|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X106 Core U7 165H |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر گیمینگ دارای 1 پورت HDMI 2.1، 1 پورت DP 2.1 و 1 پورت Type-C است که امکان نمایشگر سهگانه 4K را فراهم میکند. HDMI 2.1 تصاویر 4K واضح را برای کار یا بازی تضمین میکند. DP 2.1 به شما امکان میدهد تا در چندین مانیتور 4K به صورت همزمان کار کنید. پورت Type-C همهکاره است و از خروجی 4K، شارژ و انتقال داده پشتیبانی میکند.
و دارای دو حافظه SSD از نوع NVMe M.2 است که دسترسی فوقالعاده سریع به دادهها را فراهم میکند. همراه با حافظه دو کاناله DDR5 با فرکانس 5600 مگاهرتز که تا 96 گیگابایت قابل ارتقا است، چندوظیفگی به سطوح جدیدی میرسد. پهنای باند افزایش یافته از فناوری دو کاناله، امکان مدیریت روان وظایف پیچیده را فراهم میکند، چه بازی باشد، چه ماشینهای مجازی یا کارهای حرفهای.
| پردازنده | پردازنده Intel Core Ultra 7 165H با 16 هسته و 22 رشته، فرکانس توربو حداکثر 5.0 گیگاهرتز، حافظه کش 24 مگابایت، لیتوگرافی Intel 4 |
| پردازنده گرافیکی | گرافیک Intel® Arc™ |
| اترنت | 2 پورت LAN سیمی 2.5 گیگابیتی Intel i226V، قابل ارتقا برای وایفای |
| نمایشگر | 1*HDMI 2.1، 1*DP 2.1 و 1*Type-C (USB Thunderbolt 4)، پشتیبانی از نمایشگر سهگانه 4K |
| اسلات توسعه | 1 اسلات M.2، پشتیبانی از وایفای |
| حافظه | دو کاناله DDR5 5600 مگاهرتز، تا 96 گیگابایت |
| هارد دیسک | 2*M.2 NVME SSD |
| ویژگیها | پشتیبانی از Wake-up On LAN، Auto Power On، Timed Power On، PXE Boot |
| منبع تغذیه | 1*DC-IN، 12V-19V، 120W |
| سیستم عامل | Windows 10، Windows 11، Linux و غیره |
| رابط ورودی/خروجی | 3*USB 3.2 Gen2، 1*USB2.0، 1*Type-C (USB Thunderbolt 4)، 2*LAN، 1*HDMI 2.1 (4K@60Hz در حالت TMDS، 8K@60Hz در حالت FRL)، 1*DP 2.1، 1*MIC، 1*SPK، 1*DC، 1*کلید پاور |
| جنس | ABS |
| نصب | رومیزی |
| ابعاد | 75(عرض) میلیمتر * 215(ارتفاع) میلیمتر * 155(عمق) میلیمتر |
| وزن | حدود 0.7 کیلوگرم (کامپیوتر بدون قطعات) |
| محیط کار | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد، دمای ذخیرهسازی: -30 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد، رطوبت نسبی: 10% ~ 90% در دمای 30 درجه سانتیگراد (بدون میعان) |
این کامپیوتر مجهز به پردازنده Intel Core Ultra 7 165H است. با داشتن 16 هسته و 22 رشته چشمگیر. حافظه کش 24 مگابایتی دسترسی سریع به دادهها را تضمین میکند، تاخیر را کاهش میدهد و پاسخگویی کلی سیستم را بهبود میبخشد. این پردازنده که با لیتوگرافی Intel 4 ساخته شده است، فناوری پیشرفته را با عملکردی با مصرف انرژی بهینه ترکیب میکند و محاسبات سطح بالا را بدون مصرف بیش از حد انرژی ارائه میدهد.
مکمل پردازنده، پردازنده گرافیکی Intel® Arc™ است. این واحد گرافیکی تصاویر زنده را به ارمغان میآورد و عملکرد گرافیکی خیرهکنندهای را هم برای بازی و هم برای کارهای خلاقانه ارائه میدهد.
