|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X100 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر کوچک مجهز به پردازنده اینتل کور i7 سرعت پردازش سریع و قابلیت های چند وظیفه ای را ارائه می دهد.اجرای چند برنامه به طور همزمان، یا لذت بردن از تجربیات بازی غوطه ور، این کامپیوتر کوچک شما را پوشش داده است.
با دو رم DDR5 و دو SSD M.2 2280، شما می توانید از فضای ذخیره سازی فراوان و سرعت انتقال داده سریع لذت ببرید.پورت های دوگانه RJ45 گیگابیت اترنت اتصال شبکه قابل اعتماد و با سرعت بالا را تضمین می کنند، که آن را برای استفاده تجاری، بازی های آنلاین و پخش ایده آل می کند. و طراحی جمع و جور آن را آسان می کند تا حمل و در هر جایی قرار دهد.
| پردازنده | پردازنده Intel Core i7-13700H |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics 96 (الدر لیک) |
| اترنت | 2*2.5G گیگابیت اثرنت RJ45 ((Intel i225) ، پشتیبانی از LAN / بلوتوث بی سیم، WIFI6E AX211 / 2.4G / 5G / 6G / BT5.2و کفش PXE |
| نمایش سه گانه | 1*HDMI2.0، 1*DP1.4, 1* نوع C (خرید 4K سه صفحه) |
| پورت I/O | 3*USB2.0، 3*USB3.2، 2*RJ45 LAN، 1*HDMI2.0، 1*TYPE-C (پشتیبان DP/PE) ، 1*DP1.4، 1* جک صوتی 3.5mm، 1* دکمه قدرت |
| ذخیره سازی | 2*M.2 2280 PCIE (PCIE4.0*4 + PCIE3.0*4) + 1*2.5 SATA HDD / SSD |
| حافظه | 2*DDR5 SO-DIMM، تا 64GB |
| سیستم عامل | ویندوز10، ویندوز11، لینوکس، اوبونتو و غیره |
| قدرت | AC 100 ~ 240V، 19V / 6.32A / 9A / 5.5 - 2.5mm |
| ابعاد | ۱۴۹ میلیمتر * ۱۴۵ میلیمتر * ۵۰ میلیمتر |
| وزن | حدود 1000 گرم |
طراحی فشرده این کامپیوتر کوچک باعث می شود که حمل و نگهداری آن در هر جایی آسان باشد.یا یک ایستگاه کاری قابل حمل برای استفاده در حال حرکت، این کامپیوتر کوچک راه حل کامل است.
![]()
این کامپیوتر کوچک اداری مجهز به حافظه دو کانال DDR5 با سرعت بالا تا 64G 5200MHz، و همچنین توانایی پشتیبانی از 4 PCIE4.0 M.2 2280 NVMe و 4 PCIE3.0 M.2 2280 NVMe،بدون انتظار میتونید سریع بوت کنید.
![]()
کامپیوتر کوچک دفتر خانگی DDR5 با دو رم DDR5 و دو SSD M.2 2280 مجهز است، شما می توانید از فضای ذخیره سازی فراوان و سرعت انتقال داده سریع لذت ببرید.
![]()
از نمایشگرهای سهگانه پشتیبانی می کند و برای حرفه ای های کارآمد طراحی شده است تا به راحتی 3 نمایشگر را با تنها 1* پورت HDMI 2.0 ، 1* پورت DP 1.4 و 1* خروجی پورت Type-C ایجاد کنند.
![]()
اين ميني ديسکتاپ پيس همچين پورت هاي HDMI و DP1.4 داره، از 3 صفحه نمایش 4K HD با کيفيت تصويري فوق العاده شفاف و تصاوير واقعي پشتیبانی ميکنه،و می تواند نه تنها به عنوان یک سرور کوچک ویدیویی و صوتی خانگی استفاده شود، اما همچنین به عنوان یک کامپیوتر دسکتاپ کوچک به جای یک کامپیوتر معمولی برای برنامه های اداری و بازی.
![]()
این مینی پی سی با دو LAN 2.5G همراه است، همچنین از باند 6G سریع تر و پایدارتر و بلوتوث 5.2 برای دسترسی آسان به دستگاه های بیشتر پشتیبانی می کند.
