| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X79 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر کوچک بازی دارای اندازه ای کوچک اما عملکردی فوق العاده بالا است. کارت گرافیک AMD RX 6400 4G است که بالاتر از Nvdia GTX 1650 است. طراحی منحصر به فرد دفع حرارت. پیکربندی دفع حرارت قوی با لوله حرارتی دوگانه و طراحی مسیر هوای دفع حرارت.
به عنوان یک کامپیوتر کوچک AMD، مجهز به فن چرخان با کارایی بالا برای اطمینان از دمای خنک کننده اجزای اصلی است، در عین حال، چیدمان باز مکا نیز فعالیت کلی جریان هوا را افزایش داده و نویز عملیاتی را کاهش می دهد. TDP تا 50 وات. مصرف انرژی فوق العاده کم.
این مینی کامپیوتر AMD Ryzen 7 5800H با عملکردی قدرتمند می تواند کارهای روزمره اداری، ویرایش تصویر، ویرایش ویدئو، طراحی مهندسی، بازی های آنلاین و سایر نیازهای چند صحنه ای را روان تر انجام دهد. این بهترین انتخاب برای گیمرها است، همچنین هدیه ای عالی برای خانواده یا دوستان شماست.
| پردازنده | AMD Ryzen™ 7 5800H، 8 هسته 16 رشته، حافظه کش L3 16 مگابایت، مصرف برق 35-54 وات |
| کارت گرافیک | AMD Radeon™ RX 6400 GDDR6 4G |
| حافظه | 2*DDR4 32G 3200MHz (اسلات کارت دوگانه) |
| هارد دیسک | 2*M.2 NVME 2280 SSD |
| اترنت | 2*2.5G RJ45 LAN (کارت شبکه سیمی)، کارت شبکه بی سیم WIFI6 داخلی |
| نور | اجزای جلوه نور RGB |
| HDMI | HDMI 2.0 b*1، DP 1.4*1، Type-c*1 |
| رابط I/O | HDMI x1، 2.5GbE LAN x2، USB3.0 x4، DP x1، MICx1، SPK x1، Type-c x1، DC-In 180W x1 |
| اندازه | 22.5 سانتی متر*22.5 سانتی متر*6.5 سانتی متر |
| وزن | حدود 1.6 کیلوگرم |
| توان | AC 180W، آداپتور منبع تغذیه 20V@9A (ورودی DC 7.4*5.0 میلی متر) |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| نصب | VESA/نصب دیواری/رومیزی |
مینی پی سی با پردازنده AMD Ryzen™ 7 5800H، یک پردازنده 8 هسته ای 16 رشته ای با فرکانس 3.2 گیگاهرتز تا 4.4 گیگاهرتز و حافظه کش L3 16 مگابایتی، مصرف برق 35 وات تا 54 وات تغذیه می شود.![]()
پیکربندی خنک کننده قدرتمند با ورودی هوای بزرگ، تهویه پورت اگزوز منحصر به فرد و لوله های حرارتی دوگانه و طراحی مسیر هوای خنک کننده، عملکرد خنک کننده را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. نویز کم اما دفع حرارت سریع.
![]()
این مینی پی سی AMD Ryzen 7 5800H مجهز به 1*HDMI، 1*DP و 1*Type-C است که می تواند از نمایشگر HD سه صفحه ای 4K 60Hz پشتیبانی کند.
![]()
این مینی پی سی گیمینگ با پردازنده AMD Ryzen™ 7 5800H و کارت گرافیک مجزای Radeon™ RX 6400 4G با رم دو کاناله DDR4، دو عدد SSD M.2 NVMe 2280، دو عدد اترنت 2.5G (پشتیبانی از Wifi 6) و 6 عدد لوله حرارتی و اجزای جلوه نور RGB، قدرتمند است و عملکرد قوی دارد.
![]()
مینی پی سی دارای دو عدد LAN 2.5G است که از ماژول Wifi6 اختصاصی برای بازی پشتیبانی می کند و از کارت شبکه بی سیم AX200 / RZ608 که از باند 6 گیگاهرتز و حداکثر انتقال 2.4 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند، استفاده می کند.
