| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X47 I7-12700H |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
در قلب این شگفتی کوچک پردازنده اینتل کور i7-12700H است. با 14 هسته و 20 رشته، طراحی شده است تا حتی سخت ترین وظایف را به راحتی انجام دهد.این پردازنده عملکرد سریع برق را ارائه می دهد.، اطمینان از چند وظیفه گشوده ، راه اندازی سریع برنامه ها و تجربه های بازی بی نقص.
اما این همه نیست. همراه با این پردازنده قدرتمند گرافیک های متمایز RTX 3060 لپ تاپ GPU است.این تصاویر خیره کننده ای را به زندگی می آورد.لذت بردن از بازی غوطه ورانه با نرخ فریم بالا و گرافیک واقعی، یا قدرت از طریق کارهای فشرده گرافیکی مانند ویرایش ویدیو و مدل سازی سه بعدی.
سیستم خنک کننده دو طرفه تضمین می کند که حتی در طول استفاده شدید، کامپیوتر مینی شما خنک و پایدار باقی می ماند، جلوگیری از گرم شدن بیش از حد و اطمینان از قابلیت اطمینان طولانی مدت.
در نتیجه، اگر شما به دنبال یک راه حل محاسباتی فشرده و با قدرت باورنکردنی هستید، به دنبال کامپیوتر کوچک ما با Intel Core i7-12700H و RTX 3060 نباشید.تجربه آینده محاسبات کوچک شده امروز و باز کردن یک جهان از امکانات.
| پردازنده | Intel Core I7-12700H 14 Cores 20 Threads، Max Turbo Frequency 4.70 GHz، Cache 24 MB |
| GPU | گرافیک های Intel® Iris® Xe واجد شرایط هستند |
| گرافیک های جداگانه | Discrete Graphics RTX3060 Laptop 12GB، GA104 Architecture And GDDR6 Video Memory (گرافیک های متمایز) |
| حافظه | 2*DDR4SODIMM، حداکثر تا 64G |
| هارد دیسک | 2*M.2 2280 NVME (یکی از SSD ها پشتیبانی از M.2 SATA) |
| توسعه | 1*M.2 2232 واي فاي، 1*SD 3.0/4.0/7.0 کارت |
| ویژگی های دیگر | بيدار شدن در LAN، قدرت اتوماتيک، قدرت زمانبندي، PXE Boot. |
| سیستم عامل | ویندوز ۱۰، ویندوز ۱۱، لینوکس و غیره. |
| رابط I/O | 5*USB302*USB 201*MIC، 1*SPK، 1*Power Switch، 1*Type-C (USB3.2 Gen2), 1*SD Slot، 3*HDMI 2.02*LAN، 1*DC |
| اترنت | 2*2.5G RJ45 اینتل i225V / i226V LAN |
| خروجی ویدیو | 3*HDMI 20، 1*USB (Type-C) ، پشتیبانی 4 Screen 4K Display |
| قدرت | 1*DC 12V-19V 300W |
| سیستم خنک کننده | دو فان کولینگ |
| مواد | آلومينيوم آلاي و ABS |
| نصب | پشتیبانی از نصب دسکتاپ |
| اندازه/وزن | 228.8*148*51.8 میلی متر |
| دمای مناسب |
Operating Temperature: -20°C to +60°C; Storage Temperature: -30°C to +70°C; Storage Humidity: 10% - 90% @ 30°C(نه condesing) |
با 14 هسته و 20 رشته، این کامپیوتر کوچک اینتل Core i7-12700H طراحی شده است تا حتی سخت ترین وظایف را به راحتی انجام دهد.70 گيگاهرتز و يک کش کش 24 مگابايت سخاوتمندانه، این پردازنده عملکرد سریع برق را ارائه می دهد ، اطمینان از چند وظیفه گشوده ، راه اندازی برنامه های سریع و تجربه های بازی بی نقص را تضمین می کند.
![]()
One of the standout features of this Mini PC is its support for 2*DDR4 SODIMM memory modules. This means you have the flexibility to customize your system's memory to meet your specific needs. یکی از ویژگی های برجسته این مینی پی سی پشتیبانی از ماژول های حافظه 2*DDR4 SODIMM است.با حداکثر ظرفیت تا 64GB، هیچ وقت نگران از دست دادن حافظه نخواهید بود
![]()
این مینی کامپیوتر دارای 3*HDMI 2.0 و 1*Type-C (USB) است که از خروجی 4K با وضوح بالا پشتیبانی می کند.این کار با ایجاد سینمای خصوصی با چند صفحه نمایش، باعث افزایش کارایی و لذت بردن از سرگرمی می شود..
![]()
This mini PC with discrete graphics card can play popular games on the Internet and take you to the world of Unreal. It is also suitable for a variety of design fields. این مینی پی سی با کارت گرافیک متمایز می تواند بازی های محبوب در اینترنت را انجام دهد و شما را به دنیای غیر واقعی ببرد.و می تواند به راحتی مشکلات طراح را حل کند.، اجتناب از مشکلات عقب مانده، کمک به شما برای به سرعت تکمیل کار خود را، و همچنین آزاد کردن الهام خلاقانه خود را به حداکثر.
