| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X71 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی سرور فایروال 6*LAN مجهز به کانال دوگانه DDR3L SO-DIMM است و می تواند تا 16 گیگابایت حافظه را پشتیبانی کند که تضمین کننده چندوظیفه ای روان و عملکرد بدون وقفه است. گنجاندن SSD 1M-SATA، همراه با 3SATA 2.0 و 1*SATA 3.0، گزینه های ذخیره سازی کافی را برای تمام فایل ها، برنامه ها و رسانه های مهم شما فراهم می کند.
با 6 پورت گیگابیت اترنت خود، سرعت شبکه فوق العاده ای را ارائه می دهد و آن را برای استفاده خانگی و تجاری ایده آل می کند. چه در حال پخش ویدئوهای با کیفیت بالا باشید، چه در حال دانلود فایل های حجیم، یا اجرای چندین دستگاه به طور همزمان، این کامپیوتر کوچک روتر نرم نیاز شما را برطرف می کند.
حفاظت فایروال مینی پی سی اینتل. این تدابیر امنیتی قوی را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، اسکن و تلاش برای هک ارائه می دهد. علاوه بر این، روتر اینتل ویژگی های کیفیت خدمات (QoS) را ارائه می دهد که ترافیک شبکه را بر اساس نیازهای برنامه یا کاربر اولویت بندی می کند. این تضمین می کند که برنامه های حیاتی مانند VoIP یا پخش ویدئو، پهنای باند و تأخیر لازم را دریافت می کنند.
| پردازنده | پردازنده اینتل Core i3 / i5 / i7، Pentium، Celeron (پردازنده از گزینه های سفارشی سازی پشتیبانی می کند) |
| کارت گرافیک | گرافیک Intel® UHD (بسته به پردازنده) |
| اسلات پردازنده | LGA1155 |
| چیپست | Intel B75 |
| حافظه | کانال دوگانه DDR3L SO-DIMM، حداکثر تا 16 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M-SATA SSD، 3*SATA 2.0، 1*SATA 3.0 |
| اترنت | 6*Intel 82583، 1000M Gigabit LAN |
| پشتیبانی ویدئو | 1* VGA |
| اسلات توسعه | 1*MINI-PCIE Slot، 1*SIM Slot، 1*CF Slot |
| سایر | پشتیبانی از بوت روشن شدن |
| پورت I/O | 2*USB 2.0، 1*RJ45 Console، 6*RJ45 LAN، 1*VGA، 1*ورودی برق |
| I/O داخلی | 1*4pin ATX، 1*24pin ATX، 1*IDE-PWR، 2*USB 2.0 pin (قابل گسترش با 4 پورت USB 2.0)، 1*12PIN VGA pin، 1*LPT pin، 1*GPIO pin، 1*PS / 2 pin، 1*COM pin، 1*F-PANEL pin، 1-6 LAN-LED pins، 1 * CLR CMOS (CMOS Jump Cap)، 1*SATA-PWR pin، 2*SYS-FAN pins، 1*CPU-FAN pin، 1*DEBUG-CON |
| برق | 1*DC 12-19V |
| جنس | پوسته آهنی |
| ابعاد | 428mm * 282mm * 46mm |
| وزن | ≈ 3.75KG |
| محیط مناسب | دمای عملیاتی: -15 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد، رطوبت محیط: 0% ~ 95% |
حفاظت فایروال مینی پی سی اینتل. این تدابیر امنیتی قوی را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، اسکن و تلاش برای هک ارائه می دهد. علاوه بر این، روتر اینتل ویژگی های کیفیت خدمات (QoS) را ارائه می دهد که ترافیک شبکه را بر اساس نیازهای برنامه یا کاربر اولویت بندی می کند. این تضمین می کند که برنامه های حیاتی مانند VoIP یا پخش ویدئو، پهنای باند و تأخیر لازم را دریافت می کنند.
روتر نرم شش پورت اترنت از واردات و صادرات فایل های پیکربندی، رابط کاربری گرافیکی کاربر پسند و رابط کاربری در قالب وب مدرن پشتیبانی می کند و امکان مدیریت را از طریق LAN یا WAN فراهم می کند.
