| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X30G N500 J4125 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این یک کامپیوتر صنعتی مینی تعبیه شده است که مجهز به پردازنده اینتل سلرون J4125 یا اینتل پنتیوم N5000 می باشد. این کامپیوتر صنعتی مینی دارای دو پورت LAN (2* RJ45 2.5G LAN) و شش پورت COM (2* RS232/RS485 COM + 4* RS232 COM) است.
این دستگاه می تواند نیازهای متنوعی را در محیط های چالش برانگیز برآورده کند. بر اساس طراحی کامپیوتر مینی بدون فن، می تواند با ثبات و اطمینان بیشتری کار کند و در زمینه های کسب و کار، بانکداری، اوراق بهادار، اتوماسیون صنعتی و سایر زمینه ها مورد استفاده قرار گیرد.
این کامپیوتر مینی از نصب ویندوز 10، لینوکس، اوبونتو یا سنتوس و غیره پشتیبانی می کند. با رابط های غنی شامل 1* HDMI، 1* VGA، 2* RJ45 LAN، 6* COM، 6* USB، دراتصال آسان بین دستگاه ها وجود دارد.
| پردازنده |
اینتل سلرون J4125، فرکانس بوست: 2.70 گیگاهرتز، فرکانس پایه پردازنده: 2.00 گیگاهرتز، کش: 4 مگابایت، TDP: 10 وات |
| کارت گرافیک |
سلرون J4125: گرافیک اینتل UHD 600 |
| پورت های نمایشگر | 1*HDMI 4096x2304@30Hz، 1*VGA 1920x1200@60Hz، پشتیبانی از نمایشگر همزمان یا ناهمزمان 4K |
| ذخیره سازی | 1*SATA 3.0 HDD / SSD، 1*mSATA SSD |
| حافظه | 1*DDR4 SODIMM، تا 8 گیگابایت |
| شبکه | 2* Intel i225V 2.5G LAN |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره. |
| رابط ورودی/خروجی | 2*RJ45 LAN، 6*COM (2*RS232/RS485، 4*RS232)، 1*HDMI، 1*VGA، 2*USB 3.0، 4*USB 2.0، 1*SPK، 1*DC-IN، 1*دکمه پاور |
| اسلات توسعه | 1*اسلات Mini-PCIE (پشتیبانی از PCIe و USB 2.0)، 8*GPIO (2*5 پین)، 1*TPM 2.0 (اختیاری)، بایوس EFI (0-255 ثانیه، روتین watchdog ارائه شده)، |
| بی سیم | 1*Mini-PCIE، پشتیبانی از وای فای یا وای فای 2 در 1 و بلوتوث، 3G/4G LTE (اختیاری) |
| سایر | Wake-up on LAN، تنظیمات S5 RTC Wake، PXE Boot، بازیابی پس از قطع برق AC (روشن شدن خودکار) |
| منبع تغذیه | 1*DC 12-19V |
| ابعاد | 136mm x 126mm x 46mm |
| وزن | حدود 0.65 کیلوگرم |
| دمای مناسب | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد، دمای ذخیره سازی: -40 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد، رطوبت ذخیره سازی: 0% تا 90% (رطوبت نسبی، بدون میعان) |
این یک کامپیوتر صنعتی مینی تعبیه شده است که مجهز به پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای اینتل سلرون J4125 یا پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای اینتل پنتیوم N5000 می باشد که مصرف انرژی کم و عملکرد بالایی دارد.
![]()
این کامپیوتر صنعتی مینی مجهز به 2 پورت اترنت 2.5GbE اینتل i225-V است که از ماژول وای فای یا 3G/4G پشتیبانی می کند.
![]()
کامپیوتر صنعتی مینی اینتل دارای 6 رابط COM (2*RS232 / RS485، 4*RS232) است که باعث می شود کامپیوتر مینی بتواند به دستگاه های بیشتری متصل شود و در برنامه های بیشتری مورد استفاده قرار گیرد.
