| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X30 Intel N150 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $100.8-$260.6, Negotiable |
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
این مینی کامپیوتر صنعتی با پردازنده اینتل N150 دارای یک اسلات DDR5 SODIMM (حداکثر 16GB) است. این دستگاه دارای کارت های شبکه 42.5G (حمایت از راه اندازی LAN ، بوت از LAN) ، 2USB3 است.2، 1HDMI2.1، و I/O پایه. ذخیره سازی شامل 1M.2 2230 NVME و 1SATA3 است.0این افزونه دارای 1MINIPCIE (برای 3G / 4G / WIFI) و 1USB2.0 است. این افزونه با ویندوز 10/11 ، لینوکس یا یک روتر نرم ، با قدرت DC12V5A ، ساخت آلیاژ آلومینیوم ، گزینه های نصب دسکتاپ / دیوار ،120120MM صفحه اصلی، وزن 1.0KG. دمای کار: - 20°C تا 70°C؛ دمای ذخیره سازی: - 10°C تا 60°C؛ رطوبت: 5٪ - 95٪ RH (بدون تهویه).
| پردازنده | X30 اینتل N150 |
| حافظه | DDR5 SODIMM *1، حداکثر پشتیبانی 16GB |
| ذخیره سازی | 1*M.2 2230 NVME؛ 1*SATA3.0 |
| اترنت | 4*I225T - I225V/I226V2 کارت های شبکه 2.5G، پشتیبانی از شبکه بیدار شدن، بوت شبکه؛ 2USB3.2.01HDMI2.1 1.4؛ 1 دکمه برق؛ 1*DC12V |
| قدرت ورودی | DC12V5A |
| دمای کار | - 20°C تا + 70°C |
| دمای ذخیره سازی | - 10°C تا + 60°C |
این مینی کامپیوتر صنعتی که توسط پردازنده نسل دوازدهم اینتل N150 هدایت می شود، تعادل بین قدرت و کارایی را ایجاد می کند.و دارای 4 هسته با 4 رشته استایده آل برای سناریوهای صنعتی مدرن مانند بینایی ماشین، تشخیص چهره و اتوماسیون صنعتی، سرعت و بهره وری انرژی مورد نیاز برای برنامه های هوشمند متنوع را ارائه می دهد.
![]()
اینتل N150 1HDMI 1DP صنعتی مینی کامپیوترکاربرد:
این کامپیوتر کوچک با قابلیت Intel Core i7-10710U بسیار انعطاف پذیر است و برای محیط های مختلف مانند سایت های صنعتی، مکان های سرگرمی، تأسیسات تجاری، مناطق عمومی، موسسات مالی،سیستم های نظارتی، قفسه های پیکاپ سریع و نشانه های دیجیتال، عملیات را در این بخش ها هدایت می کند.
![]()
مجهز به پورت های 4×2.5G اترنت برای شبکه های با سرعت بالا، HDMI + DP برای نمایش دوگانه، USB 3.0/2.0 برای لوازم جانبی و RS485/RS232 COM برای ادغام دستگاه های صنعتی.یک رابط کاملا گرد برای رسیدگی به نیازهای مختلف اتصال صنعتی.
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X30 Intel N150 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $100.8-$260.6, Negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | L/C، D/A، D/P، T/T، Western Union، MoneyGram |
این مینی کامپیوتر صنعتی با پردازنده اینتل N150 دارای یک اسلات DDR5 SODIMM (حداکثر 16GB) است. این دستگاه دارای کارت های شبکه 42.5G (حمایت از راه اندازی LAN ، بوت از LAN) ، 2USB3 است.2، 1HDMI2.1، و I/O پایه. ذخیره سازی شامل 1M.2 2230 NVME و 1SATA3 است.0این افزونه دارای 1MINIPCIE (برای 3G / 4G / WIFI) و 1USB2.0 است. این افزونه با ویندوز 10/11 ، لینوکس یا یک روتر نرم ، با قدرت DC12V5A ، ساخت آلیاژ آلومینیوم ، گزینه های نصب دسکتاپ / دیوار ،120120MM صفحه اصلی، وزن 1.0KG. دمای کار: - 20°C تا 70°C؛ دمای ذخیره سازی: - 10°C تا 60°C؛ رطوبت: 5٪ - 95٪ RH (بدون تهویه).
| پردازنده | X30 اینتل N150 |
| حافظه | DDR5 SODIMM *1، حداکثر پشتیبانی 16GB |
| ذخیره سازی | 1*M.2 2230 NVME؛ 1*SATA3.0 |
| اترنت | 4*I225T - I225V/I226V2 کارت های شبکه 2.5G، پشتیبانی از شبکه بیدار شدن، بوت شبکه؛ 2USB3.2.01HDMI2.1 1.4؛ 1 دکمه برق؛ 1*DC12V |
| قدرت ورودی | DC12V5A |
| دمای کار | - 20°C تا + 70°C |
| دمای ذخیره سازی | - 10°C تا + 60°C |
این مینی کامپیوتر صنعتی که توسط پردازنده نسل دوازدهم اینتل N150 هدایت می شود، تعادل بین قدرت و کارایی را ایجاد می کند.و دارای 4 هسته با 4 رشته استایده آل برای سناریوهای صنعتی مدرن مانند بینایی ماشین، تشخیص چهره و اتوماسیون صنعتی، سرعت و بهره وری انرژی مورد نیاز برای برنامه های هوشمند متنوع را ارائه می دهد.
![]()
اینتل N150 1HDMI 1DP صنعتی مینی کامپیوترکاربرد:
این کامپیوتر کوچک با قابلیت Intel Core i7-10710U بسیار انعطاف پذیر است و برای محیط های مختلف مانند سایت های صنعتی، مکان های سرگرمی، تأسیسات تجاری، مناطق عمومی، موسسات مالی،سیستم های نظارتی، قفسه های پیکاپ سریع و نشانه های دیجیتال، عملیات را در این بخش ها هدایت می کند.
![]()
مجهز به پورت های 4×2.5G اترنت برای شبکه های با سرعت بالا، HDMI + DP برای نمایش دوگانه، USB 3.0/2.0 برای لوازم جانبی و RS485/RS232 COM برای ادغام دستگاه های صنعتی.یک رابط کاملا گرد برای رسیدگی به نیازهای مختلف اتصال صنعتی.
![]()