| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | x30g 2lan 2com |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر عملکرد عالی را ارائه می دهد، با پردازنده دو هسته ای اینتل سلرون 2955U با فرکانس پایه 1.40 گیگاهرتز و مصرف توان طراحی حرارتی فقط 15 وات، یا پردازنده اینتل سلرون 3205U با فرکانس 1.50 گیگاهرتز و TDP فقط 10 وات. هر دو گزینه شامل حافظه کش 2 مگابایتی هستند. گرافیک یکپارچه اینتل HD می تواند نیازهای گرافیکی صنعتی را برای پردازنده های نسل چهارم و پنجم برآورده کند.
از نظر حافظه، از رم DDR3L SO-DIMM تک کاناله با فرکانس های 1066/1333/1600 مگاهرتز پشتیبانی می کند که تا 8 گیگابایت قابل ارتقا است. برای ذخیره سازی، با یک SSD mSATA با ارتفاع کامل عرضه می شود و از رابط SATA2.0 برای هارد دیسک مکانیکی 2.5 اینچی پشتیبانی می کند و ذخیره سازی و دسترسی مطمئن به داده ها را تضمین می کند.
سیستم عامل سازگاری بالایی دارد و از چندین سیستم مانند ویندوز 7، 8، 10، لینوکس، اوبونتو و CentOS پشتیبانی می کند. مینی کامپیوترهای صنعتی بدون فن ما پشتیبانی مطمئنی را برای سناریوهای پیچیده مختلف ارائه می دهند - مانند کنترل اتوماسیون صنعتی و نظارت هوشمند ترافیک.
| پردازنده | پردازنده های اینتل سلرون 2955U 2 هسته ای 2 رشته ای، فرکانس پایه پردازنده 1.40 گیگاهرتز، حافظه کش 2 مگابایتی، TDP 15 وات |
| کارت گرافیک | گرافیک اینتل HD برای پردازنده های نسل چهارم اینتل |
| حافظه | رم DDR3L SODIMM تک کاناله، 1066/1333/1600 مگاهرتز، حداکثر تا 8 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1 عدد SSD mSATA با ارتفاع کامل، 1 عدد هارد دیسک/SSD SATA 2.5 اینچی (نرخ تبدیل داده SATA2.0) |
| نمایشگر | 1 عدد HDMI، 1 عدد VGA، پشتیبانی از نمایش دوگانه همزمان و ناهمزمان |
| اترنت | 2 عدد اترنت، 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه Realtek 8111F، پشتیبانی از Wake-on-LAN، بوت PXE |
| صدا | تراشه کنترل صدای Realtek ALC662، پشتیبانی از کانال دوگانه، استریو، خروجی لاین |
| افزایش | 1 عدد اسلات Mini PCIE نیمه ارتفاع |
| منبع تغذیه | DC 12V 3A/36W (AC به DC، 100 ~ 240 ولت) |
| رابط ورودی/خروجی | 2 عدد USB3.0، 2 عدد USB2.0، 2 عدد LAN، 2 عدد COM، 1 عدد HDMI، 1 عدد VGA، 1 عدد AUD، 1 عدد سوئیچ، 1 عدد DC، 2 عدد آنتن WIFI |
| سیستم عامل | ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10، لینوکس، اوبونتو، CentOS و غیره |
| ابعاد | 136*128*39 میلی متر |
| وزن | 0.65 کیلوگرم |
| جنس | شاسی آلیاژ آلومینیوم |
| نصب | VESA/نصب روی دیوار/رومیزی |
| دمای مناسب | دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد؛ دمای کار: -20 درجه سانتیگراد تا +75 درجه سانتیگراد؛ رطوبت ذخیره سازی: 5% تا 95% (رطوبت نسبی، بدون میعان) |
مینی کامپیوتر بدون فن می تواند به عنوان یک دستگاه ترمینال دسترسی برای ایستگاه های کاری بدون دیسک عمل کند و به کاربران امکان می دهد هزینه های نگهداری بیشتری را صرفه جویی کنند. با چندین تأیید امنیتی، امنیت منابع داده کاربر را تضمین می کند.
