|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X76 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی حالت های WAN/LAN قابل تنظیم را ارائه می دهد، با قابلیت تنظیم تا 6 پورت WAN برای همپوشانی پهنای باند. مداخلات متعدد پهنای باند از یک اپراتور مشابه پشتیبانی می شود که منجر به سرعت اینترنت بالاتر می شود. شاسی دارای اتلاف حرارت فلزی بدون فن است که به طور قابل توجهی مساحت اتلاف حرارت را برای خروج سریع حرارت و محافظت از اجزای داخلی افزایش می دهد. علاوه بر این، این دستگاه می تواند استفاده از برنامه ها را مدیریت کند و سیاست های مدیریتی مختلفی را برای کاربران ایجاد کند.
این کامپیوتر مینی 6 LAN یک راه حل همه کاره مناسب برای انواع محیط ها، از جمله دفاتر، مشاغل، خانه ها و مکان های تفریحی است. این دستگاه با ویندوز 10، ویندوز 11 و سیستم عامل های لینوکس سازگار است.
| پردازنده | پردازنده Intel Core i3-6100U 2 هسته ای 4 رشته ای، فرکانس پایه 2.30 گیگاهرتز، کش 3 مگابایتی، TDP 15 وات |
| کارت گرافیک | Intel® HD Graphics 520 |
| حافظه | 1*DDR4 SODIMM، حداکثر تا 16 گیگابایت |
| ذخیره سازی | 1*mSATA SSD، 1*SATA3.0 SSD/HDD |
| توسعه | 1*اسلات mini-PCIE (پشتیبانی از ماژول WiFi 3G/4G)، 1*اسلات سیم کارت، 1*پین GPIO، 1*پین USB، 1*پین PS/2 |
| اترنت | 6*پورت اترنت Intel i211 (پشتیبانی از wake-on LAN، بوت PXE) |
| نمایشگر | 1*HDMI1.4 (پشتیبانی از 4096*2304@24HZ)، 1*VGA |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره. |
| پورت های ورودی/خروجی | 6*LAN، 1*HDMI1.4، 1*VGA، 4*USB3.0، 1*RJ45-COM، 1*کلید پاور، 1*DC-IN 12V |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده بدون فن |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| ابعاد/وزن | 214 میلی متر * 111 میلی متر * 52 میلی متر / حدود 1 کیلوگرم |
| نصب | پشتیبانی از نصب دیواری و رومیزی |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -30°C ~ +70°C |
| رطوبت نسبی | 5% ~ 95% (بدون تراکم) |
مینی پی سی فایروال یک راه حل محاسباتی قدرتمند و فشرده است که برای طیف وسیعی از کاربردها عالی است. این مینی پی سی که با پردازنده Intel Core i3-6100U با 2 هسته و 4 رشته کار می کند، عملکرد و پاسخگویی عالی را ارائه می دهد.
پردازنده Intel Core i3-6100U با فرکانس پایه 2.30 گیگاهرتز و کش 3 مگابایتی، قادر به انجام طیف وسیعی از وظایف، از مرور وب پایه و بهره وری اداری گرفته تا برنامه های کاربردی تر مانند ویرایش ویدئو و بازی است. و با توان طراحی حرارتی (TDP) تنها 15 وات، این مینی پی سی بسیار کم مصرف است و آن را به انتخابی ایده آل برای استفاده در محیط هایی تبدیل می کند که مصرف برق یک نگرانی است.
![]()
این مینی پی سی با قابلیت های زیر به شما کنترل بر حواس پرتی های دیجیتال را می دهد: غیرفعال کردن برنامه های چت، جلوگیری از دانلود برنامه های ناخواسته، و محدود کردن نرم افزارهای سرگرمی و اجتماعی. مسدود کردن نرم افزارهای ویدئویی برای صرفه جویی در پهنای باند. مسدود کردن نرم افزارهای اصلی خرید و معاملات سهام برای امنیت بیشتر.
![]()
عملکرد کنترل جریان هوشمند، که می تواند موقعیت های مختلف میزبان های فعال در شبکه را تجزیه و تحلیل کند و همچنین پهنای باند را به طور خودکار تنظیم کند، به طوری که منابع شبکه به طور مساوی توزیع شوند.
![]()
چه به دنبال یک کامپیوتر رومیزی فشرده و قدرتمند برای خانه یا محل کار خود باشید، یا یک راه حل محاسباتی قابل اعتماد و کم مصرف برای یک برنامه خاص، مینی پی سی فایروال با پردازنده Intel Core i3-6100U یک انتخاب عالی است. با ترکیب عملکرد، اتصال و بهره وری انرژی، این مینی پی سی مطمئناً نیازهای شما را برآورده کرده و انتظارات شما را فراتر می برد.
