|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X63 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی صنعتی دارای قابلیت اتصال قوی است که شامل دو پورت اترنت برای اتصالات پایدار شبکه سیمی، که برای تبادل داده در زمان واقعی و سیستم های کنترل ضروری است؛ قابلیت وای فای داخلی برای اتصال بی سیم آسان، که امکان دسترسی و مدیریت از راه دور را بدون محدودیت کابل های فیزیکی فراهم می کند؛ و همچنین پشتیبانی از اتصال 3G/4G LTE، که دسترسی به اینترنت قوی و پرسرعت را حتی در مناطقی با زیرساخت محدود تضمین می کند.
برای ارتباط سریال، شش پورت سریال (RS232 و RS485) را ارائه می دهد که انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان را در رابط با دستگاه ها و ماشین آلات مختلف فراهم می کند.
برای پاسخگویی به نیازهای عملیاتی متنوع، این مینی پی سی مجهز به ده پین GPIO است که امکان تعامل مستقیم با اجزای سخت افزاری خارجی، مانند سنسورها و محرک ها را فراهم می کند که برای وظایف اتوماسیون حیاتی است.
علاوه بر این، سه پورت HDMI اتصال همزمان به سه نمایشگر را تضمین می کند و بازخورد بصری و قابلیت های نظارت را در محیط های صنعتی افزایش می دهد.
| پردازنده | پردازنده Intel Core i7-1165G7 |
| کارت گرافیک | گرافیک Intel Iris Xe |
| حافظه | دو کاناله DDR4 SODIMM، حداکثر تا 32 گیگابایت |
| اترنت | 2*Gigabit LAN، RJ45 Intel i211/i210، پشتیبانی از Wake-on-LAN، بوت PXE. |
| ذخیره سازی | 1* M.2 NVME 2280 + 1* 2.5" SATA SSD/ HDD |
| پورت ورودی/خروجی | 1*دکمه پاور، 1*ترمینال 2 پین برای سوئیچ از راه دور، 1*ریست، 1*پاک کردن CMOS، 1*صدا (1*اسپیکر + 1*میکروفون)، 2*USB 2.0، 4*USB 3.0، 1*PS2، 1*سوئیچ دایال (ATX/AT)، 2*LAN، 4*RS232 / RS422/ RS485، 2*RS232، 14*GPIO (7*ورودی + 7*خروجی)، 1*HDMI + 1*VGA، 1*ترمینال فونیکس 3 پین (9-36 ولت) |
| افزایش |
1* Mini PCIe نیمه ارتفاع، پشتیبانی از WIFI یا WiFi و BT. 1* Mini PCIe تمام ارتفاع (با اسلات سیم کارت)، پشتیبانی از WIFI، WiFi و BT، یا 3G/4G. 1* ورودی/خروجی (LPC/USB/PCIE) را می توان روی مادربرد گسترش داد. |
| منبع تغذیه | ورودی: AC 100-240V 50-60Hz، خروجی: DC 19V 4.7A/ 89.3W (AC به DC، 100~ 240V) |
| سیستم عامل | ویندوز 11، ویندوز 10، لینوکس، اوبونتو، Openelec و غیره. |
| دمای عملیاتی | -20~60 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -30~70 درجه سانتیگراد (توصیه شده 15-35 درجه سانتیگراد) |
| رطوبت نسبی | 10%~90% (بدون میعان) |
| ابعاد | 264 میلی متر * 150 میلی متر * 65 میلی متر |
این کامپیوتر صنعتی مجهز به پردازنده نسل یازدهم Core i7-1165G7 با چهار هسته و هشت رشته پردازشی است که نه تنها سریعتر و سازگارتر است، بلکه قادر به برآورده کردن نیازهای عملکردی بالاتر مشتریان نیز می باشد.
![]()
با پشتیبانی قوی سخت افزاری ذخیره سازی، از حافظه دو کاناله DDR4 SODIMM تا 32 گیگابایت (16 گیگابایت × 2) پشتیبانی می کند؛ همچنین از mSATA، M.2 NVME 2280 و هارد دیسک/SSD 2.5 اینچی در 3 نوع پشتیبانی می کند که هم سرعت و هم ظرفیت را فراهم می کند، با سازگاری و پایداری بیشتر تضمین شده!
![]()
بدنه از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا و فرآیند نورد سرد ساخته شده است، ضد تداخل خوب، مقاوم در برابر سایش و فشار، مقاوم در برابر دماهای بالا و پایین (20- تا 60 درجه سانتیگراد) و غیره، و می تواند در انواع محیط های خشن به طور پایدار عمل کند.
![]()
با استفاده از مادربرد صنعتی مجهز به چیپست کم مصرف، طراحی هدایت حرارتی بدنه فلزی، به طوری که گرما از داخل به سرعت خارج می شود، نه تنها نویز فن ندارد، بلکه ضد گرد و غبار و رطوبت نیز می باشد و از اجزای داخلی محافظت می کند.
