|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | x37 2955U/3805U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
X37 یک مینی پی سی است که مجهز به پردازندههای Intel Celeron 2955U/3205U، Intel Pentium 3805U است و میتواند برای خانه، دفتر کار، تجارت، دانشجو، آموزش و غیره استفاده شود. این مینی پی سی قابل حمل با سیستم خنک کننده فن، عملکرد پایدار، میتواند 7*24 ساعت کار کند. مینی کامپیوتر دارای وای فای داخلی 802.11ac است و از وای فای بیسیم 2.4 گیگاهرتز پشتیبانی میکند. در نهایت، این کامپیوتر شخصی با رابطهای غنی، اتصال آسانی بین دستگاهها وجود دارد.
| پردازنده |
Intel Celeron Processor 3205U، حافظه کش 2 مگابایت، فرکانس 1.50 گیگاهرتز، 2 هسته 2 رشته، TDP: 15 وات؛ Celeron 2955U، حافظه کش 2 مگابایت، فرکانس پایه 1.40 گیگاهرتز، 2 هسته 2 رشته، TDP: 15 وات؛ Intel Pentium Processor 3805U، حافظه کش 2 مگابایت، فرکانس 1.90 گیگاهرتز، 2 هسته 2 رشته، TDP: 15 وات |
| پردازنده گرافیکی | Intel HD Graphics |
| صدا | سیستم اصلی: تراشه کنترل صدای Realtek ALC662، پشتیبانی از کانال دوگانه، استریو، خروجی خط |
| افزایش | 1* اسلات Mini PCIe نیمه ارتفاع، پشتیبانی از وای فای |
| HDMI | 1* پورت HDMI، حداکثر رزولوشن 1920*1080@60Hz |
| حافظه | 1* DDR3L RAM 1333/1600MHz 1.35V، 1* 204 پین SO-DIMM، حداکثر ظرفیت: 8 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1* SSD mSATA تمام ارتفاع |
| منبع تغذیه | 1* DC 12V 5A/60W (AC به DC، 100~240V) |
| رابط ورودی/خروجی | 2* USB2.0، 2* USB3.0، 1* HDMI، 1* LAN، 1* MIC، 1* SPK، 1* کلید پاور، 1* DC |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم + پوسته پلاستیکی |
| اندازه/وزن | 122MM * 115MM * 35MM/ حدود 1.5 کیلوگرم |
| محیط کار | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد - +65 درجه سانتیگراد، دمای ذخیرهسازی: -15 درجه سانتیگراد - +35 درجه سانتیگراد، رطوبت نسبی: 5% ~ 95% (بدون میعان) |
این مینی پی سی مجهز به سه پردازنده قدرتمند است، یعنی Intel Celeron Processor 3205U، Celeron 2955U و Intel Pentium Processor 3805U. همه آنها دارای حافظه کش 2 مگابایتی، پیکربندی دو هستهای و دو رشتهای و TDP 15 وات هستند. هر پردازنده فرکانسهای متفاوتی دارد که به مینی پی سی اجازه میدهد تا وظایف مختلفی را از کارهای روزمره اداری، مطالعه و پخش رسانه تا وظایف پیچیده با کارایی بالا و عملکرد صرفهجویی در انرژی انجام دهد.
![]()
این محصول با 1* اترنت گیگابیتی و 1* اسلات Mini-PClE 802.11a/g/n وای فای داخلی عرضه میشود که ترکیبی قدرتمند است. اترنت گیگابیتی اتصالات سیمی فوقالعاده سریع را ارائه میدهد که برای کارهای پرحجم داده مانند دانلود فایلهای بزرگ و بازیهای آنلاین ایدهآل است. از سوی دیگر، وای فای Mini-PClE 802.11a/g/n، دریافت سیگنال قویتر را تضمین میکند.
![]()
![]()
این دستگاه به طرز هوشمندانهای با پنج پورت صفحه مسی اختصاص داده شده به دفع حرارت طراحی شده است. این پورتهای صفحه مسی با هدایت حرارتی عالی خود میتوانند حرارت تولید شده در حین کار کامپیوتر را به سرعت منتقل کنند. با تکمیل یک فن خنک کننده کوچک داخلی، سیستم دفع حرارت قدرتمندتر میشود. فن خنک کننده کوچک به آرامی اما به طور موثر کار میکند و دائماً هوا را برای دفع حرارت منتقل شده توسط پورتهای صفحه مسی به گردش در میآورد. در مجموع، آنها اطمینان حاصل میکنند که کامپیوتر میتواند دمای پایدار را حفظ کند و به آن اجازه میدهد تا برای مدت طولانی بدون افت عملکرد ناشی از گرمای بیش از حد، به طور مداوم کار کند.
![]()
این دستگاه قدرتمند و پرکاربرد است. در سناریوهای اداری تجاری، میتواند نرمافزارهای اداری مانند WPS، Excel، PS، CAD و غیره را به طور روان اجرا کند تا کارایی را افزایش دهد. در بازی و سرگرمی، میتواند تقریباً تمام بازیهای آنلاین محبوب را اجرا کند و تجربهای روان را به ارمغان بیاورد. در زمینه آموزش رسانهای، این دستگاه ایدهآل برای تدریس در مدارس و موسسات آموزشی است و برای سناریوهای متعدد مناسب است.