![]()
این مینی پی سی روتر نرم شش پورت اترنت اینتل از تغییر مستقل WAN و LAN پشتیبانی می کند، 5 WAN مجاز برای دستیابی به انباشت پهنای باند اپراتورهای مختلف.
![]()
مینی پی سی فایروال با استفاده از ماژول های دو کاناله DDR3L SO-DIMM تغذیه می شود. DDR3L نسخه کم ولتاژ حافظه DDR3 است که انرژی کمتری نسبت به حافظه DDR3 با ولتاژ استاندارد مصرف می کند و برای استفاده در دستگاه های کوچک شده مناسب تر است و به کاهش مصرف کلی برق مینی پی سی کمک می کند.
همچنین با حافظه ذخیره سازی 1*MSATA SSD و 3*SATA 2.0، 1*SATA 3.0 عرضه می شود. MSATA SSD یک رابط SSD کوچک شده با سرعت خواندن/نوشتن سریع، مقاومت در برابر لرزش و مصرف کم انرژی است که بوت شدن سریع سیستم و بارگذاری برنامه ها را امکان پذیر می کند. SATA 2.0 و SATA 3.0 استانداردهای رایج رابط هارد دیسک هستند که SATA 3.0 سرعت انتقال بالاتری نسبت به SATA 2.0 ارائه می دهد.
ظرفیت ذخیره سازی انعطاف پذیر به کاربران اجازه می دهد تا ترکیبی از SSD های M-SATA و هارد دیسک های SATA با ظرفیت های مختلف را بر اساس نیاز خود انتخاب کنند.
![]()
ویژگی کنسول لایه ای از راحتی را اضافه می کند و امکان پیکربندی و مدیریت آسان را فراهم می کند. اندازه جمع و جور آن باعث می شود به راحتی در هر فضایی قرار گیرد، در حالی که عملکرد قدرتمند آن را به یک ضرورت برای هر کسی که به دنبال یک راه حل محاسباتی قابل اعتماد و کارآمد است تبدیل می کند.
![]()
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X71 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی سرور فایروال 6*LAN مجهز به کانال دوگانه DDR3L SO-DIMM است و می تواند تا 16 گیگابایت حافظه را پشتیبانی کند که تضمین کننده چندوظیفه ای روان و عملکرد بدون وقفه است. گنجاندن SSD 1M-SATA، همراه با 3SATA 2.0 و 1*SATA 3.0، گزینه های ذخیره سازی کافی را برای تمام فایل ها، برنامه ها و رسانه های مهم شما فراهم می کند.
با 6 پورت گیگابیت اترنت خود، سرعت شبکه فوق العاده ای را ارائه می دهد و آن را برای استفاده خانگی و تجاری ایده آل می کند. چه در حال پخش ویدئوهای با کیفیت بالا باشید، چه در حال دانلود فایل های حجیم، یا اجرای چندین دستگاه به طور همزمان، این کامپیوتر کوچک روتر نرم نیاز شما را برطرف می کند.
حفاظت فایروال مینی پی سی اینتل. این تدابیر امنیتی قوی را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، اسکن و تلاش برای هک ارائه می دهد. علاوه بر این، روتر اینتل ویژگی های کیفیت خدمات (QoS) را ارائه می دهد که ترافیک شبکه را بر اساس نیازهای برنامه یا کاربر اولویت بندی می کند. این تضمین می کند که برنامه های حیاتی مانند VoIP یا پخش ویدئو، پهنای باند و تأخیر لازم را دریافت می کنند.
