| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X26G J1900 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن با پردازنده Celeron J1900 برای پاسخگویی به نیازهای صنعت کنترل صنعتی، مصرف کم انرژی و عملکرد بالا، و کارایی قوی طراحی شده است.
این کامپیوتر صنعتی مجهز به 7 پورت COM RS232 و 2 پورت Gigabit LAN است و برای مکانهای صنعتی، کاربردهای تجاری یا انواع کاربردهای صنعتی ایدهآل است. همچنین مجهز به 1 اسلات حافظه DDR3L 1.35 ولت با ظرفیت حداکثر 8 گیگابایت، 1 هارد دیسک SATA3.0 2.5 اینچی و 1 حافظه SSD mSATA داخلی است.
این کامپیوتر مینی صنعتی قابل حمل بدون فن از کیس آلومینیومی برای مقاومت در برابر گرد و غبار استفاده میکند. با بهرهگیری از طراحی بدون فن و پرههای خنککننده ظریف، این کامپیوتر رومیزی میتواند به سرعت گرما را دفع کند، بدون ایجاد صدا در حین کار، که میتواند به طور گسترده در تابلوهای دیجیتال، امنیت شبکه، نظارت امنیتی، حمل و نقل و سایر زمینهها مورد استفاده قرار گیرد.
| پردازنده | Intel Celeron J1900 2.00GHz |
| کارت گرافیک | Intel HD Graphics برای سری پردازندههای Intel Atom Z3700 |
| حافظه | 1 اسلات DDR3L، رم 1333/1600، 1.35 ولت، حداکثر 8 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1 هارد دیسک / SSD SATA3.0 2.5 اینچی، 1 SSD mSATA |
| اترنت | 2 پورت LAN Realtek RTL8111E؛ 1 اسلات MINI PCIE، پشتیبانی از شبکههای بیسیم و ماژول 3G (4G) |
| رابط نمایشگر | 1 HDMI، 1 VGA |
| رابط ورودی/خروجی | 7 پورت USB2.0؛ 1 پورت USB3.0؛ 7 پورت COM RS232 (COM1/2/3 پشتیبانی از 5 ولت/12 ولت)؛ 1 خروجی صدا؛ 1 ورودی صدا؛ 2 نشانگر؛ 1 HDMI؛ 1 VGA؛ 1 DC؛ 1 دکمه پاور؛ 2 پورت LAN |
| سیستم عامل | Windows 7، Windows 8، Windows 10، Linux و غیره |
| منبع تغذیه | 1 DC، 12V3A |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده غیرفعال بدون فن |
| نصب | پایه VESA |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم (نقرهای موجود است) |
| ابعاد | 178 x 111 x 53 میلیمتر |
| وزن | حدود 0.87 کیلوگرم |
| محیط کاری | دمای عملیاتی: 0 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد، دمای ذخیرهسازی: -20 درجه سانتیگراد تا 80 درجه سانتیگراد، رطوبت نسبی: 10% تا 90% (بدون میعان) |
این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن مجهز به 1 اسلات حافظه DDR3L 1.35 ولت با ظرفیت حداکثر 8 گیگابایت، 1 هارد دیسک SATA3.0 2.5 اینچی و 1 حافظه SSD mSATA داخلی است.
![]()
این کامپیوتر صنعتی بدون فن دارای 1 رابط HD HDMI و 1 رابط ویدئویی VGA است که میتواند از خروجی نمایشگر دوگانه همزمان یا ناهمزمان پشتیبانی کند.
![]()
طراحی هدایت حرارتی بدنه فلزی پرهدار، گرما را به سرعت از داخل خارج میکند، که نه تنها نویز فن را حذف میکند، بلکه از گرد و غبار و رطوبت جلوگیری کرده و از قطعات داخلی محافظت میکند.
![]()
این دستگاه دارای محدوده دمای عملیاتی وسیع از 0 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد برای عملکرد پایدار در محیطهای سخت است. عملکرد قابل اعتماد در دمای وسیع، آن را برای انواع کاربردهای صنعتی مناسب میسازد و از عملکرد و کنترل کارآمد و مداوم اطمینان حاصل میکند.
![]()
این کامپیوتر بدون فن با 7 پورت COM RS232 و 2 پورت LAN، برای مکانهای صنعتی، کاربردهای تجاری یا انواع کاربردهای صنعتی ایدهآل است.که میتواند به طور گسترده در تابلوهای دیجیتال، امنیت شبکه، نظارت امنیتی، حمل و نقل و سایر زمینهها مورد استفاده قرار گیرد.