![]()
از نظر خروجی نمایشگر، مینی دسکتاپ دارای قابلیت خروجی عالی 1080P است و از رزولوشن HD 1920*1080 پشتیبانی می کند که می تواند تصاویر ظریف و واقعی را ارائه دهد و تجربه بصری خیره کننده ای را چه در پردازش تصاویر HD، تماشای ویدئو یا مشاهده تصاویر نظارت صنعتی به ارمغان بیاورد. همچنین با رزولوشن 1280*720 برای برآورده کردن نیازهای متنوع سازگار است.
![]()
مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما مجهز به پورت COM استاندارد RS-232 (پین DB9) است که آن را به یک دستگاه همه کاره برای اتصال صنعتی تبدیل می کند!
برای ماشین آلات صنعتی، این یک هاب کنترل پایدار است که می تواند دستورات را به دقت منتقل کند تا از فرآیند تولید منظم اطمینان حاصل شود؛ می توان آن را به یک ماژول کارت اکتساب متصل کرد تا داده ها را به طور موثر ضبط کند و پشتیبانی قوی برای تجزیه و تحلیل تولید ارائه دهد. پس از اتصال سنسور و ماوس، جمع آوری داده ها و کنترل عملیات آسان و راحت می شود.
![]()
در محیط پر سر و صدای سایت های صنعتی و سناریوهای استفاده با فرکانس بالا در مکان های تجاری، این کامپیوتر رومیزی کوچک می تواند بدون ترس از برخورد و سایش به طور پایدار کار کند، هزینه های نگهداری تجهیزات را کاهش می دهد و تجربه استفاده طولانی مدت و قابل اعتماد را برای شما فراهم می کند.
چه این مینی کامپیوتر سلرون در تولید صنعتی، خدمات تجاری، صنعت پزشکی یا سایر زمینه ها باشد، این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن می تواند با ویژگی های عالی خود به شما کمک کند.
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | x30g 2lan 2com |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این کامپیوتر عملکرد عالی را ارائه می دهد، با پردازنده دو هسته ای اینتل سلرون 2955U با فرکانس پایه 1.40 گیگاهرتز و مصرف توان طراحی حرارتی فقط 15 وات، یا پردازنده اینتل سلرون 3205U با فرکانس 1.50 گیگاهرتز و TDP فقط 10 وات. هر دو گزینه شامل حافظه کش 2 مگابایتی هستند. گرافیک یکپارچه اینتل HD می تواند نیازهای گرافیکی صنعتی را برای پردازنده های نسل چهارم و پنجم برآورده کند.
از نظر حافظه، از رم DDR3L SO-DIMM تک کاناله با فرکانس های 1066/1333/1600 مگاهرتز پشتیبانی می کند که تا 8 گیگابایت قابل ارتقا است. برای ذخیره سازی، با یک SSD mSATA با ارتفاع کامل عرضه می شود و از رابط SATA2.0 برای هارد دیسک مکانیکی 2.5 اینچی پشتیبانی می کند و ذخیره سازی و دسترسی مطمئن به داده ها را تضمین می کند.
سیستم عامل سازگاری بالایی دارد و از چندین سیستم مانند ویندوز 7، 8، 10، لینوکس، اوبونتو و CentOS پشتیبانی می کند. مینی کامپیوترهای صنعتی بدون فن ما پشتیبانی مطمئنی را برای سناریوهای پیچیده مختلف ارائه می دهند - مانند کنترل اتوماسیون صنعتی و نظارت هوشمند ترافیک.