| پردازنده | پردازنده اینتل Core i3 / i5 / i7، Pentium، Celeron (پردازنده از گزینه های سفارشی سازی پشتیبانی می کند) |
| کارت گرافیک | گرافیک Intel® UHD (بسته به پردازنده) |
| اسلات پردازنده | LGA1155 |
| چیپست | Intel B75 |
| حافظه | کانال دوگانه DDR3L SO-DIMM، حداکثر تا 16 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M-SATA SSD، 3*SATA 2.0، 1*SATA 3.0 |
| اترنت | 6*Intel 82583، 1000M Gigabit LAN |
| پشتیبانی ویدئو | 1* VGA |
| اسلات توسعه | 1*MINI-PCIE Slot، 1*SIM Slot، 1*CF Slot |
| سایر | پشتیبانی از بوت روشن شدن |
| پورت I/O | 2*USB 2.0، 1*RJ45 Console، 6*RJ45 LAN، 1*VGA، 1*ورودی برق |
| I/O داخلی | 1*4pin ATX، 1*24pin ATX، 1*IDE-PWR، 2*USB 2.0 pin (قابل گسترش با 4 پورت USB 2.0)، 1*12PIN VGA pin، 1*LPT pin، 1*GPIO pin، 1*PS / 2 pin، 1*COM pin، 1*F-PANEL pin، 1-6 LAN-LED pins، 1 * CLR CMOS (CMOS Jump Cap)، 1*SATA-PWR pin، 2*SYS-FAN pins، 1*CPU-FAN pin، 1*DEBUG-CON |
| برق | 1*DC 12-19V |
| جنس | پوسته آهنی |
| ابعاد | 428mm * 282mm * 46mm |
| وزن | ≈ 3.75KG |
| محیط مناسب | دمای عملیاتی: -15 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد، رطوبت محیط: 0% ~ 95% |
حفاظت فایروال مینی پی سی اینتل. این تدابیر امنیتی قوی را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز، اسکن و تلاش برای هک ارائه می دهد. علاوه بر این، روتر اینتل ویژگی های کیفیت خدمات (QoS) را ارائه می دهد که ترافیک شبکه را بر اساس نیازهای برنامه یا کاربر اولویت بندی می کند. این تضمین می کند که برنامه های حیاتی مانند VoIP یا پخش ویدئو، پهنای باند و تأخیر لازم را دریافت می کنند.
روتر نرم شش پورت اترنت از واردات و صادرات فایل های پیکربندی، رابط کاربری گرافیکی کاربر پسند و رابط کاربری در قالب وب مدرن پشتیبانی می کند و امکان مدیریت را از طریق LAN یا WAN فراهم می کند.
![]()
این مینی پی سی روتر نرم شش پورت اترنت اینتل از تغییر مستقل WAN و LAN پشتیبانی می کند، 5 WAN مجاز برای دستیابی به انباشت پهنای باند اپراتورهای مختلف.
![]()
مینی پی سی فایروال با استفاده از ماژول های دو کاناله DDR3L SO-DIMM تغذیه می شود. DDR3L نسخه کم ولتاژ حافظه DDR3 است که انرژی کمتری نسبت به حافظه DDR3 با ولتاژ استاندارد مصرف می کند و برای استفاده در دستگاه های کوچک شده مناسب تر است و به کاهش مصرف کلی برق مینی پی سی کمک می کند.
همچنین با حافظه ذخیره سازی 1*MSATA SSD و 3*SATA 2.0، 1*SATA 3.0 عرضه می شود. MSATA SSD یک رابط SSD کوچک شده با سرعت خواندن/نوشتن سریع، مقاومت در برابر لرزش و مصرف کم انرژی است که بوت شدن سریع سیستم و بارگذاری برنامه ها را امکان پذیر می کند. SATA 2.0 و SATA 3.0 استانداردهای رایج رابط هارد دیسک هستند که SATA 3.0 سرعت انتقال بالاتری نسبت به SATA 2.0 ارائه می دهد.
ظرفیت ذخیره سازی انعطاف پذیر به کاربران اجازه می دهد تا ترکیبی از SSD های M-SATA و هارد دیسک های SATA با ظرفیت های مختلف را بر اساس نیاز خود انتخاب کنند.
![]()
ویژگی کنسول لایه ای از راحتی را اضافه می کند و امکان پیکربندی و مدیریت آسان را فراهم می کند. اندازه جمع و جور آن باعث می شود به راحتی در هر فضایی قرار گیرد، در حالی که عملکرد قدرتمند آن را به یک ضرورت برای هر کسی که به دنبال یک راه حل محاسباتی قابل اعتماد و کارآمد است تبدیل می کند.
![]()
![]()