|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X31 2LAN 2RS485 6USB |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
مینی پی سی صنعتی ما مجهز به پردازندههای اینتل Core از جمله اینتل Core i5 - 5200U، i7 - 4600U و i3 - 5005U است و عملکرد قابل اعتمادی را برای طیف گستردهای از وظایف ارائه میدهد.
گزینههای ذخیرهسازی نیز انعطافپذیر هستند. یک اسلات M.2 2280 NVME برای ذخیرهسازی SSD با سرعت فوقالعاده بالا وجود دارد که برای بوت کردن سیستم و دسترسی سریع به فایلها ایدهآل است. علاوه بر این، اسلات SSD/HDD SATA 2.5 اینچی به شما امکان میدهد فضای ذخیرهسازی را در صورت نیاز افزایش دهید.
از نظر اتصال نمایشگر، دارای 1 پورت HDMI و 1 پورت DP است. این بدان معناست که میتوانید به چندین مانیتور متصل شوید و از هر دو حالت نمایش همزمان و ناهمزمان پشتیبانی میکند. چه به یک راهاندازی دو صفحهای برای افزایش بهرهوری در محل کار نیاز داشته باشید و چه بخواهید یک تجربه چندرسانهای فراگیر در خانه ایجاد کنید، مینی پی سی ما نیاز شما را برآورده میکند.
| پردازنده مرکزی (CPU) |
پردازنده اینتل Core i5-5200U اینتل Core، 2 هسته 4 رشته، فرکانس توربو حداکثر 2.70 گیگاهرتز، حافظه کش 3 مگابایت، TDP 15 وات؛ پردازنده اینتل Core i7-4600U اینتل Core، 2 هسته 4 رشته، فرکانس توربو حداکثر 3.30 گیگاهرتز، حافظه کش 4 مگابایت، TDP 15 وات؛ پردازنده اینتل Core i3-5005U اینتل Core، 2 هسته 4 رشته، فرکانس پایه 2.00 گیگاهرتز، حافظه کش 3 مگابایت، TDP 15 وات |
| پردازنده گرافیکی (GPU) |
Intel Core i5-5200U/i3-5005U: Intel® HD Graphics 5500; Intel Core i7-4600U: Intel® HD Graphics 4400 |
| نمایشگر | 1*HDMI، 1*DP، پشتیبانی از نمایش همزمان یا ناهمزمان |
| اترنت | 2*LAN، 10/100/1000/ مگابیت بر ثانیه Realtek 8111F، پشتیبانی از Wake-on-LAN |
| گسترش | 1*اسلات Mini PCIe نیمه ارتفاع |
| هارد دیسک | 1*SSD mSATA تمام ارتفاع؛ 1*HDD/SSD SATA 2.5 اینچی (نرخ تبدیل داده SATA 2.0) |
| حافظه رم | 1*SODIMM DDR3L 1333/1600MHz RAM، حداکثر تا 8 گیگابایت |
| صدا (AUD) | تراشه کنترل صدای Realtek ALC662، پشتیبانی از کانال دوگانه، استریو، خروجی لاین |
| سیستم عامل (OS) | Windows7، Windows8، Windows10، Linux، Ubuntu، Linux، CentOS و غیره. |
| منبع تغذیه (Power) | 1*DC 12V 5A/60W (AC به DC، 100~240V) |
| رابط ورودی/خروجی (I/O Interface) | 4*USB3.0، 2*LAN، 2*COM، 1*HDMI، 1*VGA، 1*کلید پاور، 1*DC-IN، 1*AUD |
| ابعاد (Dimernsion) | 178mm*126mm*55mm |
| نصب (Installation) | VESA/نصب دیواری/رومیزی |
| جنس (Material) | شاسی آلیاژ آلومینیوم |
| دمای مناسب (Suitable Temperature) | دمای کاری: -20℃ ~ +65℃، دمای ذخیرهسازی: -20℃ ~ +75℃، رطوبت عملیاتی: 5% ~ 95% رطوبت نسبی (بدون میعان) |
این مینی پی سی گزینههای پردازنده قدرتمند متعددی را ارائه میدهد. اینتل Core i5 - 5200U (2 هسته 4 رشته، حداکثر توربو 2.70 گیگاهرتز، حافظه کش 3 مگابایت، TDP 15 وات)، اینتل Core i7-4600U (2 هسته 4 رشته، حداکثر توربو 3.30 گیگاهرتز، حافظه کش 4 مگابایت، TDP 15 وات) و اینتل Core i3 - 5005U کم مصرفتر (2 هسته 4 رشته، فرکانس پایه 2.00 گیگاهرتز، حافظه کش 3 مگابایت، TDP 15 وات). از نظر گرافیکی، i5 - 5200U و i3 - 5005U دارای Intel® HD Graphics 5500 هستند، در حالی که i7 - 4600U دارای Intel® HD Graphics 4400 است. این پردازندهها میتوانند وظایف روزمره اداری و چندرسانهای سبک را انجام دهند.
