| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X70 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی می تواند از پیکربندی های سفارشی پردازنده های سری 11 اینتل سلرون N5095 / N5095A / N5100 / N5105 و همچنین پردازنده های 4 هسته ای، 4 رشته ای اینتل N100 با عملکرد بالا و مصرف انرژی فوق العاده کم پشتیبانی کند که می تواند تجربه خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.
این مینی پی سی قابل حمل سفارشی دارای دو پورت اترنت گیگابیتی با پشتیبانی از وای فای دو بانده است که اتصال آسان، افزایش سرعت شبکه و کاهش تاخیر شبکه را فراهم می کند. در عین حال، می تواند به راحتی نمایشگر 3 صفحه ای 4K HD را از طریق پورت های 1*DP، 1*HDMI، 1*TYPE-C تحقق بخشد.
چه یک حرفه ای باشید که بین برنامه های مختلف چند وظیفه ای انجام می دهید، چه یک گیمر که به دنبال تجربه ای فراگیر هستید، یا یک کاربر خانگی که می خواهید به طور همزمان از چندین محتوا لذت ببرید، این مینی پی سی انتخاب عالی است.
| پردازنده |
Intel N100: پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای، تا 3.4 گیگاهرتز، کش 6 مگابایت، TDP 6 وات Celeron N5095: پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای، تا 2.9 گیگاهرتز، کش L3 4 مگابایت، TDP 15 وات Celeron N5095A: پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای، تا 2.9 گیگاهرتز، کش L3 4 مگابایت، TDP 15 وات Celeron N5100: پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای، تا 2.80 گیگاهرتز، کش 4 مگابایت Intel Smart Cache، TDP 6 وات Celeron N5105: پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای، تا 2.9 گیگاهرتز، کش 4 مگابایت Intel Smart Cache، TDP 10 وات |
| کارت گرافیک | Intel® UHD Graphics |
| حافظه | دو کاناله SO-DIMM DDR4، 2*260 پین، 8 گیگابایت/16 گیگابایت 2933 مگاهرتز |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVMe 2280 SSD + 1* 2.5" SATA SSD / HDD |
| سیستم عامل | Windows 10، Windows 11، Linux، Ubuntu، CentOS و غیره. |
| اترنت | 2*RJ45 RTL8111H اترنت گیگابیتی |
| پورت های ورودی/خروجی |
4*USB 3.0، 1*AUD، 1*کلید پاور، 1*HDMI، 1*DP، 1*Type-C، 2*LAN، 1*DC 12V، 1*کارت خوان TF (پردازنده های Celeron N5095 / N5095A / N5100 / N5105)، 1*USB 3.0، 3*USB 2.0، 1*AUD، 1*کلید پاور، 1*DC IN 12V، 1*HDMI، 1*DP، 2*RJ45 LAN، 1*کارت خوان TF (پردازنده Intel N100) |
| ماژول وای فای | 802.11 B / G / N / AC وای فای دو بانده، بلوتوث 4.2 (اختیاری) |
| منبع تغذیه | ورودی: AC 100-240V / 50-60Hz، خروجی: DC 12V / 3A |
| اندازه/وزن | 124.5 میلی متر * 112 میلی متر * 43 میلی متر / حدود 350 گرم |
| سیستم خنک کننده | فن خنک کننده و هیت سینک |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| محیط مناسب | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد ~ +35 درجه سانتیگراد، دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتیگراد ~ +85 درجه سانتیگراد (15 درجه سانتیگراد ~ +35 درجه سانتیگراد توصیه می شود)، رطوبت نسبی: 5% ~ 95% (بدون میعان) |
این مینی پی سی قابل حمل سفارشی برای دفتر کار خانگی کوچک و سبک است، حمل آن آسان است و آماده برای نیازهای شما. اندازه این مینی پی سی فقط در حد کف دست است (طول: 124.5 میلی متر * عرض: 112 میلی متر * ارتفاع: 43 میلی متر) و وزن آن فقط 350 گرم است.
![]()
این مینی پی سی برای دفتر کار خانگی مجهز به دو پورت LAN و دو کاناله DDR4 است، اتصال شبکه بدون درز و سرعت انتقال داده بهبود یافته را ارائه می دهد که برای کار و سرگرمی ایده آل است. اسلات های SO-DIMM 2260 پین امکان ارتقاء حافظه انعطاف پذیر را فراهم می کنند.
ذخیره سازی با ترکیب 1*M.2 NVMe 2280 SSD و 1*2.5" SATA SSD / HDD آسان است. این دستگاه قدرت، قابلیت حمل و تطبیق پذیری را برای رفع تمام نیازهای محاسباتی شما ترکیب می کند.
![]()
این مینی پی سی دارای دو پورت اترنت گیگابیتی است و از تراشه فناوری نسل جدید برای پشتیبانی از سوئیچینگ وای فای دو بانده استفاده می کند و از شبکه پرسرعت لذت می برید.
![]()
چه یک حرفه ای باشید که بین برنامه های مختلف چند وظیفه ای انجام می دهید، چه یک گیمر که به دنبال تجربه ای فراگیر هستید، یا یک کاربر خانگی که می خواهید به طور همزمان از چندین محتوا لذت ببرید، این مینی پی سی انتخاب عالی است.
