|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X72 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر مینی قابل حمل، با اندازه جمع و جور خود، به شما امکان می دهد از لذت بازی در هر زمان و هر مکان لذت ببرید. همچنین کامپیوتر مینی بدون فن کلاسیک ما است.
کامپیوتر مینی قابل حمل نسل دوازدهم دارای 2 رابط HDMI 2.0b است که از خروجی تک صفحه یا دو صفحه HD پشتیبانی می کند، کارآمدتر، کار و بازی همزمان، که می تواند فضای بیشتری را برای استفاده در اختیار شما قرار دهد.
این کامپیوتر مینی همچنین دارای کارت شبکه بی سیم Intel AC7265 داخلی است که از وای فای دو بانده و بلوتوث پشتیبانی می کند. از اتصال بی سیم پشتیبانی می کند، دستگاه های بیشتری می توانند متصل شوند.
مصرف کم انرژی و ویژگی های بدون صدا آن را سازگارتر با محیط زیست می کند، مطابق با مفهوم مدرن زندگی سبز.
جزئیات کامپیوتر مینی اینتل N95:
| CPU | Intel Alder-N Lake N95 تا 3.4 گیگاهرتز |
| GPU | Intel® UHD Graphics، تا 750 مگاهرتز |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVMe 2280 SSD، 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD |
| حافظه | 1*SO-DIMM DDR4، 3200 مگاهرتز، تا 16 گیگابایت |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره |
| اترنت | 1* 2.5G i225، RJ45 LAN، 2500M / 1000M / 100M / 10M |
| وای فای |
Intel AC7265/2.4G/5G، WiFi 802.11 AC / A / B / G / N
|
| پورت های نمایش | 2*HDMI 2.0b، پشتیبانی از خروجی دو صفحه 4K |
| پورت های ورودی/خروجی | 4*USB 3.2 Gen 1، 1*دکمه پاور، 1*DC، 2*HDMI، 1*2.5G RJ45 LAN، 1*AUD |
| منبع تغذیه | 1*DC IN، 12V / 5A |
| سیستم خنک کننده | هیت سینک تمام مسی + فن کنترل دمای هوشمند |
| ابعاد/وزن | 114 میلی متر * 106 میلی متر * 42 میلی متر / حدود 300 گرم |
| خدمات گارانتی | 3 سال گارانتی |
این کامپیوتر مینی مجهز به پردازنده نسل دوازدهم اینتل سلرون N95 با چهار هسته و چهار رشته، حداکثر فرکانس توربو تا 3.4 گیگاهرتز، قادر به محاسبات پایدار، پردازش تصویر و صدا است که به راحتی برای استفاده خانگی، اداری و سرگرمی قابل انجام است.
![]()
این کامپیوتر مینی همچنین دارای کارت شبکه بی سیم Intel AC7265 داخلی است که از وای فای دو بانده و بلوتوث پشتیبانی می کند. از اتصال بی سیم پشتیبانی می کند، دستگاه های بیشتری می توانند متصل شوند. این کامپیوتر مینی خانگی و اداری دارای پورت اترنت گیگابیتی است، از وای فای بی سیم پشتیبانی می کند، سیگنال پایدار، بارگذاری صفحات در چند ثانیه، و حتی هنگام پخش نمایش های تلویزیونی HD لگ نمی زند. کامپیوترهای مینی قابل حمل می توانند بهتر جایگزین دسکتاپ های سنتی برای اهداف چندگانه شوند.
![]()
کامپیوتر مینی قابل حمل نسل دوازدهم دارای دو HDMI 2.0bHD است و از تک یا دو صفحه نمایش پشتیبانی می کند. خروجی دو صفحه نمایش کارآمدتر است، کار و بازی همزمان، که انتخاب گسترده تری را به شما می دهد.
![]()
کامپیوترهای مینی قابل حمل می توانند بهتر جایگزین دسکتاپ های سنتی در انواع کاربردها شوند، به راحتی بیشتر نیازهای خانه، سرگرمی، دفتر، تماشای نمایش های تلویزیونی و غیره را برآورده می کنند.