![]()
این دستگاه با 2 پورت LAN RTL8111H عرضه میشود که ویژگیهای شبکه قدرتمندی را ارائه میدهد. عملکرد Wake-on-LAN امکان روشن کردن از راه دور از طریق شبکه را فراهم میکند و راحتی و صرفهجویی در مصرف انرژی را به همراه دارد.پشتیبانی از بوت PXE یک مزیت بزرگ است. این به مینی پی سی اجازه میدهد تا از یک سرور شبکه بوت شود و استقرار سیستم عامل را در تنظیمات شبکهای، چه در محل کار و چه در شرکتهای بزرگ، ساده کند.
![]()
این کامپیوتر کوچک با دقت طراحی شده است و برای پشتیبانی از عملکرد طولانی و پایدار در 7*24 ساعت طراحی شده است. قابلیت اطمینان و پایداری. مهندسی شده برای عملکرد پایدار 7×24 ساعته، برای کنترل صنعتی، نظارت امنیتی و غیره ایدهآل است.
![]()
شاسی تمام آلومینیومی، همراه با طراحی بدون فن، یک راه حل موثر برای دفع حرارت ارائه میدهد. این نه تنها خنک کننده کارآمد را تضمین میکند، بلکه مزایای قابل توجهی در طول استفاده طولانی مدت دارد. بدون فن، هیچ ورودی هوا برای جذب گرد و غبار وجود ندارد. در نتیجه، تجمع گرد و غبار به حداقل میرسد و از سخت افزار داخلی محافظت میشود. با جلوگیری از ورود گرد و غبار، خطر خرابی سخت افزار ناشی از مسائل مربوط به گرد و غبار مانند گرم شدن بیش از حد قطعات یا اتصال کوتاه به شدت کاهش مییابد.
![]()
در مقایسه با کامپیوترهای معمولی، کامپیوترهای صنعتی مزایای منحصر به فردی دارند و اکنون به طور گسترده در تمام جنبههای صنعت و زندگی مردم مورد استفاده قرار میگیرند.
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X31 2LAN 2RS485 6USB |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
مینی پی سی صنعتی ما مجهز به پردازندههای اینتل Core از جمله اینتل Core i5 - 5200U، i7 - 4600U و i3 - 5005U است و عملکرد قابل اعتمادی را برای طیف گستردهای از وظایف ارائه میدهد.
گزینههای ذخیرهسازی نیز انعطافپذیر هستند. یک اسلات M.2 2280 NVME برای ذخیرهسازی SSD با سرعت فوقالعاده بالا وجود دارد که برای بوت کردن سیستم و دسترسی سریع به فایلها ایدهآل است. علاوه بر این، اسلات SSD/HDD SATA 2.5 اینچی به شما امکان میدهد فضای ذخیرهسازی را در صورت نیاز افزایش دهید.
از نظر اتصال نمایشگر، دارای 1 پورت HDMI و 1 پورت DP است. این بدان معناست که میتوانید به چندین مانیتور متصل شوید و از هر دو حالت نمایش همزمان و ناهمزمان پشتیبانی میکند. چه به یک راهاندازی دو صفحهای برای افزایش بهرهوری در محل کار نیاز داشته باشید و چه بخواهید یک تجربه چندرسانهای فراگیر در خانه ایجاد کنید، مینی پی سی ما نیاز شما را برآورده میکند.
