|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X97 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
پردازنده اینتل کور i9-12900HK عملکرد و قابلیتهای شگفتانگیزی را برای کاربران پرتقاضا فراهم میکند. با معماری پیشرفته نسل دهم و طراحی 14 هستهای، i9-12900HK به راحتی میتواند از پس سنگینترین برنامهها و وظایف برآید. این پردازنده دارای قدرت پردازش بسیار بالا و فرکانس کلاک بالاتری است که عملکرد روان و پاسخگو را تضمین میکند. معماری پیشرفته، فرکانس کلاک بالا و بهرهوری انرژی چشمگیر آن را به گزینهای عالی برای کاربرانی تبدیل میکند که نیاز به انجام پروژههای پرتقاضا یا ویرایش ویدئوهای با وضوح بالا دارند.
این مینی پی سی با سیستمعاملهای متعددی مانند ویندوز 10، ویندوز 11، اوبونتو و لینوکس سازگار است و نیازهای کاربران مختلف را برآورده میکند. در عین حال، طراحی هیت سینک مسی خالص و فن، عملکرد پایدار دستگاه را در حین عملیات با شدت بالا تضمین کرده و دما را به طور موثر کاهش میدهد و استفاده شما را راحتتر میکند. این مینی پی سی را انتخاب کنید و سفر زندگی دیجیتال کارآمد خود را آغاز کنید.
| CPU | Intel Core i9-12900HK، 14 هسته 20 رشته، حداکثر فرکانس توربو تا 5.00 گیگاهرتز، 24 مگابایت کش، 45 وات |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics واجد شرایط |
| هارد دیسک | 2*M.2 SSD (1*M.2 2280 PCle4.0 / NVMe، 1*M.2 2242 PCle3.0 / SATA / NGFF) |
| حافظه | دو کاناله DDR4 3200MHZ، تا 64 گیگابایت |
| خروجی نمایشگر | 2*HDMI 2.0، 1*Type-C (1.4)، پشتیبانی از خروجی نمایشگر 4K سه صفحه (60Hz) |
| اترنت | 1*2.5G Wired LAN، WiFi6 بیسیم + بلوتوث 5.2 (Intel AX201) |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، اوبونتو، لینوکس و غیره. |
| رابط I/O | USB3.0*4، Type-C (1.4)*1، 2.5G RJ45 LAN*1، جک صدا*1، HDMI 2.0*2، DC-IN *1، دکمه پاور*1 |
| منبع تغذیه | AC 100~240V، 50/60Hz، 19V/6.32A / DC 5.5-2.5MM |
| سیستم خنک کننده | هیت سینک مسی خالص و فن |
| اندازه | 114mm * 106.5mm * 43.5mm |
| وزن | حدود 400 گرم (مینی پی سی barebone) |
این مینی پی سی با پردازنده اینتل کور i9-12900HK تغذیه میشود. با پیکربندی قدرتمند 14 هستهای، 20 رشتهای، تا 5.00 گیگاهرتز و 24 مگابایت کش، سرعت پردازش و قابلیتهای چندوظیفهای بیسابقهای را در اختیار شما قرار میدهد.
![]()
این مینی پی سی دارای حافظه دو کاناله DDR4 3200MHZ با پشتیبانی تا 64 گیگابایت است که فضای حافظه کافی را برای کار و بازی در اختیار شما قرار میدهد. در همین حال، این دستگاه مجهز به 2 پورت M.2 SSD است، از جمله 1*M.2 2280 PCle4.0/NVMe و 1*M.2 2242 PCle3.0/SATA/NGFF، که به شما امکان میدهد بر اساس نیاز خود یک راه حل ذخیرهسازی با سرعت بالا را انتخاب کنید.
![]()
این دستگاه دارای 2 رابط HDMI 2.0 و 1 رابط Type-C (1.4) است که از خروجی نمایشگر 4K سه صفحه (60Hz) پشتیبانی میکند و یک تجربه بصری خیرهکننده برای شما ایجاد میکند. چه برای طراحی حرفهای، بازی و سرگرمی، و چه برای برنامههای اداری، به راحتی قابل انجام است.
![]()
مجهز به 1 پورت شبکه سیمی 2.5G و WiFi6 بیسیم و بلوتوث 5.2 (Intel AX201) به شما امکان میدهد از شبکه پرسرعت چه به صورت سیمی و چه بیسیم لذت ببرید.
