|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X72 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی می تواند از پردازنده های سفارشی سری N اینتل پشتیبانی کند: N100 / N200 / N300 / N305 / N95. این سری پردازنده ها با بهره وری انرژی عالی و عمر باتری طولانی تر از سایر کامپیوترهای قابل حمل متمایز هستند. بنابراین، آنها برای کاربرانی که به عملکرد طولانی مدت در حال حرکت نیاز دارند، ایده آل هستند.
علاوه بر این، پردازنده های اینتل N100 / N200 / N300 / N305 / N95 عملکرد فوق العاده ای را ارائه می دهند و انتخاب های همه کاره ای برای طیف وسیعی از وظایف هستند. چه در حال مرور وب باشید، چه در حال پخش ویدئو یا ویرایش اسناد، این پردازنده ها تجربه کاربری روان و پاسخگو را تضمین می کنند.
این کامپیوتر کوچک دارای طیف گسترده ای از گزینه های اتصال، از جمله پورت های USB، پورت های HDMI و اتصال Wi-Fi است که اتصال به سایر دستگاه ها و شبکه ها را آسان می کند. اندازه جمع و جور و طراحی سبک وزن آن، قابل حمل و حمل آسان است. این یک ابزار قابل اعتماد و کارآمد برای حرفه ایانی است که به یک راه حل محاسباتی فشرده و قدرتمند نیاز دارند.
| پردازنده | اینتل N100 / N200 / N300 / N305 / N95 (اختیاری) |
| کارت گرافیک | گرافیک Intel® UHD (بسته به مدل CPU) |
| اترنت | 1* 2.5G i225، RJ45 LAN، 2500M / 1000M / 100M / 10M |
| وای فای | Intel AC 7265 / 2.4G / 5G، WiFi 802.11 AC / A / B / G / N |
| پورت های نمایشگر | 2*HDMI 2.0b، پشتیبانی از نمایشگر دوگانه 4K |
| حافظه رم | 1*SO-DIMM DDR4، 3200MHz، تا 16 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVMe 2280 SSD، 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره |
| پورت های ورودی/خروجی | 4*USB 3.2 Gen 1، 1*دکمه پاور، 1*DC، 2*HDMI، 1*2.5G RJ45 LAN، 1*AUD |
| منبع تغذیه | 1*DC IN، 12V / 5A |
| سیستم خنک کننده | هیت سینک تمام مسی + فن کنترل دمای هوشمند |
| ابعاد/وزن | 114mm*106mm*42mm / حدود 300 گرم |
| خدمات گارانتی | 3 سال گارانتی |
| نصب | پشتیبانی از نصب دیواری |
با اندازه جمع و جور (اندازه: طول: 114 میلی متر عرض: 106 میلی متر ارتفاع: 42 میلی متر؛ وزن: حدود 300 گرم) و طراحی سبک وزن، قابل حمل است و به راحتی می توان آن را به مکان های مختلف منتقل کرد. به طور کلی، این کامپیوتر کوچک یک ابزار قابل اعتماد و کارآمد برای حرفه ایانی است که به یک راه حل محاسباتی فشرده و قدرتمند نیاز دارند.
![]()
این مینی پی سی برای دفتر کار خانگی مجهز به رم DDR4 3200MHz، تا 16 گیگابایت است و از دو SSD M.2 (1*M.2 NVMe 2280 SSD، 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD) پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد چندین کار را به طور همزمان انجام دهید، مانند همکاری همزمان در Word، Excel، نرم افزار چت، نرم افزار ویدئو و غیره. جابجایی بین آنها به دلخواه بسیار آسان است.
![]()
فن خنک کننده کم صدا سفارشی داخلی، تداخل نویز را کاهش می دهد و محیط کار را آرام تر و راحت تر می کند.
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X72 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی می تواند از پردازنده های سفارشی سری N اینتل پشتیبانی کند: N100 / N200 / N300 / N305 / N95. این سری پردازنده ها با بهره وری انرژی عالی و عمر باتری طولانی تر از سایر کامپیوترهای قابل حمل متمایز هستند. بنابراین، آنها برای کاربرانی که به عملکرد طولانی مدت در حال حرکت نیاز دارند، ایده آل هستند.
علاوه بر این، پردازنده های اینتل N100 / N200 / N300 / N305 / N95 عملکرد فوق العاده ای را ارائه می دهند و انتخاب های همه کاره ای برای طیف وسیعی از وظایف هستند. چه در حال مرور وب باشید، چه در حال پخش ویدئو یا ویرایش اسناد، این پردازنده ها تجربه کاربری روان و پاسخگو را تضمین می کنند.
این کامپیوتر کوچک دارای طیف گسترده ای از گزینه های اتصال، از جمله پورت های USB، پورت های HDMI و اتصال Wi-Fi است که اتصال به سایر دستگاه ها و شبکه ها را آسان می کند. اندازه جمع و جور و طراحی سبک وزن آن، قابل حمل و حمل آسان است. این یک ابزار قابل اعتماد و کارآمد برای حرفه ایانی است که به یک راه حل محاسباتی فشرده و قدرتمند نیاز دارند.
| پردازنده | اینتل N100 / N200 / N300 / N305 / N95 (اختیاری) |
| کارت گرافیک | گرافیک Intel® UHD (بسته به مدل CPU) |
| اترنت | 1* 2.5G i225، RJ45 LAN، 2500M / 1000M / 100M / 10M |
| وای فای | Intel AC 7265 / 2.4G / 5G، WiFi 802.11 AC / A / B / G / N |
| پورت های نمایشگر | 2*HDMI 2.0b، پشتیبانی از نمایشگر دوگانه 4K |
| حافظه رم | 1*SO-DIMM DDR4، 3200MHz، تا 16 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVMe 2280 SSD، 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD |
| سیستم عامل | ویندوز 10، ویندوز 11، لینوکس و غیره |
| پورت های ورودی/خروجی | 4*USB 3.2 Gen 1، 1*دکمه پاور، 1*DC، 2*HDMI، 1*2.5G RJ45 LAN، 1*AUD |
| منبع تغذیه | 1*DC IN، 12V / 5A |
| سیستم خنک کننده | هیت سینک تمام مسی + فن کنترل دمای هوشمند |
| ابعاد/وزن | 114mm*106mm*42mm / حدود 300 گرم |
| خدمات گارانتی | 3 سال گارانتی |
| نصب | پشتیبانی از نصب دیواری |
با اندازه جمع و جور (اندازه: طول: 114 میلی متر عرض: 106 میلی متر ارتفاع: 42 میلی متر؛ وزن: حدود 300 گرم) و طراحی سبک وزن، قابل حمل است و به راحتی می توان آن را به مکان های مختلف منتقل کرد. به طور کلی، این کامپیوتر کوچک یک ابزار قابل اعتماد و کارآمد برای حرفه ایانی است که به یک راه حل محاسباتی فشرده و قدرتمند نیاز دارند.
![]()
این مینی پی سی برای دفتر کار خانگی مجهز به رم DDR4 3200MHz، تا 16 گیگابایت است و از دو SSD M.2 (1*M.2 NVMe 2280 SSD، 1*M.2 SATA 2242 HDD / SSD) پشتیبانی می کند که به شما امکان می دهد چندین کار را به طور همزمان انجام دهید، مانند همکاری همزمان در Word، Excel، نرم افزار چت، نرم افزار ویدئو و غیره. جابجایی بین آنها به دلخواه بسیار آسان است.
![]()
فن خنک کننده کم صدا سفارشی داخلی، تداخل نویز را کاهش می دهد و محیط کار را آرام تر و راحت تر می کند.
![]()
![]()