| پردازنده مرکزی (CPU) |
پردازنده اینتل Core i5-5200U اینتل Core، 2 هسته 4 رشته، فرکانس توربو حداکثر 2.70 گیگاهرتز، حافظه کش 3 مگابایت، TDP 15 وات؛ پردازنده اینتل Core i7-4600U اینتل Core، 2 هسته 4 رشته، فرکانس توربو حداکثر 3.30 گیگاهرتز، حافظه کش 4 مگابایت، TDP 15 وات؛ پردازنده اینتل Core i3-5005U اینتل Core، 2 هسته 4 رشته، فرکانس پایه 2.00 گیگاهرتز، حافظه کش 3 مگابایت، TDP 15 وات |
| پردازنده گرافیکی (GPU) |
Intel Core i5-5200U/i3-5005U: Intel® HD Graphics 5500; Intel Core i7-4600U: Intel® HD Graphics 4400 |
| نمایشگر | 1*HDMI، 1*DP، پشتیبانی از نمایش همزمان یا ناهمزمان |
| اترنت | 2*LAN، 10/100/1000/ مگابیت بر ثانیه Realtek 8111F، پشتیبانی از Wake-on-LAN |
| گسترش | 1*اسلات Mini PCIe نیمه ارتفاع |
| هارد دیسک | 1*SSD mSATA تمام ارتفاع؛ 1*HDD/SSD SATA 2.5 اینچی (نرخ تبدیل داده SATA 2.0) |
| حافظه رم | 1*SODIMM DDR3L 1333/1600MHz RAM، حداکثر تا 8 گیگابایت |
| صدا (AUD) | تراشه کنترل صدای Realtek ALC662، پشتیبانی از کانال دوگانه، استریو، خروجی لاین |
| سیستم عامل (OS) | Windows7، Windows8، Windows10، Linux، Ubuntu، Linux، CentOS و غیره. |
| منبع تغذیه (Power) | 1*DC 12V 5A/60W (AC به DC، 100~240V) |
| رابط ورودی/خروجی (I/O Interface) | 4*USB3.0، 2*LAN، 2*COM، 1*HDMI، 1*VGA، 1*کلید پاور، 1*DC-IN، 1*AUD |
| ابعاد (Dimernsion) | 178mm*126mm*55mm |
| نصب (Installation) | VESA/نصب دیواری/رومیزی |
| جنس (Material) | شاسی آلیاژ آلومینیوم |
| دمای مناسب (Suitable Temperature) | دمای کاری: -20℃ ~ +65℃، دمای ذخیرهسازی: -20℃ ~ +75℃، رطوبت عملیاتی: 5% ~ 95% رطوبت نسبی (بدون میعان) |
این مینی پی سی گزینههای پردازنده قدرتمند متعددی را ارائه میدهد. اینتل Core i5 - 5200U (2 هسته 4 رشته، حداکثر توربو 2.70 گیگاهرتز، حافظه کش 3 مگابایت، TDP 15 وات)، اینتل Core i7-4600U (2 هسته 4 رشته، حداکثر توربو 3.30 گیگاهرتز، حافظه کش 4 مگابایت، TDP 15 وات) و اینتل Core i3 - 5005U کم مصرفتر (2 هسته 4 رشته، فرکانس پایه 2.00 گیگاهرتز، حافظه کش 3 مگابایت، TDP 15 وات). از نظر گرافیکی، i5 - 5200U و i3 - 5005U دارای Intel® HD Graphics 5500 هستند، در حالی که i7 - 4600U دارای Intel® HD Graphics 4400 است. این پردازندهها میتوانند وظایف روزمره اداری و چندرسانهای سبک را انجام دهند.
![]()
این دستگاه با 2 پورت LAN RTL8111H عرضه میشود که ویژگیهای شبکه قدرتمندی را ارائه میدهد. عملکرد Wake-on-LAN امکان روشن کردن از راه دور از طریق شبکه را فراهم میکند و راحتی و صرفهجویی در مصرف انرژی را به همراه دارد.پشتیبانی از بوت PXE یک مزیت بزرگ است. این به مینی پی سی اجازه میدهد تا از یک سرور شبکه بوت شود و استقرار سیستم عامل را در تنظیمات شبکهای، چه در محل کار و چه در شرکتهای بزرگ، ساده کند.
![]()
این کامپیوتر کوچک با دقت طراحی شده است و برای پشتیبانی از عملکرد طولانی و پایدار در 7*24 ساعت طراحی شده است. قابلیت اطمینان و پایداری. مهندسی شده برای عملکرد پایدار 7×24 ساعته، برای کنترل صنعتی، نظارت امنیتی و غیره ایدهآل است.
![]()
شاسی تمام آلومینیومی، همراه با طراحی بدون فن، یک راه حل موثر برای دفع حرارت ارائه میدهد. این نه تنها خنک کننده کارآمد را تضمین میکند، بلکه مزایای قابل توجهی در طول استفاده طولانی مدت دارد. بدون فن، هیچ ورودی هوا برای جذب گرد و غبار وجود ندارد. در نتیجه، تجمع گرد و غبار به حداقل میرسد و از سخت افزار داخلی محافظت میشود. با جلوگیری از ورود گرد و غبار، خطر خرابی سخت افزار ناشی از مسائل مربوط به گرد و غبار مانند گرم شدن بیش از حد قطعات یا اتصال کوتاه به شدت کاهش مییابد.
![]()
در مقایسه با کامپیوترهای معمولی، کامپیوترهای صنعتی مزایای منحصر به فردی دارند و اکنون به طور گسترده در تمام جنبههای صنعت و زندگی مردم مورد استفاده قرار میگیرند.
![]()