![]()
این مینی پی سی مجهز به دو موتور پردازش عصبی نسل سوم اینتل و فناوری Intel AI Boost است. اینتل برای اولین بار یک NPU (واحد پردازش عصبی) را در یک پردازنده x86 ادغام کرده است. این هسته NPU اختصاصی به طور خاص برای وظایف هوش مصنوعی طراحی شده است. هنگام همکاری با CPU و GPU، کارایی محاسباتی را به طور قابل توجهی افزایش میدهد و مصرف کلی انرژی را کاهش میدهد. در نتیجه، میتواند وظایف محاسباتی مبتنی بر هوش مصنوعی، مانند مات کردن تصویر با هوش مصنوعی را سریعتر و کارآمدتر اجرا کند.
![]()
مینی کامپیوتر ما در اتصال برتری دارد و دارای دو پورت سیمی 2.5 گیگابیتی و وایفای قابل ارتقا است. دو پورت 2.5 گیگابیتی ترافیک داده را به طور موثر مدیریت میکنند و ازدحام شبکه را به حداقل میرسانند.
وایفای قابل ارتقا با شرایط مختلف شبکه سازگار میشود. این میتواند به شبکههای مدرن Wi-Fi 6 متصل شود و حتی در مناطق با پوشش ضعیف، سیگنال قابل اعتمادی را تضمین کند.
![]()
این یک نیروگاه عملکرد است که حافظه DDR5 با فرکانس بالا 5600 مگاهرتز را با فناوری NVMe ادغام میکند. حافظه DDR5 با سرعت بالا پردازش سریع دادهها را تضمین میکند و به شما امکان میدهد به راحتی از چندوظیفگی عبور کرده و برنامههای پرمصرف را اجرا کنید.
در تکمیل این، شما میتوانید به صورت اختیاری یک درایو حالت جامد NVMe M.2 پیکربندی کنید. با ظرفیت تا 2 ترابایت، این SSD سرعت خواندن و نوشتن فوقالعادهای را ارائه میدهد و تضمین میکند که دادههای شما در لحظه قابل دسترسی هستند.
![]()
این میتواند از گیمپلی روان بازیهای محبوب مانند League of Legends، Blade & Soul، Dungeon and Fighter و CrossFire پشتیبانی کند.
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X106 Core U7 165H |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر گیمینگ دارای 1 پورت HDMI 2.1، 1 پورت DP 2.1 و 1 پورت Type-C است که امکان نمایشگر سهگانه 4K را فراهم میکند. HDMI 2.1 تصاویر 4K واضح را برای کار یا بازی تضمین میکند. DP 2.1 به شما امکان میدهد تا در چندین مانیتور 4K به صورت همزمان کار کنید. پورت Type-C همهکاره است و از خروجی 4K، شارژ و انتقال داده پشتیبانی میکند.
و دارای دو حافظه SSD از نوع NVMe M.2 است که دسترسی فوقالعاده سریع به دادهها را فراهم میکند. همراه با حافظه دو کاناله DDR5 با فرکانس 5600 مگاهرتز که تا 96 گیگابایت قابل ارتقا است، چندوظیفگی به سطوح جدیدی میرسد. پهنای باند افزایش یافته از فناوری دو کاناله، امکان مدیریت روان وظایف پیچیده را فراهم میکند، چه بازی باشد، چه ماشینهای مجازی یا کارهای حرفهای.
