|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | پردازنده X30G Intel Celeron J6412 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $80-$210, Negotiable |
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، D/A، D/P، Western Union، MoneyGram |
این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن توسط پردازنده Intel Celeron J6412 استفاده می شود و شامل گرافیک UHD اینتل (با توجه به مدل CPU متفاوت است) است.این در مدیریت برنامه های پیچیده اتوماسیون صنعتی برجسته است و می تواند به طور یکپارچه وظایف نرم افزاری عمومی را مدیریت کند.
این کامپیوتر کوچک، با طراحی فشرده و بدون فن، رابط های I/O غنی و عملکرد قوی، برای اتوماسیون صنعتی، نشانه گذاری دیجیتال،و سایر سناریوهای کاربردی که نیاز به راه حل های محاسباتی قابل اعتماد و فضا کارآمد دارند.
| شبکه | 1000 مگابایت در ثانیه Realtek 8111H*2، پشتیبانی از Wake-on-LAN |
| پردازنده | از پردازنده Intel Celeron J6412 پشتیبانی می کند، برای جزئیات جدول پیکربندی را ببینید |
| حافظه | پشتیبانی از SO-DIMM DDR4 2400MHz * 1، تا 16GB |
| هارد دیسک | M.2 NVMe 2280 *1 |
| نمايش | پشتیبانی از صفحه نمایش سه گانه هم زمان/غیر هم زمان (DP*1، HDMI*2، HDMI*3) |
| توسعه | پشتیبانی از MINI-PCIE Slot*1، قابل گسترش برای WIFI، M2 Slot*1، قابل گسترش برای WIFI / بلوتوث، 2.5 "SATA2 Hard Disk Interface*1 |
| روش نصب | VESA/سطح نصب شده/دسکتاپ |
| محیط عملیاتی | دمای کار: -20°C تا +60°C رطوبت محیط: 0% ~ 95% |
این کامپیوتر صنعتی بدون فن، که توسط پردازنده Intel Celeron تقویت می شود، عملکرد قوی برای تنظیمات صنعتی را ارائه می دهد.بهره وری انرژی در عملیات روزانهبرای کارهای سخت، 2.6GHz Turbo Boost قدرت اضافی را برای مدیریت فرآیندهای فشرده داده یا برنامه های گرافیکی سنگین فراهم می کند.طراحی کارآمد پردازنده معماری بدون فن را تکمیل می کند، اطمینان از عدم شکست قطعات متحرک، باعث می شود ضد گرد و غبار، ساکت و مناسب برای محیط های صنعتی خشن. تعادل قدرت و پاسخگویی،آن را به طور منظم جریان کار برای نرم افزار اتوماسیون یا مدیریت دستگاه های متصل حفظ می کند، در حال آماده سازی برای آینده سازمانی صنعتی شما.
![]()
این کامپیوترهای صنعتی بدون فن در محیط های مختلف عملکرد استثنایی دارند. در محیط های صنعتی و ماشین آلات CNC، آنها عملکرد پایدار را برای وظایف دقیق تضمین می کنند.برای کنترل تولید و ماشین آلات فروش نوشیدنی، آنها پردازش داده ها و مدیریت معاملات را در زمان واقعی تسهیل می کنند.در حالی که کنترل دسترسی تورنیتيل و قفسه های پیکاپ سریع به پاسخگویی آنها بستگی دارد.
![]()
این مینی پی سی صنعتی بدون فن دارای دو پورت LAN، دو پورت COM، چندین رابط USB و HDMI است.که برای عملکرد پایدار در سناریوهای صنعتی ساخته شده است، که امکان اتصال بی نقص برای ادغام دستگاه های مختلف را فراهم می کند.
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | پردازنده X30G Intel Celeron J6412 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $80-$210, Negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، D/A، D/P، Western Union، MoneyGram |
این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن توسط پردازنده Intel Celeron J6412 استفاده می شود و شامل گرافیک UHD اینتل (با توجه به مدل CPU متفاوت است) است.این در مدیریت برنامه های پیچیده اتوماسیون صنعتی برجسته است و می تواند به طور یکپارچه وظایف نرم افزاری عمومی را مدیریت کند.
این کامپیوتر کوچک، با طراحی فشرده و بدون فن، رابط های I/O غنی و عملکرد قوی، برای اتوماسیون صنعتی، نشانه گذاری دیجیتال،و سایر سناریوهای کاربردی که نیاز به راه حل های محاسباتی قابل اعتماد و فضا کارآمد دارند.
| شبکه | 1000 مگابایت در ثانیه Realtek 8111H*2، پشتیبانی از Wake-on-LAN |
| پردازنده | از پردازنده Intel Celeron J6412 پشتیبانی می کند، برای جزئیات جدول پیکربندی را ببینید |
| حافظه | پشتیبانی از SO-DIMM DDR4 2400MHz * 1، تا 16GB |
| هارد دیسک | M.2 NVMe 2280 *1 |
| نمايش | پشتیبانی از صفحه نمایش سه گانه هم زمان/غیر هم زمان (DP*1، HDMI*2، HDMI*3) |
| توسعه | پشتیبانی از MINI-PCIE Slot*1، قابل گسترش برای WIFI، M2 Slot*1، قابل گسترش برای WIFI / بلوتوث، 2.5 "SATA2 Hard Disk Interface*1 |
| روش نصب | VESA/سطح نصب شده/دسکتاپ |
| محیط عملیاتی | دمای کار: -20°C تا +60°C رطوبت محیط: 0% ~ 95% |
این کامپیوتر صنعتی بدون فن، که توسط پردازنده Intel Celeron تقویت می شود، عملکرد قوی برای تنظیمات صنعتی را ارائه می دهد.بهره وری انرژی در عملیات روزانهبرای کارهای سخت، 2.6GHz Turbo Boost قدرت اضافی را برای مدیریت فرآیندهای فشرده داده یا برنامه های گرافیکی سنگین فراهم می کند.طراحی کارآمد پردازنده معماری بدون فن را تکمیل می کند، اطمینان از عدم شکست قطعات متحرک، باعث می شود ضد گرد و غبار، ساکت و مناسب برای محیط های صنعتی خشن. تعادل قدرت و پاسخگویی،آن را به طور منظم جریان کار برای نرم افزار اتوماسیون یا مدیریت دستگاه های متصل حفظ می کند، در حال آماده سازی برای آینده سازمانی صنعتی شما.
![]()
این کامپیوترهای صنعتی بدون فن در محیط های مختلف عملکرد استثنایی دارند. در محیط های صنعتی و ماشین آلات CNC، آنها عملکرد پایدار را برای وظایف دقیق تضمین می کنند.برای کنترل تولید و ماشین آلات فروش نوشیدنی، آنها پردازش داده ها و مدیریت معاملات را در زمان واقعی تسهیل می کنند.در حالی که کنترل دسترسی تورنیتيل و قفسه های پیکاپ سریع به پاسخگویی آنها بستگی دارد.
![]()
این مینی پی سی صنعتی بدون فن دارای دو پورت LAN، دو پورت COM، چندین رابط USB و HDMI است.که برای عملکرد پایدار در سناریوهای صنعتی ساخته شده است، که امکان اتصال بی نقص برای ادغام دستگاه های مختلف را فراهم می کند.
![]()