![]()
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X63 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی صنعتی دارای قابلیت اتصال قوی است که شامل دو پورت اترنت برای اتصالات پایدار شبکه سیمی، که برای تبادل داده در زمان واقعی و سیستم های کنترل ضروری است؛ قابلیت وای فای داخلی برای اتصال بی سیم آسان، که امکان دسترسی و مدیریت از راه دور را بدون محدودیت کابل های فیزیکی فراهم می کند؛ و همچنین پشتیبانی از اتصال 3G/4G LTE، که دسترسی به اینترنت قوی و پرسرعت را حتی در مناطقی با زیرساخت محدود تضمین می کند.
برای ارتباط سریال، شش پورت سریال (RS232 و RS485) را ارائه می دهد که انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان را در رابط با دستگاه ها و ماشین آلات مختلف فراهم می کند.
برای پاسخگویی به نیازهای عملیاتی متنوع، این مینی پی سی مجهز به ده پین GPIO است که امکان تعامل مستقیم با اجزای سخت افزاری خارجی، مانند سنسورها و محرک ها را فراهم می کند که برای وظایف اتوماسیون حیاتی است.
علاوه بر این، سه پورت HDMI اتصال همزمان به سه نمایشگر را تضمین می کند و بازخورد بصری و قابلیت های نظارت را در محیط های صنعتی افزایش می دهد.
| پردازنده | پردازنده Intel Core i7-1165G7 |
| کارت گرافیک | گرافیک Intel Iris Xe |
| حافظه | دو کاناله DDR4 SODIMM، حداکثر تا 32 گیگابایت |
| اترنت | 2*Gigabit LAN، RJ45 Intel i211/i210، پشتیبانی از Wake-on-LAN، بوت PXE. |
| ذخیره سازی | 1* M.2 NVME 2280 + 1* 2.5" SATA SSD/ HDD |
| پورت ورودی/خروجی | 1*دکمه پاور، 1*ترمینال 2 پین برای سوئیچ از راه دور، 1*ریست، 1*پاک کردن CMOS، 1*صدا (1*اسپیکر + 1*میکروفون)، 2*USB 2.0، 4*USB 3.0، 1*PS2، 1*سوئیچ دایال (ATX/AT)، 2*LAN، 4*RS232 / RS422/ RS485، 2*RS232، 14*GPIO (7*ورودی + 7*خروجی)، 1*HDMI + 1*VGA، 1*ترمینال فونیکس 3 پین (9-36 ولت) |
| افزایش |
1* Mini PCIe نیمه ارتفاع، پشتیبانی از WIFI یا WiFi و BT. 1* Mini PCIe تمام ارتفاع (با اسلات سیم کارت)، پشتیبانی از WIFI، WiFi و BT، یا 3G/4G. 1* ورودی/خروجی (LPC/USB/PCIE) را می توان روی مادربرد گسترش داد. |
| منبع تغذیه | ورودی: AC 100-240V 50-60Hz، خروجی: DC 19V 4.7A/ 89.3W (AC به DC، 100~ 240V) |
| سیستم عامل | ویندوز 11، ویندوز 10، لینوکس، اوبونتو، Openelec و غیره. |
| دمای عملیاتی | -20~60 درجه سانتیگراد |
| دمای ذخیره سازی | -30~70 درجه سانتیگراد (توصیه شده 15-35 درجه سانتیگراد) |
| رطوبت نسبی | 10%~90% (بدون میعان) |
| ابعاد | 264 میلی متر * 150 میلی متر * 65 میلی متر |
این کامپیوتر صنعتی مجهز به پردازنده نسل یازدهم Core i7-1165G7 با چهار هسته و هشت رشته پردازشی است که نه تنها سریعتر و سازگارتر است، بلکه قادر به برآورده کردن نیازهای عملکردی بالاتر مشتریان نیز می باشد.
![]()
با پشتیبانی قوی سخت افزاری ذخیره سازی، از حافظه دو کاناله DDR4 SODIMM تا 32 گیگابایت (16 گیگابایت × 2) پشتیبانی می کند؛ همچنین از mSATA، M.2 NVME 2280 و هارد دیسک/SSD 2.5 اینچی در 3 نوع پشتیبانی می کند که هم سرعت و هم ظرفیت را فراهم می کند، با سازگاری و پایداری بیشتر تضمین شده!
![]()
بدنه از آلیاژ آلومینیوم با استحکام بالا و فرآیند نورد سرد ساخته شده است، ضد تداخل خوب، مقاوم در برابر سایش و فشار، مقاوم در برابر دماهای بالا و پایین (20- تا 60 درجه سانتیگراد) و غیره، و می تواند در انواع محیط های خشن به طور پایدار عمل کند.
![]()
با استفاده از مادربرد صنعتی مجهز به چیپست کم مصرف، طراحی هدایت حرارتی بدنه فلزی، به طوری که گرما از داخل به سرعت خارج می شود، نه تنها نویز فن ندارد، بلکه ضد گرد و غبار و رطوبت نیز می باشد و از اجزای داخلی محافظت می کند.
![]()
![]()
![]()