![]()
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X79 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر کوچک بازی دارای اندازه ای کوچک اما عملکردی فوق العاده بالا است. کارت گرافیک AMD RX 6400 4G است که بالاتر از Nvdia GTX 1650 است. طراحی منحصر به فرد دفع حرارت. پیکربندی دفع حرارت قوی با لوله حرارتی دوگانه و طراحی مسیر هوای دفع حرارت.
به عنوان یک کامپیوتر کوچک AMD، مجهز به فن چرخان با کارایی بالا برای اطمینان از دمای خنک کننده اجزای اصلی است، در عین حال، چیدمان باز مکا نیز فعالیت کلی جریان هوا را افزایش داده و نویز عملیاتی را کاهش می دهد. TDP تا 50 وات. مصرف انرژی فوق العاده کم.
این مینی کامپیوتر AMD Ryzen 7 5800H با عملکردی قدرتمند می تواند کارهای روزمره اداری، ویرایش تصویر، ویرایش ویدئو، طراحی مهندسی، بازی های آنلاین و سایر نیازهای چند صحنه ای را روان تر انجام دهد. این بهترین انتخاب برای گیمرها است، همچنین هدیه ای عالی برای خانواده یا دوستان شماست.
| پردازنده | AMD Ryzen™ 7 5800H، 8 هسته 16 رشته، حافظه کش L3 16 مگابایت، مصرف برق 35-54 وات |
| کارت گرافیک | AMD Radeon™ RX 6400 GDDR6 4G |
| حافظه | 2*DDR4 32G 3200MHz (اسلات کارت دوگانه) |
| هارد دیسک | 2*M.2 NVME 2280 SSD |
| اترنت | 2*2.5G RJ45 LAN (کارت شبکه سیمی)، کارت شبکه بی سیم WIFI6 داخلی |
| نور | اجزای جلوه نور RGB |
| HDMI | HDMI 2.0 b*1، DP 1.4*1، Type-c*1 |
| رابط I/O | HDMI x1، 2.5GbE LAN x2، USB3.0 x4، DP x1، MICx1، SPK x1، Type-c x1، DC-In 180W x1 |
| اندازه | 22.5 سانتی متر*22.5 سانتی متر*6.5 سانتی متر |
| وزن | حدود 1.6 کیلوگرم |
| توان | AC 180W، آداپتور منبع تغذیه 20V@9A (ورودی DC 7.4*5.0 میلی متر) |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| نصب | VESA/نصب دیواری/رومیزی |
مینی پی سی با پردازنده AMD Ryzen™ 7 5800H، یک پردازنده 8 هسته ای 16 رشته ای با فرکانس 3.2 گیگاهرتز تا 4.4 گیگاهرتز و حافظه کش L3 16 مگابایتی، مصرف برق 35 وات تا 54 وات تغذیه می شود.![]()
پیکربندی خنک کننده قدرتمند با ورودی هوای بزرگ، تهویه پورت اگزوز منحصر به فرد و لوله های حرارتی دوگانه و طراحی مسیر هوای خنک کننده، عملکرد خنک کننده را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد. نویز کم اما دفع حرارت سریع.
![]()
این مینی پی سی AMD Ryzen 7 5800H مجهز به 1*HDMI، 1*DP و 1*Type-C است که می تواند از نمایشگر HD سه صفحه ای 4K 60Hz پشتیبانی کند.
![]()
این مینی پی سی گیمینگ با پردازنده AMD Ryzen™ 7 5800H و کارت گرافیک مجزای Radeon™ RX 6400 4G با رم دو کاناله DDR4، دو عدد SSD M.2 NVMe 2280، دو عدد اترنت 2.5G (پشتیبانی از Wifi 6) و 6 عدد لوله حرارتی و اجزای جلوه نور RGB، قدرتمند است و عملکرد قوی دارد.
![]()
مینی پی سی دارای دو عدد LAN 2.5G است که از ماژول Wifi6 اختصاصی برای بازی پشتیبانی می کند و از کارت شبکه بی سیم AX200 / RZ608 که از باند 6 گیگاهرتز و حداکثر انتقال 2.4 گیگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند، استفاده می کند.
![]()
![]()