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | x37 2955U/3805U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
X37 یک مینی پی سی است که مجهز به پردازندههای Intel Celeron 2955U/3205U، Intel Pentium 3805U است و میتواند برای خانه، دفتر کار، تجارت، دانشجو، آموزش و غیره استفاده شود. این مینی پی سی قابل حمل با سیستم خنک کننده فن، عملکرد پایدار، میتواند 7*24 ساعت کار کند. مینی کامپیوتر دارای وای فای داخلی 802.11ac است و از وای فای بیسیم 2.4 گیگاهرتز پشتیبانی میکند. در نهایت، این کامپیوتر شخصی با رابطهای غنی، اتصال آسانی بین دستگاهها وجود دارد.
| پردازنده |
Intel Celeron Processor 3205U، حافظه کش 2 مگابایت، فرکانس 1.50 گیگاهرتز، 2 هسته 2 رشته، TDP: 15 وات؛ Celeron 2955U، حافظه کش 2 مگابایت، فرکانس پایه 1.40 گیگاهرتز، 2 هسته 2 رشته، TDP: 15 وات؛ Intel Pentium Processor 3805U، حافظه کش 2 مگابایت، فرکانس 1.90 گیگاهرتز، 2 هسته 2 رشته، TDP: 15 وات |
| پردازنده گرافیکی | Intel HD Graphics |
| صدا | سیستم اصلی: تراشه کنترل صدای Realtek ALC662، پشتیبانی از کانال دوگانه، استریو، خروجی خط |
| افزایش | 1* اسلات Mini PCIe نیمه ارتفاع، پشتیبانی از وای فای |
| HDMI | 1* پورت HDMI، حداکثر رزولوشن 1920*1080@60Hz |
| حافظه | 1* DDR3L RAM 1333/1600MHz 1.35V، 1* 204 پین SO-DIMM، حداکثر ظرفیت: 8 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1* SSD mSATA تمام ارتفاع |
| منبع تغذیه | 1* DC 12V 5A/60W (AC به DC، 100~240V) |
| رابط ورودی/خروجی | 2* USB2.0، 2* USB3.0، 1* HDMI، 1* LAN، 1* MIC، 1* SPK، 1* کلید پاور، 1* DC |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم + پوسته پلاستیکی |
| اندازه/وزن | 122MM * 115MM * 35MM/ حدود 1.5 کیلوگرم |
| محیط کار | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد - +65 درجه سانتیگراد، دمای ذخیرهسازی: -15 درجه سانتیگراد - +35 درجه سانتیگراد، رطوبت نسبی: 5% ~ 95% (بدون میعان) |
این مینی پی سی مجهز به سه پردازنده قدرتمند است، یعنی Intel Celeron Processor 3205U، Celeron 2955U و Intel Pentium Processor 3805U. همه آنها دارای حافظه کش 2 مگابایتی، پیکربندی دو هستهای و دو رشتهای و TDP 15 وات هستند. هر پردازنده فرکانسهای متفاوتی دارد که به مینی پی سی اجازه میدهد تا وظایف مختلفی را از کارهای روزمره اداری، مطالعه و پخش رسانه تا وظایف پیچیده با کارایی بالا و عملکرد صرفهجویی در انرژی انجام دهد.
![]()
این محصول با 1* اترنت گیگابیتی و 1* اسلات Mini-PClE 802.11a/g/n وای فای داخلی عرضه میشود که ترکیبی قدرتمند است. اترنت گیگابیتی اتصالات سیمی فوقالعاده سریع را ارائه میدهد که برای کارهای پرحجم داده مانند دانلود فایلهای بزرگ و بازیهای آنلاین ایدهآل است. از سوی دیگر، وای فای Mini-PClE 802.11a/g/n، دریافت سیگنال قویتر را تضمین میکند.
![]()
![]()
این دستگاه به طرز هوشمندانهای با پنج پورت صفحه مسی اختصاص داده شده به دفع حرارت طراحی شده است. این پورتهای صفحه مسی با هدایت حرارتی عالی خود میتوانند حرارت تولید شده در حین کار کامپیوتر را به سرعت منتقل کنند. با تکمیل یک فن خنک کننده کوچک داخلی، سیستم دفع حرارت قدرتمندتر میشود. فن خنک کننده کوچک به آرامی اما به طور موثر کار میکند و دائماً هوا را برای دفع حرارت منتقل شده توسط پورتهای صفحه مسی به گردش در میآورد. در مجموع، آنها اطمینان حاصل میکنند که کامپیوتر میتواند دمای پایدار را حفظ کند و به آن اجازه میدهد تا برای مدت طولانی بدون افت عملکرد ناشی از گرمای بیش از حد، به طور مداوم کار کند.
![]()
این دستگاه قدرتمند و پرکاربرد است. در سناریوهای اداری تجاری، میتواند نرمافزارهای اداری مانند WPS، Excel، PS، CAD و غیره را به طور روان اجرا کند تا کارایی را افزایش دهد. در بازی و سرگرمی، میتواند تقریباً تمام بازیهای آنلاین محبوب را اجرا کند و تجربهای روان را به ارمغان بیاورد. در زمینه آموزش رسانهای، این دستگاه ایدهآل برای تدریس در مدارس و موسسات آموزشی است و برای سناریوهای متعدد مناسب است.
![]()