| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X30 J6412 4LAN دو-COM 6USB |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی بدون فن را می توان به پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای نسل دوازدهم اینتل J6412، حافظه دو کاناله DDR4 برای پاسخگویی سریعتر، مصرف برق کمتر و سازگاری بهتر پلتفرم مجهز کرد؛ همچنین SSD با سرعت بالا M.2 که خواندن و نوشتن سریع، مقاوم در برابر ضربه و سقوط را فراهم می کند و سرعت پاسخگویی و پردازش کامپیوتر را در تمام جنبه ها بهبود می بخشد.
مینی پی سی بدون فن نسل دوازدهم 4LAN Dual-COM دارای طراحی رابط کامل با ویژگی های قدرتمند مانند 6 پورت USB، 4 پورت اترنت گیگابیتی، 2 پورت COM و 1 پورت HDMI است که عملکرد قدرتمندی برای پاسخگویی به نیازهای حوزه صنعتی دارد، اما همچنین می تواند به طور گسترده در آموزش چندرسانه ای، سیستم پزشکی هوشمند و غیره مورد استفاده قرار گیرد.
| پردازنده | پردازنده Intel 12th Generation Celeron J6412 (4 هسته 4 رشته) |
| کارت گرافیک | Intel UHD Graphics |
| هارد دیسک | 1*M.2 Key-M 2280/2242 NVME/SATA SSD |
| حافظه | دو کاناله 3200MHz DDR4، تا 32 گیگابایت |
| اترنت | 4*intel i225 / i226 2.5G LAN، پشتیبانی از Wake-on-LAN و بوت PXE |
| اسلات توسعه | 1*Mini-PCIe Slot، پشتیبانی از ماژول 4G / WIFI؛ 1*7pin SATA3.0 HDD / SSD |
| سیستم عامل | Windows 10, Windows 11, Linux |
| پورت ورودی/خروجی | 2*DB9 COM RS232 (COM1 پشتیبانی از RS485)، 1*HDMI، 2*USB 3.1، 4*USB 2.0، 1*DC |
| Watchdog | عملکرد بازنشانی سخت افزاری Watchdog (256 سطح، 0 تا 255 ثانیه) |
| منبع تغذیه | DC 12V |
| جنس بدنه | شاسی آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا |
| ابعاد | 136mm*126mm*40mm، وزن: حدود 0.65 کیلوگرم |
| نصب | پشتیبانی از نصب رومیزی و دیواری VESA |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی |
-20 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
این مینی پی سی بدون فن مجهز به قطعات و تراشه های با کیفیت بالا است، از طراحی معماری کامپیوتر صنعتی استفاده می کند، دوام و پایداری محصول را به شدت کنترل می کند و آزمایشات متعددی را برای پاسخگویی به نیازهای کاربران در صنایع مختلف برای استفاده مکرر، عملیات طولانی مدت و زمان آماده به کار فوق العاده طولانی پشت سر می گذارد.
![]()
ساختار پوسته آلیاژ آلومینیوم بادوام است، اتلاف حرارت طبیعی، بدون نیاز به تداخل نویز فن، برای اطمینان از عملکرد پایدار محصول و سازگاری با محیط های صنعتی مختلف سخت.
![]()
این دستگاه برای محیط های صنعتی طراحی شده است، با پشتیبانی سخت افزاری قوی، می تواند دماهای بالا و پایین را تحمل کند، ضد رطوبت، مقاوم در برابر خوردگی، مقاوم در برابر لرزش و ضربه و غیره باشد، با توانایی قوی برای سازگاری با محیط.
![]()
با 4 پورت 2.5G LAN و دو پورت سریال استاندارد DB-9، چه برای استفاده کنترل سازمانی، اتوماسیون صنعتی، حمل و نقل هوشمند، سیستم های پزشکی، نظارت امنیتی، آموزش چندرسانه ای، این مینی پی سی 4LAN dual-COM می تواند تحقق یابد، این محصول بسیار همه کاره است.