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X100 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر کوچک مجهز به پردازنده اینتل کور i7 سرعت پردازش سریع و قابلیت های چند وظیفه ای را ارائه می دهد.اجرای چند برنامه به طور همزمان، یا لذت بردن از تجربیات بازی غوطه ور، این کامپیوتر کوچک شما را پوشش داده است.
با دو رم DDR5 و دو SSD M.2 2280، شما می توانید از فضای ذخیره سازی فراوان و سرعت انتقال داده سریع لذت ببرید.پورت های دوگانه RJ45 گیگابیت اترنت اتصال شبکه قابل اعتماد و با سرعت بالا را تضمین می کنند، که آن را برای استفاده تجاری، بازی های آنلاین و پخش ایده آل می کند. و طراحی جمع و جور آن را آسان می کند تا حمل و در هر جایی قرار دهد.
| پردازنده | پردازنده Intel Core i7-13700H |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics 96 (الدر لیک) |
| اترنت | 2*2.5G گیگابیت اثرنت RJ45 ((Intel i225) ، پشتیبانی از LAN / بلوتوث بی سیم، WIFI6E AX211 / 2.4G / 5G / 6G / BT5.2و کفش PXE |
| نمایش سه گانه | 1*HDMI2.0، 1*DP1.4, 1* نوع C (خرید 4K سه صفحه) |
| پورت I/O | 3*USB2.0، 3*USB3.2، 2*RJ45 LAN، 1*HDMI2.0، 1*TYPE-C (پشتیبان DP/PE) ، 1*DP1.4، 1* جک صوتی 3.5mm، 1* دکمه قدرت |
| ذخیره سازی | 2*M.2 2280 PCIE (PCIE4.0*4 + PCIE3.0*4) + 1*2.5 SATA HDD / SSD |
| حافظه | 2*DDR5 SO-DIMM، تا 64GB |
| سیستم عامل | ویندوز10، ویندوز11، لینوکس، اوبونتو و غیره |
| قدرت | AC 100 ~ 240V، 19V / 6.32A / 9A / 5.5 - 2.5mm |
| ابعاد | ۱۴۹ میلیمتر * ۱۴۵ میلیمتر * ۵۰ میلیمتر |
| وزن | حدود 1000 گرم |
طراحی فشرده این کامپیوتر کوچک باعث می شود که حمل و نگهداری آن در هر جایی آسان باشد.یا یک ایستگاه کاری قابل حمل برای استفاده در حال حرکت، این کامپیوتر کوچک راه حل کامل است.
![]()
این کامپیوتر کوچک اداری مجهز به حافظه دو کانال DDR5 با سرعت بالا تا 64G 5200MHz، و همچنین توانایی پشتیبانی از 4 PCIE4.0 M.2 2280 NVMe و 4 PCIE3.0 M.2 2280 NVMe،بدون انتظار میتونید سریع بوت کنید.
![]()
کامپیوتر کوچک دفتر خانگی DDR5 با دو رم DDR5 و دو SSD M.2 2280 مجهز است، شما می توانید از فضای ذخیره سازی فراوان و سرعت انتقال داده سریع لذت ببرید.
![]()
از نمایشگرهای سهگانه پشتیبانی می کند و برای حرفه ای های کارآمد طراحی شده است تا به راحتی 3 نمایشگر را با تنها 1* پورت HDMI 2.0 ، 1* پورت DP 1.4 و 1* خروجی پورت Type-C ایجاد کنند.
![]()
اين ميني ديسکتاپ پيس همچين پورت هاي HDMI و DP1.4 داره، از 3 صفحه نمایش 4K HD با کيفيت تصويري فوق العاده شفاف و تصاوير واقعي پشتیبانی ميکنه،و می تواند نه تنها به عنوان یک سرور کوچک ویدیویی و صوتی خانگی استفاده شود، اما همچنین به عنوان یک کامپیوتر دسکتاپ کوچک به جای یک کامپیوتر معمولی برای برنامه های اداری و بازی.
![]()
این مینی پی سی با دو LAN 2.5G همراه است، همچنین از باند 6G سریع تر و پایدارتر و بلوتوث 5.2 برای دسترسی آسان به دستگاه های بیشتر پشتیبانی می کند.
![]()
![]()