|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X45G i5-8350U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر بدون فن با پشتیبانی از سخت افزار ذخیره سازی قوی، و از حافظه دو کاناله DDR4 SODIMM تا 32 گیگابایت (16G x 2) پشتیبانی می کند. همچنین از mSATA SSD، M.2 NVME 2280 SSD و 2.5 اینچی HDD/SSD این 3 نوع هارد دیسک پشتیبانی می کند که سرعت و ظرفیت را با سازگاری و پایداری تضمین شده بیشتر فراهم می کند.
فعال کردن آن در طراحی بدون فن این ویژگی بدون فن نه تنها نویز مربوط به فن ها را حذف می کند، بلکه خطر ورود گرد و غبار و زباله را نیز کاهش می دهد و قابلیت اطمینان رایانه را در شرایط سخت صنعتی افزایش می دهد.
| CPU | پردازنده Intel Core i5-8350U 4 Cores 8 Threads، حداکثر فرکانس توربوی 3.40 گیگاهرتز، کش 6 مگابایت، 15 وات TDP |
| پردازنده گرافیکی | Intel® UHD Graphics 620 |
| اترنت | اترنت 2*GbE RJ45 Intel i225-V |
| نمایش | 1*VGA، 1*HDMI، پشتیبانی از نمایشگر همگام یا ناهمزمان |
| حافظه | 2 * SODIMM DDR4، حداکثر تا 32 گیگابایت؛ 4G/8G/16G/32G اختیاری |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVME 2280 SSD، 1* mSATA SSD، 1*2.5 اینچ SATA SSD/HDD |
| شکاف توسعه |
1 * اسلات mini-PCIE نیم قد، از بلوتوث WIFI پشتیبانی می کند. 1* اسلات mini-PCIE با ارتفاع کامل (با نگهدارنده سیم کارت)، از ماژول 3G/4G، بلوتوث WIFI پشتیبانی می کند. 1*Expansion IO، از LPC، USB، PCIE پشتیبانی می کند |
| سیستم عامل | Win 8، Win 10، Win 11، Linux و غیره |
| دیگر | پشتیبانی از Watchdog، Keystroke Restore، PXE Boot |
| قدرت | خروجی: AC 100-240V 50-60Hz، ورودی: DC 9V-36V |
| رابط ورودی/خروجی | 4 x USB3.0، 2 x USB2.0، 6 x DB9 COM (2*COM پشتیبانی از RS232، 4*COM پشتیبانی از RS485/RS422)، 1 x HDMI، 1 x VGA، 1 x PS2 (صفحه کلید و ماوس 2 در 1)، 14 x GPIO (7 ورودی x خروجی)، 1 x ورودی خروجی، 1 x 1 عدد دکمه پاک کردن CMOS، 1 عدد 3 پین پایه برق ترمینال فونیکس (پشتیبانی از ورودی برق 9-36 ولت)، 1 عدد جک هدفون، 1 عدد میکروفون، 1 عدد سوئیچ (پشتیبانی از انتخاب حالت روشن/روشن ATX/AT)، 2 عدد کانکتور آنتن (برای WIFI/3G/4G) |
| اندازه/وزن | 249mm*150mm*86mm/ حدود 2.2 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -20℃ ~ +60℃ |
| دمای ذخیره سازی | -30℃ ~ +70℃ (15℃ - 35℃ توصیه می شود) |
| رطوبت نسبی | 10% ~ 90% ℃ (رطوبت نسبی، بدون تراکم) |
مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن مجهز به پردازنده Intel Core i5 - 8350U یک تکه فناوری قابل توجه است که برای پاسخگویی به نیازهای محیط های صنعتی طراحی شده است. این پردازنده با داشتن 4 هسته و 8 رشته، می تواند چندین کار را به طور همزمان به راحتی انجام دهد. با توان طراحی حرارتی (TDP) فقط 15 وات، کامپیوتر برق کمتری مصرف می کند.