![]()
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X26G J1900 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن با پردازنده Celeron J1900 برای پاسخگویی به نیازهای صنعت کنترل صنعتی، مصرف کم انرژی و عملکرد بالا، و کارایی قوی طراحی شده است.
این کامپیوتر صنعتی مجهز به 7 پورت COM RS232 و 2 پورت Gigabit LAN است و برای مکانهای صنعتی، کاربردهای تجاری یا انواع کاربردهای صنعتی ایدهآل است. همچنین مجهز به 1 اسلات حافظه DDR3L 1.35 ولت با ظرفیت حداکثر 8 گیگابایت، 1 هارد دیسک SATA3.0 2.5 اینچی و 1 حافظه SSD mSATA داخلی است.
این کامپیوتر مینی صنعتی قابل حمل بدون فن از کیس آلومینیومی برای مقاومت در برابر گرد و غبار استفاده میکند. با بهرهگیری از طراحی بدون فن و پرههای خنککننده ظریف، این کامپیوتر رومیزی میتواند به سرعت گرما را دفع کند، بدون ایجاد صدا در حین کار، که میتواند به طور گسترده در تابلوهای دیجیتال، امنیت شبکه، نظارت امنیتی، حمل و نقل و سایر زمینهها مورد استفاده قرار گیرد.
| پردازنده | Intel Celeron J1900 2.00GHz |
| کارت گرافیک | Intel HD Graphics برای سری پردازندههای Intel Atom Z3700 |
| حافظه | 1 اسلات DDR3L، رم 1333/1600، 1.35 ولت، حداکثر 8 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1 هارد دیسک / SSD SATA3.0 2.5 اینچی، 1 SSD mSATA |
| اترنت | 2 پورت LAN Realtek RTL8111E؛ 1 اسلات MINI PCIE، پشتیبانی از شبکههای بیسیم و ماژول 3G (4G) |
| رابط نمایشگر | 1 HDMI، 1 VGA |
| رابط ورودی/خروجی | 7 پورت USB2.0؛ 1 پورت USB3.0؛ 7 پورت COM RS232 (COM1/2/3 پشتیبانی از 5 ولت/12 ولت)؛ 1 خروجی صدا؛ 1 ورودی صدا؛ 2 نشانگر؛ 1 HDMI؛ 1 VGA؛ 1 DC؛ 1 دکمه پاور؛ 2 پورت LAN |
| سیستم عامل | Windows 7، Windows 8، Windows 10، Linux و غیره |
| منبع تغذیه | 1 DC، 12V3A |
| سیستم خنک کننده | خنک کننده غیرفعال بدون فن |
| نصب | پایه VESA |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم (نقرهای موجود است) |
| ابعاد | 178 x 111 x 53 میلیمتر |
| وزن | حدود 0.87 کیلوگرم |
| محیط کاری | دمای عملیاتی: 0 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد، دمای ذخیرهسازی: -20 درجه سانتیگراد تا 80 درجه سانتیگراد، رطوبت نسبی: 10% تا 90% (بدون میعان) |
این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن مجهز به 1 اسلات حافظه DDR3L 1.35 ولت با ظرفیت حداکثر 8 گیگابایت، 1 هارد دیسک SATA3.0 2.5 اینچی و 1 حافظه SSD mSATA داخلی است.
![]()
این کامپیوتر صنعتی بدون فن دارای 1 رابط HD HDMI و 1 رابط ویدئویی VGA است که میتواند از خروجی نمایشگر دوگانه همزمان یا ناهمزمان پشتیبانی کند.
![]()
طراحی هدایت حرارتی بدنه فلزی پرهدار، گرما را به سرعت از داخل خارج میکند، که نه تنها نویز فن را حذف میکند، بلکه از گرد و غبار و رطوبت جلوگیری کرده و از قطعات داخلی محافظت میکند.
![]()
این دستگاه دارای محدوده دمای عملیاتی وسیع از 0 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد برای عملکرد پایدار در محیطهای سخت است. عملکرد قابل اعتماد در دمای وسیع، آن را برای انواع کاربردهای صنعتی مناسب میسازد و از عملکرد و کنترل کارآمد و مداوم اطمینان حاصل میکند.
![]()
این کامپیوتر بدون فن با 7 پورت COM RS232 و 2 پورت LAN، برای مکانهای صنعتی، کاربردهای تجاری یا انواع کاربردهای صنعتی ایدهآل است.که میتواند به طور گسترده در تابلوهای دیجیتال، امنیت شبکه، نظارت امنیتی، حمل و نقل و سایر زمینهها مورد استفاده قرار گیرد.
![]()
![]()