![]()
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X30 J6412 4LAN دو-COM 6USB |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی بدون فن را می توان به پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای نسل دوازدهم اینتل J6412، حافظه دو کاناله DDR4 برای پاسخگویی سریعتر، مصرف برق کمتر و سازگاری بهتر پلتفرم مجهز کرد؛ همچنین SSD با سرعت بالا M.2 که خواندن و نوشتن سریع، مقاوم در برابر ضربه و سقوط را فراهم می کند و سرعت پاسخگویی و پردازش کامپیوتر را در تمام جنبه ها بهبود می بخشد.
مینی پی سی بدون فن نسل دوازدهم 4LAN Dual-COM دارای طراحی رابط کامل با ویژگی های قدرتمند مانند 6 پورت USB، 4 پورت اترنت گیگابیتی، 2 پورت COM و 1 پورت HDMI است که عملکرد قدرتمندی برای پاسخگویی به نیازهای حوزه صنعتی دارد، اما همچنین می تواند به طور گسترده در آموزش چندرسانه ای، سیستم پزشکی هوشمند و غیره مورد استفاده قرار گیرد.
| پردازنده | پردازنده Intel 12th Generation Celeron J6412 (4 هسته 4 رشته) |
| کارت گرافیک | Intel UHD Graphics |
| هارد دیسک | 1*M.2 Key-M 2280/2242 NVME/SATA SSD |
| حافظه | دو کاناله 3200MHz DDR4، تا 32 گیگابایت |
| اترنت | 4*intel i225 / i226 2.5G LAN، پشتیبانی از Wake-on-LAN و بوت PXE |
| اسلات توسعه | 1*Mini-PCIe Slot، پشتیبانی از ماژول 4G / WIFI؛ 1*7pin SATA3.0 HDD / SSD |
| سیستم عامل | Windows 10, Windows 11, Linux |
| پورت ورودی/خروجی | 2*DB9 COM RS232 (COM1 پشتیبانی از RS485)، 1*HDMI، 2*USB 3.1، 4*USB 2.0، 1*DC |
| Watchdog | عملکرد بازنشانی سخت افزاری Watchdog (256 سطح، 0 تا 255 ثانیه) |
| منبع تغذیه | DC 12V |
| جنس بدنه | شاسی آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا |
| ابعاد | 136mm*126mm*40mm، وزن: حدود 0.65 کیلوگرم |
| نصب | پشتیبانی از نصب رومیزی و دیواری VESA |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی |
-20 درجه سانتیگراد تا +70 درجه سانتیگراد |
این مینی پی سی بدون فن مجهز به قطعات و تراشه های با کیفیت بالا است، از طراحی معماری کامپیوتر صنعتی استفاده می کند، دوام و پایداری محصول را به شدت کنترل می کند و آزمایشات متعددی را برای پاسخگویی به نیازهای کاربران در صنایع مختلف برای استفاده مکرر، عملیات طولانی مدت و زمان آماده به کار فوق العاده طولانی پشت سر می گذارد.
![]()
ساختار پوسته آلیاژ آلومینیوم بادوام است، اتلاف حرارت طبیعی، بدون نیاز به تداخل نویز فن، برای اطمینان از عملکرد پایدار محصول و سازگاری با محیط های صنعتی مختلف سخت.
![]()
این دستگاه برای محیط های صنعتی طراحی شده است، با پشتیبانی سخت افزاری قوی، می تواند دماهای بالا و پایین را تحمل کند، ضد رطوبت، مقاوم در برابر خوردگی، مقاوم در برابر لرزش و ضربه و غیره باشد، با توانایی قوی برای سازگاری با محیط.
![]()
با 4 پورت 2.5G LAN و دو پورت سریال استاندارد DB-9، چه برای استفاده کنترل سازمانی، اتوماسیون صنعتی، حمل و نقل هوشمند، سیستم های پزشکی، نظارت امنیتی، آموزش چندرسانه ای، این مینی پی سی 4LAN dual-COM می تواند تحقق یابد، این محصول بسیار همه کاره است.
![]()
![]()