مکمل این پردازنده قدرتمند، پردازنده گرافیکی Intel® UHD Graphics 620 است. این واحد گرافیکی قابلیتهای گرافیکی مناسبی را ارائه میکند و آن را برای برنامههایی که به خروجی بصری با کیفیت بالا نیاز دارند، مانند سیستمهای نظارت صنعتی با داشبوردهای دقیق یا حتی برخی کارهای گرافیکی سبک وزن، مناسب میسازد.
![]()
آن راپشتیبانی از تنظیم عملکرد خود شروع تماس ورودی، مناسب برای استفاده ناپایدار و نیاز به حفظ طولانی مدت استفاده در حالت آماده به کار از محیط، اما همچنین از 7 * 24 ساعت عملیات طولانی و پایدار، بدون تاخیر، بدون خرابی پشتیبانی می کند تا عملیات نرم افزار پیکربندی صنعتی ایمن تر باشد.
![]()
بدنه مینی کامپیوتر ما از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا از طریق فرآیند نورد سرد ساخته شده است. این طراحی قابلیت های ضد تداخل عالی را ارائه می دهد و آن را برای محیط های پر سر و صدا مناسب می کند. همچنین بسیار مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر استفاده منظم بدون آسیب، و مقاوم در برابر فشار و مقاومت در برابر نیروهای خارجی است. قابل ذکر است که می تواند در محدوده دمایی گسترده ای از -20 ℃ تا +60 ℃ به طور پایدار عمل کند.
![]()
با چیپست کم مصرف مادربرد درجه صنعتی و طراحی خنک کننده بدنه باله های فلزی. این تضمین می کند که گرمای تولید شده در داخل به سرعت تخلیه می شود. در نتیجه صدای فن برای شما آزاردهنده نخواهد بود. علاوه بر این، این طراحی نه تنها بدون صدا، بلکه در برابر گرد و غبار و رطوبت نیز مقاوم است. با جلوگیری موثر از ورود گرد و غبار و رطوبت، از اجزای داخلی محافظت می کند و عمر و قابلیت اطمینان محصول را افزایش می دهد. با مشکلات تجمع گرد و غبار و آسیب رطوبت خداحافظی کنید.
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X45G i5-8350U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر بدون فن با پشتیبانی از سخت افزار ذخیره سازی قوی، و از حافظه دو کاناله DDR4 SODIMM تا 32 گیگابایت (16G x 2) پشتیبانی می کند. همچنین از mSATA SSD، M.2 NVME 2280 SSD و 2.5 اینچی HDD/SSD این 3 نوع هارد دیسک پشتیبانی می کند که سرعت و ظرفیت را با سازگاری و پایداری تضمین شده بیشتر فراهم می کند.
فعال کردن آن در طراحی بدون فن این ویژگی بدون فن نه تنها نویز مربوط به فن ها را حذف می کند، بلکه خطر ورود گرد و غبار و زباله را نیز کاهش می دهد و قابلیت اطمینان رایانه را در شرایط سخت صنعتی افزایش می دهد.
| CPU | پردازنده Intel Core i5-8350U 4 Cores 8 Threads، حداکثر فرکانس توربوی 3.40 گیگاهرتز، کش 6 مگابایت، 15 وات TDP |
| پردازنده گرافیکی | Intel® UHD Graphics 620 |
| اترنت | اترنت 2*GbE RJ45 Intel i225-V |
| نمایش | 1*VGA، 1*HDMI، پشتیبانی از نمایشگر همگام یا ناهمزمان |
| حافظه | 2 * SODIMM DDR4، حداکثر تا 32 گیگابایت؛ 4G/8G/16G/32G اختیاری |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVME 2280 SSD، 1* mSATA SSD، 1*2.5 اینچ SATA SSD/HDD |
| شکاف توسعه |
1 * اسلات mini-PCIE نیم قد، از بلوتوث WIFI پشتیبانی می کند. 1* اسلات mini-PCIE با ارتفاع کامل (با نگهدارنده سیم کارت)، از ماژول 3G/4G، بلوتوث WIFI پشتیبانی می کند. 1*Expansion IO، از LPC، USB، PCIE پشتیبانی می کند |