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X97 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
پردازنده اینتل کور i9-12900HK عملکرد و قابلیتهای شگفتانگیزی را برای کاربران پرتقاضا فراهم میکند. با معماری پیشرفته نسل دهم و طراحی 14 هستهای، i9-12900HK به راحتی میتواند از پس سنگینترین برنامهها و وظایف برآید. این پردازنده دارای قدرت پردازش بسیار بالا و فرکانس کلاک بالاتری است که عملکرد روان و پاسخگو را تضمین میکند. معماری پیشرفته، فرکانس کلاک بالا و بهرهوری انرژی چشمگیر آن را به گزینهای عالی برای کاربرانی تبدیل میکند که نیاز به انجام پروژههای پرتقاضا یا ویرایش ویدئوهای با وضوح بالا دارند.
این مینی پی سی با سیستمعاملهای متعددی مانند ویندوز 10، ویندوز 11، اوبونتو و لینوکس سازگار است و نیازهای کاربران مختلف را برآورده میکند. در عین حال، طراحی هیت سینک مسی خالص و فن، عملکرد پایدار دستگاه را در حین عملیات با شدت بالا تضمین کرده و دما را به طور موثر کاهش میدهد و استفاده شما را راحتتر میکند. این مینی پی سی را انتخاب کنید و سفر زندگی دیجیتال کارآمد خود را آغاز کنید.
| CPU | Intel Core i9-12900HK، 14 هسته 20 رشته، حداکثر فرکانس توربو تا 5.00 گیگاهرتز، 24 مگابایت کش، 45 وات |
| GPU | Intel® Iris® Xe Graphics واجد شرایط |
| هارد دیسک | 2*M.2 SSD (1*M.2 2280 PCle4.0 / NVMe، 1*M.2 2242 PCle3.0 / SATA / NGFF) |
| حافظه | دو کاناله DDR4 3200MHZ، تا 64 گیگابایت |
| خروجی نمایشگر | 2*HDMI 2.0، 1*Type-C (1.4)، پشتیبانی از خروجی نمایشگر 4K سه صفحه (60Hz) |
| اترنت | 1*2.5G Wired LAN، WiFi6 بیسیم + بلوتوث 5.2 (Intel AX201) |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، اوبونتو، لینوکس و غیره. |
| رابط I/O | USB3.0*4، Type-C (1.4)*1، 2.5G RJ45 LAN*1، جک صدا*1، HDMI 2.0*2، DC-IN *1، دکمه پاور*1 |
| منبع تغذیه | AC 100~240V، 50/60Hz، 19V/6.32A / DC 5.5-2.5MM |
| سیستم خنک کننده | هیت سینک مسی خالص و فن |
| اندازه | 114mm * 106.5mm * 43.5mm |
| وزن | حدود 400 گرم (مینی پی سی barebone) |
این مینی پی سی با پردازنده اینتل کور i9-12900HK تغذیه میشود. با پیکربندی قدرتمند 14 هستهای، 20 رشتهای، تا 5.00 گیگاهرتز و 24 مگابایت کش، سرعت پردازش و قابلیتهای چندوظیفهای بیسابقهای را در اختیار شما قرار میدهد.
![]()
این مینی پی سی دارای حافظه دو کاناله DDR4 3200MHZ با پشتیبانی تا 64 گیگابایت است که فضای حافظه کافی را برای کار و بازی در اختیار شما قرار میدهد. در همین حال، این دستگاه مجهز به 2 پورت M.2 SSD است، از جمله 1*M.2 2280 PCle4.0/NVMe و 1*M.2 2242 PCle3.0/SATA/NGFF، که به شما امکان میدهد بر اساس نیاز خود یک راه حل ذخیرهسازی با سرعت بالا را انتخاب کنید.
![]()
این دستگاه دارای 2 رابط HDMI 2.0 و 1 رابط Type-C (1.4) است که از خروجی نمایشگر 4K سه صفحه (60Hz) پشتیبانی میکند و یک تجربه بصری خیرهکننده برای شما ایجاد میکند. چه برای طراحی حرفهای، بازی و سرگرمی، و چه برای برنامههای اداری، به راحتی قابل انجام است.
![]()
مجهز به 1 پورت شبکه سیمی 2.5G و WiFi6 بیسیم و بلوتوث 5.2 (Intel AX201) به شما امکان میدهد از شبکه پرسرعت چه به صورت سیمی و چه بیسیم لذت ببرید.
![]()
![]()