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X72 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر مینی قابل حمل، با اندازه جمع و جور خود، به شما امکان می دهد از لذت بازی در هر زمان و هر مکان لذت ببرید. همچنین کامپیوتر مینی بدون فن کلاسیک ما است.
کامپیوتر مینی قابل حمل نسل دوازدهم دارای 2 رابط HDMI 2.0b است که از خروجی تک صفحه یا دو صفحه HD پشتیبانی می کند، کارآمدتر، کار و بازی همزمان، که می تواند فضای بیشتری را برای استفاده در اختیار شما قرار دهد.
این کامپیوتر مینی همچنین دارای کارت شبکه بی سیم Intel AC7265 داخلی است که از وای فای دو بانده و بلوتوث پشتیبانی می کند. از اتصال بی سیم پشتیبانی می کند، دستگاه های بیشتری می توانند متصل شوند.
مصرف کم انرژی و ویژگی های بدون صدا آن را سازگارتر با محیط زیست می کند، مطابق با مفهوم مدرن زندگی سبز.
جزئیات کامپیوتر مینی اینتل N95:
| CPU | Intel Alder-N Lake N95 تا 3.4 گیگاهرتز |
| GPU | Intel® UHD Graphics، تا 750 مگاهرتز |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVMe 2280 SSD، 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD |
| حافظه | 1*SO-DIMM DDR4، 3200 مگاهرتز، تا 16 گیگابایت |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره |
| اترنت | 1* 2.5G i225، RJ45 LAN، 2500M / 1000M / 100M / 10M |
| وای فای |
Intel AC7265/2.4G/5G، WiFi 802.11 AC / A / B / G / N
|
| پورت های نمایش | 2*HDMI 2.0b، پشتیبانی از خروجی دو صفحه 4K |
| پورت های ورودی/خروجی | 4*USB 3.2 Gen 1، 1*دکمه پاور، 1*DC، 2*HDMI، 1*2.5G RJ45 LAN، 1*AUD |
| منبع تغذیه | 1*DC IN، 12V / 5A |
| سیستم خنک کننده | هیت سینک تمام مسی + فن کنترل دمای هوشمند |
| ابعاد/وزن | 114 میلی متر * 106 میلی متر * 42 میلی متر / حدود 300 گرم |
| خدمات گارانتی | 3 سال گارانتی |
این کامپیوتر مینی مجهز به پردازنده نسل دوازدهم اینتل سلرون N95 با چهار هسته و چهار رشته، حداکثر فرکانس توربو تا 3.4 گیگاهرتز، قادر به محاسبات پایدار، پردازش تصویر و صدا است که به راحتی برای استفاده خانگی، اداری و سرگرمی قابل انجام است.
![]()
این کامپیوتر مینی همچنین دارای کارت شبکه بی سیم Intel AC7265 داخلی است که از وای فای دو بانده و بلوتوث پشتیبانی می کند. از اتصال بی سیم پشتیبانی می کند، دستگاه های بیشتری می توانند متصل شوند. این کامپیوتر مینی خانگی و اداری دارای پورت اترنت گیگابیتی است، از وای فای بی سیم پشتیبانی می کند، سیگنال پایدار، بارگذاری صفحات در چند ثانیه، و حتی هنگام پخش نمایش های تلویزیونی HD لگ نمی زند. کامپیوترهای مینی قابل حمل می توانند بهتر جایگزین دسکتاپ های سنتی برای اهداف چندگانه شوند.
![]()
کامپیوتر مینی قابل حمل نسل دوازدهم دارای دو HDMI 2.0bHD است و از تک یا دو صفحه نمایش پشتیبانی می کند. خروجی دو صفحه نمایش کارآمدتر است، کار و بازی همزمان، که انتخاب گسترده تری را به شما می دهد.
![]()
کامپیوترهای مینی قابل حمل می توانند بهتر جایگزین دسکتاپ های سنتی در انواع کاربردها شوند، به راحتی بیشتر نیازهای خانه، سرگرمی، دفتر، تماشای نمایش های تلویزیونی و غیره را برآورده می کنند.
![]()
![]()