| سیستم عامل | Win 8، Win 10، Win 11، Linux و غیره |
| دیگر | پشتیبانی از Watchdog، Keystroke Restore، PXE Boot |
| قدرت | خروجی: AC 100-240V 50-60Hz، ورودی: DC 9V-36V |
| رابط ورودی/خروجی | 4 x USB3.0، 2 x USB2.0، 6 x DB9 COM (2*COM پشتیبانی از RS232، 4*COM پشتیبانی از RS485/RS422)، 1 x HDMI، 1 x VGA، 1 x PS2 (صفحه کلید و ماوس 2 در 1)، 14 x GPIO (7 ورودی x خروجی)، 1 x ورودی خروجی، 1 x 1 عدد دکمه پاک کردن CMOS، 1 عدد 3 پین پایه برق ترمینال فونیکس (پشتیبانی از ورودی برق 9-36 ولت)، 1 عدد جک هدفون، 1 عدد میکروفون، 1 عدد سوئیچ (پشتیبانی از انتخاب حالت روشن/روشن ATX/AT)، 2 عدد کانکتور آنتن (برای WIFI/3G/4G) |
| اندازه/وزن | 249mm*150mm*86mm/ حدود 2.2 کیلوگرم |
| دمای عملیاتی | -20℃ ~ +60℃ |
| دمای ذخیره سازی | -30℃ ~ +70℃ (15℃ - 35℃ توصیه می شود) |
| رطوبت نسبی | 10% ~ 90% ℃ (رطوبت نسبی، بدون تراکم) |
مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن مجهز به پردازنده Intel Core i5 - 8350U یک تکه فناوری قابل توجه است که برای پاسخگویی به نیازهای محیط های صنعتی طراحی شده است. این پردازنده با داشتن 4 هسته و 8 رشته، می تواند چندین کار را به طور همزمان به راحتی انجام دهد. با توان طراحی حرارتی (TDP) فقط 15 وات، کامپیوتر برق کمتری مصرف می کند.
مکمل این پردازنده قدرتمند، پردازنده گرافیکی Intel® UHD Graphics 620 است. این واحد گرافیکی قابلیتهای گرافیکی مناسبی را ارائه میکند و آن را برای برنامههایی که به خروجی بصری با کیفیت بالا نیاز دارند، مانند سیستمهای نظارت صنعتی با داشبوردهای دقیق یا حتی برخی کارهای گرافیکی سبک وزن، مناسب میسازد.
![]()
آن راپشتیبانی از تنظیم عملکرد خود شروع تماس ورودی، مناسب برای استفاده ناپایدار و نیاز به حفظ طولانی مدت استفاده در حالت آماده به کار از محیط، اما همچنین از 7 * 24 ساعت عملیات طولانی و پایدار، بدون تاخیر، بدون خرابی پشتیبانی می کند تا عملیات نرم افزار پیکربندی صنعتی ایمن تر باشد.
![]()
بدنه مینی کامپیوتر ما از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا از طریق فرآیند نورد سرد ساخته شده است. این طراحی قابلیت های ضد تداخل عالی را ارائه می دهد و آن را برای محیط های پر سر و صدا مناسب می کند. همچنین بسیار مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر استفاده منظم بدون آسیب، و مقاوم در برابر فشار و مقاومت در برابر نیروهای خارجی است. قابل ذکر است که می تواند در محدوده دمایی گسترده ای از -20 ℃ تا +60 ℃ به طور پایدار عمل کند.
![]()
با چیپست کم مصرف مادربرد درجه صنعتی و طراحی خنک کننده بدنه باله های فلزی. این تضمین می کند که گرمای تولید شده در داخل به سرعت تخلیه می شود. در نتیجه صدای فن برای شما آزاردهنده نخواهد بود. علاوه بر این، این طراحی نه تنها بدون صدا، بلکه در برابر گرد و غبار و رطوبت نیز مقاوم است. با جلوگیری موثر از ورود گرد و غبار و رطوبت، از اجزای داخلی محافظت می کند و عمر و قابلیت اطمینان محصول را افزایش می دهد. با مشکلات تجمع گرد و غبار و آسیب رطوبت خداحافظی کنید.
![]()
![]()