| پردازنده | پردازنده Intel Core Ultra 7 165H با 16 هسته و 22 رشته، فرکانس توربو حداکثر 5.0 گیگاهرتز، حافظه کش 24 مگابایت، لیتوگرافی Intel 4 |
| پردازنده گرافیکی | گرافیک Intel® Arc™ |
| اترنت | 2 پورت LAN سیمی 2.5 گیگابیتی Intel i226V، قابل ارتقا برای وایفای |
| نمایشگر | 1*HDMI 2.1، 1*DP 2.1 و 1*Type-C (USB Thunderbolt 4)، پشتیبانی از نمایشگر سهگانه 4K |
| اسلات توسعه | 1 اسلات M.2، پشتیبانی از وایفای |
| حافظه | دو کاناله DDR5 5600 مگاهرتز، تا 96 گیگابایت |
| هارد دیسک | 2*M.2 NVME SSD |
| ویژگیها | پشتیبانی از Wake-up On LAN، Auto Power On، Timed Power On، PXE Boot |
| منبع تغذیه | 1*DC-IN، 12V-19V، 120W |
| سیستم عامل | Windows 10، Windows 11، Linux و غیره |
| رابط ورودی/خروجی | 3*USB 3.2 Gen2، 1*USB2.0، 1*Type-C (USB Thunderbolt 4)، 2*LAN، 1*HDMI 2.1 (4K@60Hz در حالت TMDS، 8K@60Hz در حالت FRL)، 1*DP 2.1، 1*MIC، 1*SPK، 1*DC، 1*کلید پاور |
| جنس | ABS |
| نصب | رومیزی |
| ابعاد | 75(عرض) میلیمتر * 215(ارتفاع) میلیمتر * 155(عمق) میلیمتر |
| وزن | حدود 0.7 کیلوگرم (کامپیوتر بدون قطعات) |
| محیط کار | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد، دمای ذخیرهسازی: -30 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد، رطوبت نسبی: 10% ~ 90% در دمای 30 درجه سانتیگراد (بدون میعان) |
این کامپیوتر مجهز به پردازنده Intel Core Ultra 7 165H است. با داشتن 16 هسته و 22 رشته چشمگیر. حافظه کش 24 مگابایتی دسترسی سریع به دادهها را تضمین میکند، تاخیر را کاهش میدهد و پاسخگویی کلی سیستم را بهبود میبخشد. این پردازنده که با لیتوگرافی Intel 4 ساخته شده است، فناوری پیشرفته را با عملکردی با مصرف انرژی بهینه ترکیب میکند و محاسبات سطح بالا را بدون مصرف بیش از حد انرژی ارائه میدهد.
مکمل پردازنده، پردازنده گرافیکی Intel® Arc™ است. این واحد گرافیکی تصاویر زنده را به ارمغان میآورد و عملکرد گرافیکی خیرهکنندهای را هم برای بازی و هم برای کارهای خلاقانه ارائه میدهد.
![]()
این مینی پی سی مجهز به دو موتور پردازش عصبی نسل سوم اینتل و فناوری Intel AI Boost است. اینتل برای اولین بار یک NPU (واحد پردازش عصبی) را در یک پردازنده x86 ادغام کرده است. این هسته NPU اختصاصی به طور خاص برای وظایف هوش مصنوعی طراحی شده است. هنگام همکاری با CPU و GPU، کارایی محاسباتی را به طور قابل توجهی افزایش میدهد و مصرف کلی انرژی را کاهش میدهد. در نتیجه، میتواند وظایف محاسباتی مبتنی بر هوش مصنوعی، مانند مات کردن تصویر با هوش مصنوعی را سریعتر و کارآمدتر اجرا کند.
![]()
مینی کامپیوتر ما در اتصال برتری دارد و دارای دو پورت سیمی 2.5 گیگابیتی و وایفای قابل ارتقا است. دو پورت 2.5 گیگابیتی ترافیک داده را به طور موثر مدیریت میکنند و ازدحام شبکه را به حداقل میرسانند.
وایفای قابل ارتقا با شرایط مختلف شبکه سازگار میشود. این میتواند به شبکههای مدرن Wi-Fi 6 متصل شود و حتی در مناطق با پوشش ضعیف، سیگنال قابل اعتمادی را تضمین کند.
![]()
این یک نیروگاه عملکرد است که حافظه DDR5 با فرکانس بالا 5600 مگاهرتز را با فناوری NVMe ادغام میکند. حافظه DDR5 با سرعت بالا پردازش سریع دادهها را تضمین میکند و به شما امکان میدهد به راحتی از چندوظیفگی عبور کرده و برنامههای پرمصرف را اجرا کنید.
در تکمیل این، شما میتوانید به صورت اختیاری یک درایو حالت جامد NVMe M.2 پیکربندی کنید. با ظرفیت تا 2 ترابایت، این SSD سرعت خواندن و نوشتن فوقالعادهای را ارائه میدهد و تضمین میکند که دادههای شما در لحظه قابل دسترسی هستند.
![]()
این میتواند از گیمپلی روان بازیهای محبوب مانند League of Legends، Blade & Soul، Dungeon and Fighter و CrossFire پشتیبانی کند.
![]()