 1.4 حداکثر رزولوشن (H-DMI 1.4): 4096 x 2304 @60Hz |
| پورت ورودی/خروجی |
1x روشن/خاموش، 4x USB 3.0، 1x SPK، 1x MIC، 1x DP 1.4، 2x H-DMI 2.0، 1x Type-C Thunderbolt 4، 2x USB 2.0، 2x 2.5GbE RJ45 LAN، 1x DC IN 12V |
| سیستم عامل | Windows 11, Windows 10, Linux, Ubuntu, Centos, Openelec و غیره |
| سیمی | 2* 2.5GbE RJ45 Intel i225V/i226V |
| بیسیم | پشتیبانی از WiFi 6 و بلوتوث 5.0 |
| گسترش | 2* USB 2.0، 1*RS232 / RS485، 1*RS232 قابل نصب بر روی مادربرد |
| منبع تغذیه | DC-IN 5.5*2.5mm، DC 19V 3.42A/64.98W (AC به DC، 100~240V) |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای عملیاتی | -20~60 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیرهسازی | -30~70 درجه سانتیگراد |
| رطوبت نسبی |
10%-90% (بدون میعان) |
این مینی پی سی با پردازنده نسل ۱۲ اینتل Core مجهز شده و از حافظه دو کاناله DDR4 با قابلیت ارتقا تا ۶۴ گیگابایت (۳۲ گیگابایت * ۲) پشتیبانی میکند. همزمان، از دو درایو حالت جامد M.2 پشتیبانی میکند که انتقال فایل و بارگذاری نرمافزار را سریعتر میکند.
![]()
این دستگاه از خروجی تصویر 2*4K و 2* 8K پشتیبانی میکند و تا چهار نمایشگر HDR را به طور همزمان برای تجربه تماشای جدید تا 4K/8K 60Hz متصل میکند.
![]()
این کامپیوتر همچنین گزینههای اتصال فراوانی از جمله چندین پورت USB، پورتهای HDMI و DisplayPort و همچنین اتصال اترنت و Wi-Fi را ارائه میدهد. این امر به کاربران امکان میدهد به راحتی دستگاههای خارجی مانند مانیتور، کیبورد، ماوس و سایر لوازم جانبی را متصل کنند.
![]()
این مینی آیپیسی Core مجهز به طراحی خنک کننده بدون فن جدید است، بدنه فلزی آلیاژ آلومینیوم آن با یک هیت سینک در بالا پوشانده شده است تا گرما را به سرعت و به طور موثر دفع کند، داخل دستگاه را تمیز نگه میدارد و نه تنها باعث صرفهجویی در مصرف انرژی میشود، بلکه از عملکرد بیصدا نیز پشتیبانی میکند.
![]()
این دستگاه نه تنها به عنوان یک کامپیوتر رومیزی کوچک برای استفاده خانگی و اداری، بلکه به عنوان یک کامپیوتر صنعتی برای سناریوهایی که نیاز به کامپیوتر با کارایی بالا دارند، قابل استفاده است.
![]()
![]()