| پردازنده | پردازنده های اینتل سلرون 2955U 2 هسته ای 2 رشته ای، فرکانس پایه پردازنده 1.40 گیگاهرتز، حافظه کش 2 مگابایتی، TDP 15 وات |
| کارت گرافیک | گرافیک اینتل HD برای پردازنده های نسل چهارم اینتل |
| حافظه | رم DDR3L SODIMM تک کاناله، 1066/1333/1600 مگاهرتز، حداکثر تا 8 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1 عدد SSD mSATA با ارتفاع کامل، 1 عدد هارد دیسک/SSD SATA 2.5 اینچی (نرخ تبدیل داده SATA2.0) |
| نمایشگر | 1 عدد HDMI، 1 عدد VGA، پشتیبانی از نمایش دوگانه همزمان و ناهمزمان |
| اترنت | 2 عدد اترنت، 10/100/1000 مگابیت بر ثانیه Realtek 8111F، پشتیبانی از Wake-on-LAN، بوت PXE |
| صدا | تراشه کنترل صدای Realtek ALC662، پشتیبانی از کانال دوگانه، استریو، خروجی لاین |
| افزایش | 1 عدد اسلات Mini PCIE نیمه ارتفاع |
| منبع تغذیه | DC 12V 3A/36W (AC به DC، 100 ~ 240 ولت) |
| رابط ورودی/خروجی | 2 عدد USB3.0، 2 عدد USB2.0، 2 عدد LAN، 2 عدد COM، 1 عدد HDMI، 1 عدد VGA، 1 عدد AUD، 1 عدد سوئیچ، 1 عدد DC، 2 عدد آنتن WIFI |
| سیستم عامل | ویندوز 7، ویندوز 8، ویندوز 10، لینوکس، اوبونتو، CentOS و غیره |
| ابعاد | 136*128*39 میلی متر |
| وزن | 0.65 کیلوگرم |
| جنس | شاسی آلیاژ آلومینیوم |
| نصب | VESA/نصب روی دیوار/رومیزی |
| دمای مناسب | دمای ذخیره سازی: -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد؛ دمای کار: -20 درجه سانتیگراد تا +75 درجه سانتیگراد؛ رطوبت ذخیره سازی: 5% تا 95% (رطوبت نسبی، بدون میعان) |
مینی کامپیوتر بدون فن می تواند به عنوان یک دستگاه ترمینال دسترسی برای ایستگاه های کاری بدون دیسک عمل کند و به کاربران امکان می دهد هزینه های نگهداری بیشتری را صرفه جویی کنند. با چندین تأیید امنیتی، امنیت منابع داده کاربر را تضمین می کند.
![]()
از نظر خروجی نمایشگر، مینی دسکتاپ دارای قابلیت خروجی عالی 1080P است و از رزولوشن HD 1920*1080 پشتیبانی می کند که می تواند تصاویر ظریف و واقعی را ارائه دهد و تجربه بصری خیره کننده ای را چه در پردازش تصاویر HD، تماشای ویدئو یا مشاهده تصاویر نظارت صنعتی به ارمغان بیاورد. همچنین با رزولوشن 1280*720 برای برآورده کردن نیازهای متنوع سازگار است.
![]()
مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما مجهز به پورت COM استاندارد RS-232 (پین DB9) است که آن را به یک دستگاه همه کاره برای اتصال صنعتی تبدیل می کند!
برای ماشین آلات صنعتی، این یک هاب کنترل پایدار است که می تواند دستورات را به دقت منتقل کند تا از فرآیند تولید منظم اطمینان حاصل شود؛ می توان آن را به یک ماژول کارت اکتساب متصل کرد تا داده ها را به طور موثر ضبط کند و پشتیبانی قوی برای تجزیه و تحلیل تولید ارائه دهد. پس از اتصال سنسور و ماوس، جمع آوری داده ها و کنترل عملیات آسان و راحت می شود.
![]()
در محیط پر سر و صدای سایت های صنعتی و سناریوهای استفاده با فرکانس بالا در مکان های تجاری، این کامپیوتر رومیزی کوچک می تواند بدون ترس از برخورد و سایش به طور پایدار کار کند، هزینه های نگهداری تجهیزات را کاهش می دهد و تجربه استفاده طولانی مدت و قابل اعتماد را برای شما فراهم می کند.
چه این مینی کامپیوتر سلرون در تولید صنعتی، خدمات تجاری، صنعت پزشکی یا سایر زمینه ها باشد، این مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن می تواند با ویژگی های عالی خود به شما کمک کند.
![]()