|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X89 i5-6200U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر صنعتی دارای حافظه دو کاناله DDR4 SODIMM است که تا 32 گیگابایت ظرفیت حافظه را ارائه می دهد. این امر امکان چندوظیفگی روان و پردازش کارآمد حجم زیادی از داده ها را فراهم می کند.
علاوه بر این، با 1 حافظه SSD MSATA و 1 حافظه SSD/HDD SATA عرضه می شود که فضای ذخیره سازی کافی را برای برنامه ها، فایل ها و داده های شما فراهم می کند. ترکیب حافظه سریع و ذخیره سازی قابل اعتماد تضمین می کند که کامپیوتر صنعتی شما می تواند حتی از پس چالش برانگیزترین وظایف برآید.
همچنین با رابط های 1*VGA و 1*HDMI 1.4، این کامپیوتر صنعتی از نمایشگر دوگانه پشتیبانی می کند. این امر به شما امکان می دهد فضای کاری خود را گسترش دهید و چندین برنامه یا منبع داده را به طور همزمان مشاهده کنید.
| پردازنده | پردازنده اینتل Core I5-6200U با 2 هسته و 4 رشته، حداکثر فرکانس توربو 2.80 گیگاهرتز، حافظه کش 3 مگابایت، TDP 15 وات |
| کارت گرافیک | Intel® HD Graphics 520 |
| حافظه | دو کاناله DDR4 SODIMM، تا 32 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*MSATA SSD، 1*SATA SSD/HDD |
| اسلات توسعه | 1*اسلات MINI PCIE، پشتیبانی از WiFi/بلوتوث |
| اترنت | 2*INTEI-I225V 2.5G LAN، پشتیبانی از Wake-on-LAN، بوت PXE |
| پورت های COM | 6*DB9 COM RS232، COM1-COM2 قابل تنظیم در BIOS برای RS232/422/485 |
| پورت های نمایشگر | 1*VGA، 1*HDMI 1.4، پشتیبانی از نمایشگر دوگانه |
| رابط I/O | 4*USB3.0، 4*USB2.0، 1*VGA، 1*HDMI1.4، 6*DB9 COM RS232 (COM1-COM2 در BIOS می تواند از RS232/422/485 پشتیبانی کند)، 2*LAN، 1*دکمه پاور، 1*SPK، 1*MIC، 1*DC |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره. |
| منبع تغذیه | 1*DC 12V-6A |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| نصب | پشتیبانی از رومیزی و دیواری |
| اندازه/وزن | 240*150*69 میلی متر/حدود 2.0 کیلوگرم |
| دمای مناسب | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد؛ دمای ذخیره سازی: -30 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد؛ رطوبت ذخیره سازی: 5% - 95% در 30 درجه سانتیگراد (رطوبت نسبی، غیر متراکم) |
در هسته این کامپیوتر مینی صنعتی، پردازنده Intel Core i5-6200U قرار دارد. با 2 هسته و 4 رشته، قابلیت های چندوظیفگی فوق العاده ای را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد چندین برنامه را به طور همزمان بدون کاهش عملکرد اجرا کنید. با حداکثر فرکانس توربو 2.80 گیگاهرتز و حافظه کش 3 مگابایتی، زمان پاسخگویی سریع و قدرت پردازش روان را ارائه می دهد.![]()
این دستگاه مجهز به 6 پورت سریال استاندارد DB9-RS232 است که از این میان، COM1-COM2 را می توان در BIOS برای RS232/422/485 تنظیم کرد که برای انواع سایت های صنعتی، سناریوهای تجاری و برنامه های مهندسی تخصصی مختلف مناسب است.![]()
انتقال حرارت از طریق بدنه تمام آلیاژ آلومینیوم، مدیریت حرارتی کارآمد را تضمین می کند. این امر نه تنها به کاهش دمای عملیاتی دستگاه کمک می کند، بلکه طول عمر آن را نیز افزایش می دهد. با دفع موثر گرما، خطر گرم شدن بیش از حد و آسیب احتمالی به قطعات داخلی را به حداقل می رساند.
ساختار پره دار، همراه با بدنه تمام آلیاژ آلومینیوم، به طور بی صدا برای کاهش سطح صدا کار می کند. این امر آن را برای محیط هایی که محیط کاری آرام ضروری است، مانند دفاتر، کتابخانه ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی، ایده آل می کند.
در نهایت، ترکیب این ویژگی ها منجر به دستگاهی می شود که پایدارتر کار می کند. عملکرد پایدار تضمین می کند که کار شما با اشکالات یا خرابی های غیرمنتظره مختل نمی شود.![]()
کامپیوتر صنعتی ما برای طیف گسترده ای از کاربردها از جمله اتوماسیون صنعتی، تولید، نظارت و موارد دیگر مناسب است. عملکرد قدرتمند، گزینه های ذخیره سازی انعطاف پذیر و نمایشگر دوگانه آن را به انتخابی ایده آل برای مشاغل و سازمان هایی تبدیل می کند که به راه حل های محاسباتی قابل اعتماد نیاز دارند.![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X89 i5-6200U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر صنعتی دارای حافظه دو کاناله DDR4 SODIMM است که تا 32 گیگابایت ظرفیت حافظه را ارائه می دهد. این امر امکان چندوظیفگی روان و پردازش کارآمد حجم زیادی از داده ها را فراهم می کند.