![]()
![]()
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X70 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی می تواند از پیکربندی های سفارشی پردازنده های سری 11 اینتل سلرون N5095 / N5095A / N5100 / N5105 و همچنین پردازنده های 4 هسته ای، 4 رشته ای اینتل N100 با عملکرد بالا و مصرف انرژی فوق العاده کم پشتیبانی کند که می تواند تجربه خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد.
این مینی پی سی قابل حمل سفارشی دارای دو پورت اترنت گیگابیتی با پشتیبانی از وای فای دو بانده است که اتصال آسان، افزایش سرعت شبکه و کاهش تاخیر شبکه را فراهم می کند. در عین حال، می تواند به راحتی نمایشگر 3 صفحه ای 4K HD را از طریق پورت های 1*DP، 1*HDMI، 1*TYPE-C تحقق بخشد.
چه یک حرفه ای باشید که بین برنامه های مختلف چند وظیفه ای انجام می دهید، چه یک گیمر که به دنبال تجربه ای فراگیر هستید، یا یک کاربر خانگی که می خواهید به طور همزمان از چندین محتوا لذت ببرید، این مینی پی سی انتخاب عالی است.
| پردازنده |
Intel N100: پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای، تا 3.4 گیگاهرتز، کش 6 مگابایت، TDP 6 وات Celeron N5095: پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای، تا 2.9 گیگاهرتز، کش L3 4 مگابایت، TDP 15 وات Celeron N5095A: پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای، تا 2.9 گیگاهرتز، کش L3 4 مگابایت، TDP 15 وات Celeron N5100: پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای، تا 2.80 گیگاهرتز، کش 4 مگابایت Intel Smart Cache، TDP 6 وات Celeron N5105: پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای، تا 2.9 گیگاهرتز، کش 4 مگابایت Intel Smart Cache، TDP 10 وات |
| کارت گرافیک | Intel® UHD Graphics |
| حافظه | دو کاناله SO-DIMM DDR4، 2*260 پین، 8 گیگابایت/16 گیگابایت 2933 مگاهرتز |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVMe 2280 SSD + 1* 2.5" SATA SSD / HDD |
| سیستم عامل | Windows 10، Windows 11، Linux، Ubuntu، CentOS و غیره. |
| اترنت | 2*RJ45 RTL8111H اترنت گیگابیتی |
| پورت های ورودی/خروجی |
4*USB 3.0، 1*AUD، 1*کلید پاور، 1*HDMI، 1*DP، 1*Type-C، 2*LAN، 1*DC 12V، 1*کارت خوان TF (پردازنده های Celeron N5095 / N5095A / N5100 / N5105)، 1*USB 3.0، 3*USB 2.0، 1*AUD، 1*کلید پاور، 1*DC IN 12V، 1*HDMI، 1*DP، 2*RJ45 LAN، 1*کارت خوان TF (پردازنده Intel N100) |
| ماژول وای فای | 802.11 B / G / N / AC وای فای دو بانده، بلوتوث 4.2 (اختیاری) |
| منبع تغذیه | ورودی: AC 100-240V / 50-60Hz، خروجی: DC 12V / 3A |
| اندازه/وزن | 124.5 میلی متر * 112 میلی متر * 43 میلی متر / حدود 350 گرم |
| سیستم خنک کننده | فن خنک کننده و هیت سینک |
| جنس بدنه | پلاستیک |
| محیط مناسب | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد ~ +35 درجه سانتیگراد، دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتیگراد ~ +85 درجه سانتیگراد (15 درجه سانتیگراد ~ +35 درجه سانتیگراد توصیه می شود)، رطوبت نسبی: 5% ~ 95% (بدون میعان) |
این مینی پی سی قابل حمل سفارشی برای دفتر کار خانگی کوچک و سبک است، حمل آن آسان است و آماده برای نیازهای شما. اندازه این مینی پی سی فقط در حد کف دست است (طول: 124.5 میلی متر * عرض: 112 میلی متر * ارتفاع: 43 میلی متر) و وزن آن فقط 350 گرم است.
![]()
این مینی پی سی برای دفتر کار خانگی مجهز به دو پورت LAN و دو کاناله DDR4 است، اتصال شبکه بدون درز و سرعت انتقال داده بهبود یافته را ارائه می دهد که برای کار و سرگرمی ایده آل است. اسلات های SO-DIMM 2260 پین امکان ارتقاء حافظه انعطاف پذیر را فراهم می کنند.
ذخیره سازی با ترکیب 1*M.2 NVMe 2280 SSD و 1*2.5" SATA SSD / HDD آسان است. این دستگاه قدرت، قابلیت حمل و تطبیق پذیری را برای رفع تمام نیازهای محاسباتی شما ترکیب می کند.
![]()
این مینی پی سی دارای دو پورت اترنت گیگابیتی است و از تراشه فناوری نسل جدید برای پشتیبانی از سوئیچینگ وای فای دو بانده استفاده می کند و از شبکه پرسرعت لذت می برید.
![]()
چه یک حرفه ای باشید که بین برنامه های مختلف چند وظیفه ای انجام می دهید، چه یک گیمر که به دنبال تجربه ای فراگیر هستید، یا یک کاربر خانگی که می خواهید به طور همزمان از چندین محتوا لذت ببرید، این مینی پی سی انتخاب عالی است.
![]()
![]()
![]()