|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X65 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی گیمینگ دارای قابلیت ارتقاء قوی است و با نصب پلاگین های مختلف می تواند به عملکردهای بیشتری دست یابد. عملکرد روتر نرم افزاری را می توان مطابق با نیازهای شما سفارشی کرد و با انتخاب سخت افزار قدرتمندتر می توان سرعت پردازش را بهبود بخشید.این دستگاه مجهز به 8 گیگابایت رم LPDDR4X و حافظه پرسرعت SSD است که قابل ارتقاء می باشد، باز کردن چندین صفحه وب بدون تاخیر، بهبود چشمگیر بهره وری کار. علاوه بر این، هزینه آن نسبتاً پایین است. در مقایسه با کامپیوترهای رومیزی گران قیمت گیمینگ، روترهای نرم افزاری را می توان با استفاده از کامپیوترهای قدیمی ساخت که مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست هستند.
ابعاد این میزبان روتر 75x75x52 میلی متر است، با وزن دستگاه بدون آداپتور حدود 1000 گرم. وزن بسته بندی بدون آداپتور حدود 300 گرم و وزن بسته بندی با آداپتور حدود 400 گرم است. دارای بدنه فلزی و روکش پلاستیکی است. دمای کارکرد -20 درجه سانتی گراد تا +60 درجه سانتی گراد و رطوبت کارکرد 5% تا 90% است.
| پردازنده | پردازنده سری Intel Jasper Lake N5105/N6005 روی برد |
| TPM2.0 | TPM2.0 داخلی پردازنده، TPM2.0 خارجی اختیاری |
| رم | 1*حافظه LPDDR4x روی برد، تا 16 گیگابایت |
| HDMI |
1*HDMI 2.0، پشتیبانی از 4096x2160@60Hz |
| هارد دیسک | 1*M.2 2242 (پروتکل NVMe PCIe 3.0 x2 / SATA 3.0) |
| پورت I/O | 4*Intel 2.5G LAN، 1*HDMI 2.0، 2*USB 3.0، 1*Type-C (USB 3.0)، 1*Type-C(ورودی برق)، 1*اسلات کارت TF، 1*دکمه پاور |
| سیستم عامل | Windows10، Windows11، Linux و غیره |
| برق | DC 12V 2.5A |
| جنس | بدنه فلزی با روکش پلاستیکی |
| ابعاد | 75mm*75mm*52mm |
| وزن | حدود 300 گرم |
| دمای ذخیره سازی | -40 درجه سانتی گراد تا +85 درجه سانتی گراد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتی گراد تا +60 درجه سانتی گراد |
| رطوبت ذخیره سازی | 5% تا 90% (بدون میعان) |
این مینی پی سی مجهز به پردازنده چهار هسته ای چهار رشته ای Intel Celeron N5105 با فرکانس تا 2.9 گیگاهرتز، فرآیند 10 نانومتری، مصرف انرژی کم و طراحی بی صدا، با قابلیت های پردازش پایدار محاسباتی، تصویری و صوتی، می تواند به راحتی از پس چند وظیفه ای برآید.
![]()
ابعاد این میزبان روتر 75x75x52 میلی متر است، با وزن دستگاه بدون آداپتور حدود 1000 گرم. وزن بسته بندی بدون آداپتور حدود 300 گرم و وزن بسته بندی با آداپتور حدود 400 گرم است. دارای بدنه فلزی و روکش پلاستیکی است.
![]()
مینی پی سی روتر قادر به انجام طیف گسترده ای از کاربردها است و می تواند به راحتی اکثر نیازهای خانه، سرگرمی، دفتر کار، تماشای برنامه های تلویزیونی و غیره را برآورده کند.
![]()
![]()
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X65 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی گیمینگ دارای قابلیت ارتقاء قوی است و با نصب پلاگین های مختلف می تواند به عملکردهای بیشتری دست یابد. عملکرد روتر نرم افزاری را می توان مطابق با نیازهای شما سفارشی کرد و با انتخاب سخت افزار قدرتمندتر می توان سرعت پردازش را بهبود بخشید.این دستگاه مجهز به 8 گیگابایت رم LPDDR4X و حافظه پرسرعت SSD است که قابل ارتقاء می باشد، باز کردن چندین صفحه وب بدون تاخیر، بهبود چشمگیر بهره وری کار. علاوه بر این، هزینه آن نسبتاً پایین است. در مقایسه با کامپیوترهای رومیزی گران قیمت گیمینگ، روترهای نرم افزاری را می توان با استفاده از کامپیوترهای قدیمی ساخت که مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست هستند.
ابعاد این میزبان روتر 75x75x52 میلی متر است، با وزن دستگاه بدون آداپتور حدود 1000 گرم. وزن بسته بندی بدون آداپتور حدود 300 گرم و وزن بسته بندی با آداپتور حدود 400 گرم است. دارای بدنه فلزی و روکش پلاستیکی است. دمای کارکرد -20 درجه سانتی گراد تا +60 درجه سانتی گراد و رطوبت کارکرد 5% تا 90% است.
| پردازنده | پردازنده سری Intel Jasper Lake N5105/N6005 روی برد |
| TPM2.0 | TPM2.0 داخلی پردازنده، TPM2.0 خارجی اختیاری |
| رم | 1*حافظه LPDDR4x روی برد، تا 16 گیگابایت |
| HDMI |
1*HDMI 2.0، پشتیبانی از 4096x2160@60Hz |
| هارد دیسک | 1*M.2 2242 (پروتکل NVMe PCIe 3.0 x2 / SATA 3.0) |
| پورت I/O | 4*Intel 2.5G LAN، 1*HDMI 2.0، 2*USB 3.0، 1*Type-C (USB 3.0)، 1*Type-C(ورودی برق)، 1*اسلات کارت TF، 1*دکمه پاور |
| سیستم عامل | Windows10، Windows11، Linux و غیره |
| برق | DC 12V 2.5A |
| جنس | بدنه فلزی با روکش پلاستیکی |
| ابعاد | 75mm*75mm*52mm |
| وزن | حدود 300 گرم |
| دمای ذخیره سازی | -40 درجه سانتی گراد تا +85 درجه سانتی گراد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتی گراد تا +60 درجه سانتی گراد |
| رطوبت ذخیره سازی | 5% تا 90% (بدون میعان) |
این مینی پی سی مجهز به پردازنده چهار هسته ای چهار رشته ای Intel Celeron N5105 با فرکانس تا 2.9 گیگاهرتز، فرآیند 10 نانومتری، مصرف انرژی کم و طراحی بی صدا، با قابلیت های پردازش پایدار محاسباتی، تصویری و صوتی، می تواند به راحتی از پس چند وظیفه ای برآید.
![]()
ابعاد این میزبان روتر 75x75x52 میلی متر است، با وزن دستگاه بدون آداپتور حدود 1000 گرم. وزن بسته بندی بدون آداپتور حدود 300 گرم و وزن بسته بندی با آداپتور حدود 400 گرم است. دارای بدنه فلزی و روکش پلاستیکی است.
![]()
مینی پی سی روتر قادر به انجام طیف گسترده ای از کاربردها است و می تواند به راحتی اکثر نیازهای خانه، سرگرمی، دفتر کار، تماشای برنامه های تلویزیونی و غیره را برآورده کند.
![]()
![]()
![]()
![]()