![]()
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X47 I7-12700H |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
در قلب این شگفتی کوچک پردازنده اینتل کور i7-12700H است. با 14 هسته و 20 رشته، طراحی شده است تا حتی سخت ترین وظایف را به راحتی انجام دهد.این پردازنده عملکرد سریع برق را ارائه می دهد.، اطمینان از چند وظیفه گشوده ، راه اندازی سریع برنامه ها و تجربه های بازی بی نقص.
اما این همه نیست. همراه با این پردازنده قدرتمند گرافیک های متمایز RTX 3060 لپ تاپ GPU است.این تصاویر خیره کننده ای را به زندگی می آورد.لذت بردن از بازی غوطه ورانه با نرخ فریم بالا و گرافیک واقعی، یا قدرت از طریق کارهای فشرده گرافیکی مانند ویرایش ویدیو و مدل سازی سه بعدی.
سیستم خنک کننده دو طرفه تضمین می کند که حتی در طول استفاده شدید، کامپیوتر مینی شما خنک و پایدار باقی می ماند، جلوگیری از گرم شدن بیش از حد و اطمینان از قابلیت اطمینان طولانی مدت.
در نتیجه، اگر شما به دنبال یک راه حل محاسباتی فشرده و با قدرت باورنکردنی هستید، به دنبال کامپیوتر کوچک ما با Intel Core i7-12700H و RTX 3060 نباشید.تجربه آینده محاسبات کوچک شده امروز و باز کردن یک جهان از امکانات.
| پردازنده | Intel Core I7-12700H 14 Cores 20 Threads، Max Turbo Frequency 4.70 GHz، Cache 24 MB |
| GPU | گرافیک های Intel® Iris® Xe واجد شرایط هستند |
| گرافیک های جداگانه | Discrete Graphics RTX3060 Laptop 12GB، GA104 Architecture And GDDR6 Video Memory (گرافیک های متمایز) |
| حافظه | 2*DDR4SODIMM، حداکثر تا 64G |
| هارد دیسک | 2*M.2 2280 NVME (یکی از SSD ها پشتیبانی از M.2 SATA) |
| توسعه | 1*M.2 2232 واي فاي، 1*SD 3.0/4.0/7.0 کارت |
| ویژگی های دیگر | بيدار شدن در LAN، قدرت اتوماتيک، قدرت زمانبندي، PXE Boot. |
| سیستم عامل | ویندوز ۱۰، ویندوز ۱۱، لینوکس و غیره. |
| رابط I/O | 5*USB302*USB 201*MIC، 1*SPK، 1*Power Switch، 1*Type-C (USB3.2 Gen2), 1*SD Slot، 3*HDMI 2.02*LAN، 1*DC |
| اترنت | 2*2.5G RJ45 اینتل i225V / i226V LAN |
| خروجی ویدیو | 3*HDMI 20، 1*USB (Type-C) ، پشتیبانی 4 Screen 4K Display |
| قدرت | 1*DC 12V-19V 300W |
| سیستم خنک کننده | دو فان کولینگ |
| مواد | آلومينيوم آلاي و ABS |
| نصب | پشتیبانی از نصب دسکتاپ |
| اندازه/وزن | 228.8*148*51.8 میلی متر |
| دمای مناسب |
Operating Temperature: -20°C to +60°C; Storage Temperature: -30°C to +70°C; Storage Humidity: 10% - 90% @ 30°C(نه condesing) |
با 14 هسته و 20 رشته، این کامپیوتر کوچک اینتل Core i7-12700H طراحی شده است تا حتی سخت ترین وظایف را به راحتی انجام دهد.70 گيگاهرتز و يک کش کش 24 مگابايت سخاوتمندانه، این پردازنده عملکرد سریع برق را ارائه می دهد ، اطمینان از چند وظیفه گشوده ، راه اندازی برنامه های سریع و تجربه های بازی بی نقص را تضمین می کند.
![]()
One of the standout features of this Mini PC is its support for 2*DDR4 SODIMM memory modules. This means you have the flexibility to customize your system's memory to meet your specific needs. یکی از ویژگی های برجسته این مینی پی سی پشتیبانی از ماژول های حافظه 2*DDR4 SODIMM است.با حداکثر ظرفیت تا 64GB، هیچ وقت نگران از دست دادن حافظه نخواهید بود
![]()
این مینی کامپیوتر دارای 3*HDMI 2.0 و 1*Type-C (USB) است که از خروجی 4K با وضوح بالا پشتیبانی می کند.این کار با ایجاد سینمای خصوصی با چند صفحه نمایش، باعث افزایش کارایی و لذت بردن از سرگرمی می شود..
![]()
This mini PC with discrete graphics card can play popular games on the Internet and take you to the world of Unreal. It is also suitable for a variety of design fields. این مینی پی سی با کارت گرافیک متمایز می تواند بازی های محبوب در اینترنت را انجام دهد و شما را به دنیای غیر واقعی ببرد.و می تواند به راحتی مشکلات طراح را حل کند.، اجتناب از مشکلات عقب مانده، کمک به شما برای به سرعت تکمیل کار خود را، و همچنین آزاد کردن الهام خلاقانه خود را به حداکثر.
![]()
![]()