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X76 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی حالت های WAN/LAN قابل تنظیم را ارائه می دهد، با قابلیت تنظیم تا 6 پورت WAN برای همپوشانی پهنای باند. مداخلات متعدد پهنای باند از یک اپراتور مشابه پشتیبانی می شود که منجر به سرعت اینترنت بالاتر می شود. شاسی دارای اتلاف حرارت فلزی بدون فن است که به طور قابل توجهی مساحت اتلاف حرارت را برای خروج سریع حرارت و محافظت از اجزای داخلی افزایش می دهد. علاوه بر این، این دستگاه می تواند استفاده از برنامه ها را مدیریت کند و سیاست های مدیریتی مختلفی را برای کاربران ایجاد کند.
این کامپیوتر مینی 6 LAN یک راه حل همه کاره مناسب برای انواع محیط ها، از جمله دفاتر، مشاغل، خانه ها و مکان های تفریحی است. این دستگاه با ویندوز 10، ویندوز 11 و سیستم عامل های لینوکس سازگار است.
| پردازنده | پردازنده Intel Core i3-6100U 2 هسته ای 4 رشته ای، فرکانس پایه 2.30 گیگاهرتز، کش 3 مگابایتی، TDP 15 وات |
| کارت گرافیک | Intel® HD Graphics 520 |
| حافظه | 1*DDR4 SODIMM، حداکثر تا 16 گیگابایت |
| ذخیره سازی | 1*mSATA SSD، 1*SATA3.0 SSD/HDD |
| توسعه | 1*اسلات mini-PCIE (پشتیبانی از ماژول WiFi 3G/4G)، 1*اسلات سیم کارت، 1*پین GPIO، 1*پین USB، 1*پین PS/2 |
| اترنت | 6*پورت اترنت Intel i211 (پشتیبانی از wake-on LAN، بوت PXE) |
| نمایشگر | 1*HDMI1.4 (پشتیبانی از 4096*2304@24HZ)، 1*VGA |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره. |
| پورت های ورودی/خروجی | 6*LAN، 1*HDMI1.4، 1*VGA، 4*USB3.0، 1*RJ45-COM، 1*کلید پاور، 1*DC-IN 12V |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده بدون فن |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| ابعاد/وزن | 214 میلی متر * 111 میلی متر * 52 میلی متر / حدود 1 کیلوگرم |
| نصب | پشتیبانی از نصب دیواری و رومیزی |
| دمای عملیاتی | -10°C ~ +70°C |
| دمای ذخیره سازی | -30°C ~ +70°C |
| رطوبت نسبی | 5% ~ 95% (بدون تراکم) |
مینی پی سی فایروال یک راه حل محاسباتی قدرتمند و فشرده است که برای طیف وسیعی از کاربردها عالی است. این مینی پی سی که با پردازنده Intel Core i3-6100U با 2 هسته و 4 رشته کار می کند، عملکرد و پاسخگویی عالی را ارائه می دهد.
پردازنده Intel Core i3-6100U با فرکانس پایه 2.30 گیگاهرتز و کش 3 مگابایتی، قادر به انجام طیف وسیعی از وظایف، از مرور وب پایه و بهره وری اداری گرفته تا برنامه های کاربردی تر مانند ویرایش ویدئو و بازی است. و با توان طراحی حرارتی (TDP) تنها 15 وات، این مینی پی سی بسیار کم مصرف است و آن را به انتخابی ایده آل برای استفاده در محیط هایی تبدیل می کند که مصرف برق یک نگرانی است.
![]()
این مینی پی سی با قابلیت های زیر به شما کنترل بر حواس پرتی های دیجیتال را می دهد: غیرفعال کردن برنامه های چت، جلوگیری از دانلود برنامه های ناخواسته، و محدود کردن نرم افزارهای سرگرمی و اجتماعی. مسدود کردن نرم افزارهای ویدئویی برای صرفه جویی در پهنای باند. مسدود کردن نرم افزارهای اصلی خرید و معاملات سهام برای امنیت بیشتر.
![]()
عملکرد کنترل جریان هوشمند، که می تواند موقعیت های مختلف میزبان های فعال در شبکه را تجزیه و تحلیل کند و همچنین پهنای باند را به طور خودکار تنظیم کند، به طوری که منابع شبکه به طور مساوی توزیع شوند.
![]()
چه به دنبال یک کامپیوتر رومیزی فشرده و قدرتمند برای خانه یا محل کار خود باشید، یا یک راه حل محاسباتی قابل اعتماد و کم مصرف برای یک برنامه خاص، مینی پی سی فایروال با پردازنده Intel Core i3-6100U یک انتخاب عالی است. با ترکیب عملکرد، اتصال و بهره وری انرژی، این مینی پی سی مطمئناً نیازهای شما را برآورده کرده و انتظارات شما را فراتر می برد.
![]()
![]()