علاوه بر این، با 1 حافظه SSD MSATA و 1 حافظه SSD/HDD SATA عرضه می شود که فضای ذخیره سازی کافی را برای برنامه ها، فایل ها و داده های شما فراهم می کند. ترکیب حافظه سریع و ذخیره سازی قابل اعتماد تضمین می کند که کامپیوتر صنعتی شما می تواند حتی از پس چالش برانگیزترین وظایف برآید.
همچنین با رابط های 1*VGA و 1*HDMI 1.4، این کامپیوتر صنعتی از نمایشگر دوگانه پشتیبانی می کند. این امر به شما امکان می دهد فضای کاری خود را گسترش دهید و چندین برنامه یا منبع داده را به طور همزمان مشاهده کنید.
| پردازنده | پردازنده اینتل Core I5-6200U با 2 هسته و 4 رشته، حداکثر فرکانس توربو 2.80 گیگاهرتز، حافظه کش 3 مگابایت، TDP 15 وات |
| کارت گرافیک | Intel® HD Graphics 520 |
| حافظه | دو کاناله DDR4 SODIMM، تا 32 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*MSATA SSD، 1*SATA SSD/HDD |
| اسلات توسعه | 1*اسلات MINI PCIE، پشتیبانی از WiFi/بلوتوث |
| اترنت | 2*INTEI-I225V 2.5G LAN، پشتیبانی از Wake-on-LAN، بوت PXE |
| پورت های COM | 6*DB9 COM RS232، COM1-COM2 قابل تنظیم در BIOS برای RS232/422/485 |
| پورت های نمایشگر | 1*VGA، 1*HDMI 1.4، پشتیبانی از نمایشگر دوگانه |
| رابط I/O | 4*USB3.0، 4*USB2.0، 1*VGA، 1*HDMI1.4، 6*DB9 COM RS232 (COM1-COM2 در BIOS می تواند از RS232/422/485 پشتیبانی کند)، 2*LAN، 1*دکمه پاور، 1*SPK، 1*MIC، 1*DC |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره. |
| منبع تغذیه | 1*DC 12V-6A |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| نصب | پشتیبانی از رومیزی و دیواری |
| اندازه/وزن | 240*150*69 میلی متر/حدود 2.0 کیلوگرم |
| دمای مناسب | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد؛ دمای ذخیره سازی: -30 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد؛ رطوبت ذخیره سازی: 5% - 95% در 30 درجه سانتیگراد (رطوبت نسبی، غیر متراکم) |
در هسته این کامپیوتر مینی صنعتی، پردازنده Intel Core i5-6200U قرار دارد. با 2 هسته و 4 رشته، قابلیت های چندوظیفگی فوق العاده ای را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد چندین برنامه را به طور همزمان بدون کاهش عملکرد اجرا کنید. با حداکثر فرکانس توربو 2.80 گیگاهرتز و حافظه کش 3 مگابایتی، زمان پاسخگویی سریع و قدرت پردازش روان را ارائه می دهد.![]()
این دستگاه مجهز به 6 پورت سریال استاندارد DB9-RS232 است که از این میان، COM1-COM2 را می توان در BIOS برای RS232/422/485 تنظیم کرد که برای انواع سایت های صنعتی، سناریوهای تجاری و برنامه های مهندسی تخصصی مختلف مناسب است.![]()
انتقال حرارت از طریق بدنه تمام آلیاژ آلومینیوم، مدیریت حرارتی کارآمد را تضمین می کند. این امر نه تنها به کاهش دمای عملیاتی دستگاه کمک می کند، بلکه طول عمر آن را نیز افزایش می دهد. با دفع موثر گرما، خطر گرم شدن بیش از حد و آسیب احتمالی به قطعات داخلی را به حداقل می رساند.
ساختار پره دار، همراه با بدنه تمام آلیاژ آلومینیوم، به طور بی صدا برای کاهش سطح صدا کار می کند. این امر آن را برای محیط هایی که محیط کاری آرام ضروری است، مانند دفاتر، کتابخانه ها و آزمایشگاه های تحقیقاتی، ایده آل می کند.
در نهایت، ترکیب این ویژگی ها منجر به دستگاهی می شود که پایدارتر کار می کند. عملکرد پایدار تضمین می کند که کار شما با اشکالات یا خرابی های غیرمنتظره مختل نمی شود.![]()
کامپیوتر صنعتی ما برای طیف گسترده ای از کاربردها از جمله اتوماسیون صنعتی، تولید، نظارت و موارد دیگر مناسب است. عملکرد قدرتمند، گزینه های ذخیره سازی انعطاف پذیر و نمایشگر دوگانه آن را به انتخابی ایده آل برای مشاغل و سازمان هایی تبدیل می کند که به راه حل های محاسباتی قابل اعتماد نیاز دارند.![]()