| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | x31g 2lan 2com |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $77.00 ~ $120.00 / Piece/Pieces |
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن مجهز به پردازنده قدرتمند اینتل Core با فرکانس توربو تا 2.6 گیگاهرتز است. معماری 2 هسته ای 4 رشته ای قدرت محاسباتی بالایی را به آن می بخشد و به راحتی می تواند برنامه های صنعتی پیچیده و پردازش موازی چند وظیفه ای را مدیریت کند.
طراحی شاسی آلیاژ آلومینیوم بدون فن، همراه با ساختار دفع حرارت عالی، راندمان دفع حرارت را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد و تضمین می کند که کامپیوتر رومیزی کوچک می تواند دمای پایین پایدار را حتی در طولانی مدت با بار بالا حفظ کند و از آزمایشات سخت محیط صنعتی ترسی ندارد.
پیکربندی رابط غنی، شامل USB پرسرعت، HDMI، VGA، COM و غیره، برای برآورده کردن نیازهای متنوع شما برای اتصال دستگاه، چه اتصال سنسورهای صنعتی، نمایشگرها یا سایر لوازم جانبی، به راحتی قابل دستیابی است.
| CPU | پردازنده Intel Core i5-4200U با 2 هسته و 4 رشته، فرکانس توربو حداکثر 2.60 گیگاهرتز، کش 3 مگابایتی، TDP 15 وات، لیتوگرافی 22 نانومتر |
| هارد دیسک | 1*mSATA SSD، 1*2.5 اینچی SATA SSD/HDD |
| حافظه | 1*DDR3L SODIMM RAM، حداکثر تا 8 گیگابایت |
| منبع تغذیه | DC 12V 5A/60W (AC به DC، 100~240V) |
| سیستم عامل | Windows 7، Windows 8، Windows 10، Linux، Ubuntu، CentOS و غیره |
| جنس | شاسی آلیاژ آلومینیوم |
| نصب | VESA/ دیواری/ رومیزی |
| رابط I/O | 4*USB3.0، 2*COM، 2*LAN، 1*VGA، 1*HDMI، 1*DC، 1*AUD، 1*Switch |
| دمای کار | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -20 درجه سانتیگراد تا +75 درجه سانتیگراد |
| رطوبت کار | 5%~95% (رطوبت نسبی، بدون میعان) |
از نظر ابعاد، این کامپیوتر صنعتی بدون فن فقط 180 میلی متر * 128 میلی متر * 55 میلی متر است. در مقایسه با آیفون 13 پرو، کوچک اما قدرتمند است. ظاهر کوچک و جمع و جور آن به راحتی در محیط های مختلف ادغام می شود که قابلیت حمل خوبی دارد. شما می توانید به راحتی آن را به محل کار مختلف حمل کرده و به سرعت یک محیط کاری راه اندازی کنید.
![]()
این کامپیوتر رومیزی کوچک از توسعه هارد دیسک SATA 2.5 اینچی و توسعه درایو حالت جامد mSATA پشتیبانی می کند. سرعت خواندن و نوشتن سریعتر و ذخیره سازی داده پایدارتر.
به عنوان یک کامپیوتر صنعتی، همچنین مجهز به حافظه DDR3L تک کاناله، تا 8 گیگابایت است، خواندن و پردازش داده ها سریع است، راه اندازی برنامه، بارگذاری فایل ها و سایر عملیات به صورت فوری انجام می شود، که می تواند تجربه استفاده روان و بدون وقفه را برای شما به ارمغان بیاورد و پدیده گیر کردن را کاهش دهد.
![]()
قاب فلزی پایین این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن، به عنوان یک سپر محکم برای کامپیوتر، نه تنها محافظت فیزیکی جامدی را فراهم می کند، بلکه به طور موثری تداخل الکترومغناطیسی را نیز محافظت می کند و از عملکرد پایدار اجزای دقیق داخلی اطمینان حاصل می کند. در محیط های صنعتی پیچیده یا صحنه های اداری متنوع، مانند یک نگهبان وفادار است که از هسته کامپیوتر محافظت می کند.
اگرچه هارد دیسک، حافظه و ماژول وای فای در تصویر نیاز به خرید جداگانه دارند، اما این همچنین فضایی را برای سفارشی سازی شخصی برای شما فراهم می کند که می تواند بر اساس نیازهای خود به طور انعطاف پذیر مطابقت داده شود.
![]()
پیکربندی رابط غنی، شامل USB پرسرعت، HDMI، VGA، COM و غیره، برای برآورده کردن نیازهای متنوع شما برای اتصال دستگاه، چه اتصال سنسورهای صنعتی، نمایشگرها یا سایر لوازم جانبی، به راحتی قابل دستیابی است.