![]()
![]()
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X30G N500 J4125 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این یک کامپیوتر صنعتی مینی تعبیه شده است که مجهز به پردازنده اینتل سلرون J4125 یا اینتل پنتیوم N5000 می باشد. این کامپیوتر صنعتی مینی دارای دو پورت LAN (2* RJ45 2.5G LAN) و شش پورت COM (2* RS232/RS485 COM + 4* RS232 COM) است.
این دستگاه می تواند نیازهای متنوعی را در محیط های چالش برانگیز برآورده کند. بر اساس طراحی کامپیوتر مینی بدون فن، می تواند با ثبات و اطمینان بیشتری کار کند و در زمینه های کسب و کار، بانکداری، اوراق بهادار، اتوماسیون صنعتی و سایر زمینه ها مورد استفاده قرار گیرد.
این کامپیوتر مینی از نصب ویندوز 10، لینوکس، اوبونتو یا سنتوس و غیره پشتیبانی می کند. با رابط های غنی شامل 1* HDMI، 1* VGA، 2* RJ45 LAN، 6* COM، 6* USB، دراتصال آسان بین دستگاه ها وجود دارد.
| پردازنده |
اینتل سلرون J4125، فرکانس بوست: 2.70 گیگاهرتز، فرکانس پایه پردازنده: 2.00 گیگاهرتز، کش: 4 مگابایت، TDP: 10 وات |
| کارت گرافیک |
سلرون J4125: گرافیک اینتل UHD 600 |
| پورت های نمایشگر | 1*HDMI 4096x2304@30Hz، 1*VGA 1920x1200@60Hz، پشتیبانی از نمایشگر همزمان یا ناهمزمان 4K |
| ذخیره سازی | 1*SATA 3.0 HDD / SSD، 1*mSATA SSD |
| حافظه | 1*DDR4 SODIMM، تا 8 گیگابایت |
| شبکه | 2* Intel i225V 2.5G LAN |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره. |
| رابط ورودی/خروجی | 2*RJ45 LAN، 6*COM (2*RS232/RS485، 4*RS232)، 1*HDMI، 1*VGA، 2*USB 3.0، 4*USB 2.0، 1*SPK، 1*DC-IN، 1*دکمه پاور |
| اسلات توسعه | 1*اسلات Mini-PCIE (پشتیبانی از PCIe و USB 2.0)، 8*GPIO (2*5 پین)، 1*TPM 2.0 (اختیاری)، بایوس EFI (0-255 ثانیه، روتین watchdog ارائه شده)، |
| بی سیم | 1*Mini-PCIE، پشتیبانی از وای فای یا وای فای 2 در 1 و بلوتوث، 3G/4G LTE (اختیاری) |
| سایر | Wake-up on LAN، تنظیمات S5 RTC Wake، PXE Boot، بازیابی پس از قطع برق AC (روشن شدن خودکار) |
| منبع تغذیه | 1*DC 12-19V |
| ابعاد | 136mm x 126mm x 46mm |
| وزن | حدود 0.65 کیلوگرم |
| دمای مناسب | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد، دمای ذخیره سازی: -40 درجه سانتیگراد تا +85 درجه سانتیگراد، رطوبت ذخیره سازی: 0% تا 90% (رطوبت نسبی، بدون میعان) |
این یک کامپیوتر صنعتی مینی تعبیه شده است که مجهز به پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای اینتل سلرون J4125 یا پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای اینتل پنتیوم N5000 می باشد که مصرف انرژی کم و عملکرد بالایی دارد.
![]()
این کامپیوتر صنعتی مینی مجهز به 2 پورت اترنت 2.5GbE اینتل i225-V است که از ماژول وای فای یا 3G/4G پشتیبانی می کند.
![]()
کامپیوتر صنعتی مینی اینتل دارای 6 رابط COM (2*RS232 / RS485، 4*RS232) است که باعث می شود کامپیوتر مینی بتواند به دستگاه های بیشتری متصل شود و در برنامه های بیشتری مورد استفاده قرار گیرد.
![]()
![]()
![]()