|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X94 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر کوچک مجهز به مجموعه ای غنی از رابط ها است که برای اتصال دستگاه های خارجی مانند مانیتور، کیبورد و ماوس و بلندگوها راحت است. دارای قابلیت توسعه قوی است. نه تنها برای بازی ها قابل استفاده است، بلکه نیازهای مختلفی مانند دفتر کار روزانه، کامپیوتر شخصی و سرگرمی صوتی و تصویری را نیز برآورده می کند و عملکرد یک دستگاه برای چندین منظور را محقق می کند.
اجزاء نسبتاً ساده هستند که نگهداری و ارتقاء را راحت می کند و هزینه و زمان نگهداری را کاهش می دهد. می تواند از حافظه لپ تاپ دو کاناله DDR5 4800MHz، حداکثر تا 64 گیگابایت پشتیبانی کند. Eمجهز به هارد دیسک دوگانه M.2 2280 NVMe (دوگانه PCIE4.0 یا PCIE4.0 + PCIE3.0)، 1*2.5 اینچی SATA HDD / SSD (7 میلی متر). شبکه سیمی دوگانه 2.5G / WiFi6 + بلوتوث، پشتیبانی از عملکرد PXE، HDMI 2.1، Type-C (USB4.0) (8K) و DP1.4 (4K@120Hz).
| پردازنده | AMD R9 7940HS/ R7-7840HS; AMD 9 6900HX; AMD R7 PRO 6850U; AMD R5 6600U |
| پردازنده گرافیکی | AMD Radeon 780M / 2800MHz, 2700MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 660M, 1900MHz |
| حافظه | 2*DDR5 SODIMM, 4800MHz, حداکثر تا 64 گیگابایت |
| هارد دیسک | 2*M.2 2280 NVMe SSD; 2.5 اینچی SATA HDD / SSD |
| اترنت | 2*2.5G Gigabit Ethernet (RTL8125bg)، پشتیبانی از WIFI6 + بلوتوث 5.0 |
| پشتیبانی ویدئو | 1*HDMI2.1, 1*Type-C (8K), 1*DP1.4 (4K@120Hz) |
| سیستم عامل | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux, و غیره. |
| اندازه | 149x145x50 میلی متر |
| وزن | حدود 800 گرم |
| توان | 19V / 6.32A 120W, 5.5 / 2.5 میلی متر, AC 200~240V |
| رابط ورودی/خروجی | 3*USB2.0; 3*USB3.2; 2*RJ45 2.5G LAN; 1*Type-C (USB4.0); 1*HDMI 2.1; 1*DP 1.4; 1*DC; 1*دکمه پاور |
این مینی کامپیوتر مجهز بههارد دیسک دوگانه M.2 2280 NVMe (دوگانه PCIE4.0 یا PCIE4.0 + PCIE3.0)، 1*2.5 اینچی SATA HDD / SSD (7 میلی متر).مینی کامپیوتر دارای دوگانه 2.5G گیگابیت اترنت است:
![]()
مینی کامپیوتر از نمایشگر سه گانه HD پشتیبانی می کند:
![]()
سیستم خنک کننده مینی کامپیوتر:
![]()
کاربرد مینی کامپیوتر:
![]()
و سرگرمی صوتی و تصویری را نیز برآورده می کند و عملکرد یک دستگاه برای چندین منظور را محقق می کند.نمایش رابط مینی کامپیوتر:
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X94 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر کوچک مجهز به مجموعه ای غنی از رابط ها است که برای اتصال دستگاه های خارجی مانند مانیتور، کیبورد و ماوس و بلندگوها راحت است. دارای قابلیت توسعه قوی است. نه تنها برای بازی ها قابل استفاده است، بلکه نیازهای مختلفی مانند دفتر کار روزانه، کامپیوتر شخصی و سرگرمی صوتی و تصویری را نیز برآورده می کند و عملکرد یک دستگاه برای چندین منظور را محقق می کند.
اجزاء نسبتاً ساده هستند که نگهداری و ارتقاء را راحت می کند و هزینه و زمان نگهداری را کاهش می دهد. می تواند از حافظه لپ تاپ دو کاناله DDR5 4800MHz، حداکثر تا 64 گیگابایت پشتیبانی کند. Eمجهز به هارد دیسک دوگانه M.2 2280 NVMe (دوگانه PCIE4.0 یا PCIE4.0 + PCIE3.0)، 1*2.5 اینچی SATA HDD / SSD (7 میلی متر). شبکه سیمی دوگانه 2.5G / WiFi6 + بلوتوث، پشتیبانی از عملکرد PXE، HDMI 2.1، Type-C (USB4.0) (8K) و DP1.4 (4K@120Hz).
| پردازنده | AMD R9 7940HS/ R7-7840HS; AMD 9 6900HX; AMD R7 PRO 6850U; AMD R5 6600U |
| پردازنده گرافیکی | AMD Radeon 780M / 2800MHz, 2700MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 680M, 2200MHz; AMD Radeon 660M, 1900MHz |
| حافظه | 2*DDR5 SODIMM, 4800MHz, حداکثر تا 64 گیگابایت |
| هارد دیسک | 2*M.2 2280 NVMe SSD; 2.5 اینچی SATA HDD / SSD |
| اترنت | 2*2.5G Gigabit Ethernet (RTL8125bg)، پشتیبانی از WIFI6 + بلوتوث 5.0 |
| پشتیبانی ویدئو | 1*HDMI2.1, 1*Type-C (8K), 1*DP1.4 (4K@120Hz) |
| سیستم عامل | Windows10, windows10 pro, Windows11, Ubuntu, Linux, و غیره. |
| اندازه | 149x145x50 میلی متر |
| وزن | حدود 800 گرم |
| توان | 19V / 6.32A 120W, 5.5 / 2.5 میلی متر, AC 200~240V |
| رابط ورودی/خروجی | 3*USB2.0; 3*USB3.2; 2*RJ45 2.5G LAN; 1*Type-C (USB4.0); 1*HDMI 2.1; 1*DP 1.4; 1*DC; 1*دکمه پاور |
این مینی کامپیوتر مجهز بههارد دیسک دوگانه M.2 2280 NVMe (دوگانه PCIE4.0 یا PCIE4.0 + PCIE3.0)، 1*2.5 اینچی SATA HDD / SSD (7 میلی متر).مینی کامپیوتر دارای دوگانه 2.5G گیگابیت اترنت است:
![]()
مینی کامپیوتر از نمایشگر سه گانه HD پشتیبانی می کند:
![]()
سیستم خنک کننده مینی کامپیوتر:
![]()
کاربرد مینی کامپیوتر:
![]()
و سرگرمی صوتی و تصویری را نیز برآورده می کند و عملکرد یک دستگاه برای چندین منظور را محقق می کند.نمایش رابط مینی کامپیوتر:
![]()
![]()