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | x31g 2lan 2com |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $77.00 ~ $120.00 / Piece/Pieces |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن مجهز به پردازنده قدرتمند اینتل Core با فرکانس توربو تا 2.6 گیگاهرتز است. معماری 2 هسته ای 4 رشته ای قدرت محاسباتی بالایی را به آن می بخشد و به راحتی می تواند برنامه های صنعتی پیچیده و پردازش موازی چند وظیفه ای را مدیریت کند.
طراحی شاسی آلیاژ آلومینیوم بدون فن، همراه با ساختار دفع حرارت عالی، راندمان دفع حرارت را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد و تضمین می کند که کامپیوتر رومیزی کوچک می تواند دمای پایین پایدار را حتی در طولانی مدت با بار بالا حفظ کند و از آزمایشات سخت محیط صنعتی ترسی ندارد.
پیکربندی رابط غنی، شامل USB پرسرعت، HDMI، VGA، COM و غیره، برای برآورده کردن نیازهای متنوع شما برای اتصال دستگاه، چه اتصال سنسورهای صنعتی، نمایشگرها یا سایر لوازم جانبی، به راحتی قابل دستیابی است.
| CPU | پردازنده Intel Core i5-4200U با 2 هسته و 4 رشته، فرکانس توربو حداکثر 2.60 گیگاهرتز، کش 3 مگابایتی، TDP 15 وات، لیتوگرافی 22 نانومتر |
| هارد دیسک | 1*mSATA SSD، 1*2.5 اینچی SATA SSD/HDD |
| حافظه | 1*DDR3L SODIMM RAM، حداکثر تا 8 گیگابایت |
| منبع تغذیه | DC 12V 5A/60W (AC به DC، 100~240V) |
| سیستم عامل | Windows 7، Windows 8، Windows 10، Linux، Ubuntu، CentOS و غیره |
| جنس | شاسی آلیاژ آلومینیوم |
| نصب | VESA/ دیواری/ رومیزی |
| رابط I/O | 4*USB3.0، 2*COM، 2*LAN، 1*VGA، 1*HDMI، 1*DC، 1*AUD، 1*Switch |
| دمای کار | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -20 درجه سانتیگراد تا +75 درجه سانتیگراد |
| رطوبت کار | 5%~95% (رطوبت نسبی، بدون میعان) |
از نظر ابعاد، این کامپیوتر صنعتی بدون فن فقط 180 میلی متر * 128 میلی متر * 55 میلی متر است. در مقایسه با آیفون 13 پرو، کوچک اما قدرتمند است. ظاهر کوچک و جمع و جور آن به راحتی در محیط های مختلف ادغام می شود که قابلیت حمل خوبی دارد. شما می توانید به راحتی آن را به محل کار مختلف حمل کرده و به سرعت یک محیط کاری راه اندازی کنید.
![]()
این کامپیوتر رومیزی کوچک از توسعه هارد دیسک SATA 2.5 اینچی و توسعه درایو حالت جامد mSATA پشتیبانی می کند. سرعت خواندن و نوشتن سریعتر و ذخیره سازی داده پایدارتر.
به عنوان یک کامپیوتر صنعتی، همچنین مجهز به حافظه DDR3L تک کاناله، تا 8 گیگابایت است، خواندن و پردازش داده ها سریع است، راه اندازی برنامه، بارگذاری فایل ها و سایر عملیات به صورت فوری انجام می شود، که می تواند تجربه استفاده روان و بدون وقفه را برای شما به ارمغان بیاورد و پدیده گیر کردن را کاهش دهد.
![]()
قاب فلزی پایین این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن، به عنوان یک سپر محکم برای کامپیوتر، نه تنها محافظت فیزیکی جامدی را فراهم می کند، بلکه به طور موثری تداخل الکترومغناطیسی را نیز محافظت می کند و از عملکرد پایدار اجزای دقیق داخلی اطمینان حاصل می کند. در محیط های صنعتی پیچیده یا صحنه های اداری متنوع، مانند یک نگهبان وفادار است که از هسته کامپیوتر محافظت می کند.
اگرچه هارد دیسک، حافظه و ماژول وای فای در تصویر نیاز به خرید جداگانه دارند، اما این همچنین فضایی را برای سفارشی سازی شخصی برای شما فراهم می کند که می تواند بر اساس نیازهای خود به طور انعطاف پذیر مطابقت داده شود.
![]()
پیکربندی رابط غنی، شامل USB پرسرعت، HDMI، VGA، COM و غیره، برای برآورده کردن نیازهای متنوع شما برای اتصال دستگاه، چه اتصال سنسورهای صنعتی، نمایشگرها یا سایر لوازم جانبی، به راحتی قابل دستیابی است.
![]()