|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X46G Intel Core i5 7200U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $120-$150, Negotiable |
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، D/A، D/P، Western Union، MoneyGram |
کمپیوتر صنعتی بدون فن ما یک معماری خنک کننده بدون فن را به کار می گیرد و از یک طراحی باله کارآمد برای ساخت یک سیستم مدیریت حرارتی پایدار استفاده می کند.اطمینان از اینکه سخت افزار در محیط های صنعتی خشن در دمای عملیاتی ایده آل باقی می ماند. اندازه آن کوچک است و فضای زیادی را اشغال نمی کند، بنابراین نصب آن در هر جایی آسان است.
با پشتیبانی از پردازنده Intel Corei5 7200U با عملکرد بالا و رابط های حرفه ای غنی، پردازش و انتقال داده ها کارآمد و دقیق است.و به عنوان یک سنگ بنای قابل اعتماد برای کاربردهایی مانند اتوماسیون صنعتی و نظارت هوشمند عمل می کند.
| پردازنده | حمایتاینتل کور i5-7200U |
| حافظه | 1* اسلات حافظه SO-DIMM، حافظه DDR4، تا 16GB پشتیبانی می شود |
| نمايش | 1* رابط VGA، 1* رابط HDMI (حمایت 4k30Hz) ، پشتیبانی از VGA و HDMI نمایش هم زمان / غیر هم زمان. |
| شبکه | 2* کارت شبکه ریالتک RTL8111H گیگابیت، پشتیبانی از شبکه بیدار / PXE |
| ذخیره سازی |
1* رابط دیسک سخت 7 پین SATA3.0 با سرعت انتقال 6Gbps و 1* اسلات M.2 Key-M 2280 (دیسک های سخت M.2 PCIE و STAT خود سازگاری دارند) |
| اسلات توسعه | 1* اسلات مینی PCIe (از ماژول های WIFI و 4G پشتیبانی می کند) |
| رابط I/O | 2*USB20، 4* USB30، 2* COM (RS485) ، 2* LAN، 1* HDMI، 1* VGA، 1* DC IN، 1* AUDIO |
| منبع برق | 12V 5A |
| دمای مناسب | دمای کار: -10°C تا +60°Cدمای نگهداری: -20°C ~ 70°C |
مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما مجهز به حافظه DDR4 و SSD M.2 است. حافظه DDR4 فرکانس سریعتر، پاسخ سریعتر و مصرف انرژی پایین تر را ارائه می دهد.2 SSD امکان انتقال سریعتر را فراهم می کند، همراه با مقاومت لرزش و قابلیت های ضد تداخل و منt می تواند به راحتی وظایف پیچیده ای مانند پردازش داده های صنعتی و نظارت بر تجهیزات را انجام دهد و محاسبات آن کارآمد و پایدار است.
![]()
دستگاه کامپیوتر صنعتی بدون فن ما برای طیف گسترده ای از سناریوهای کاربردی مناسب است. در مناطق صنعتی، می تواند نقش مهمی در کنترل تولید داشته باشد.همچنین می تواند به ماشین آلات CNC و ماشین آلات فروش نوشیدنی اعمال شود.
علاوه بر این، این همچنین در نشانه های دیجیتال، آموزش چند رسانه ای، سیستم های کنترل دسترسی به تورنیتیل و قفسه های پیک اپ سریع مفید است، که پشتیبانی قابل اعتماد برای زمینه های مختلف را فراهم می کند.
![]()
رابط های غنی باعث می شود که اتصال آن بی نظیر باشد. همانطور که از تصویر مشاهده می شود، رابط های متعدد از جمله سوئیچ قدرت، USB 3.0، RS485 COM، AUD، رابط صوتی، پورت گیگابیت اترن، رابط وضوح بالا، پورت VGA و پورت برق، برای شما آسان تر است که دستگاه های مختلف را به هم متصل کنید.یا سایر دستگاه های خارجی، شما می توانید به سرعت یک سیستم کارآمد بسازید، درست مانند یک مرکز اتصال جهانی، اجازه می دهد دستگاه های شما به طور یکپارچه با هم کار کنند.
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X46G Intel Core i5 7200U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $120-$150, Negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، D/A، D/P، Western Union، MoneyGram |
کمپیوتر صنعتی بدون فن ما یک معماری خنک کننده بدون فن را به کار می گیرد و از یک طراحی باله کارآمد برای ساخت یک سیستم مدیریت حرارتی پایدار استفاده می کند.اطمینان از اینکه سخت افزار در محیط های صنعتی خشن در دمای عملیاتی ایده آل باقی می ماند. اندازه آن کوچک است و فضای زیادی را اشغال نمی کند، بنابراین نصب آن در هر جایی آسان است.
با پشتیبانی از پردازنده Intel Corei5 7200U با عملکرد بالا و رابط های حرفه ای غنی، پردازش و انتقال داده ها کارآمد و دقیق است.و به عنوان یک سنگ بنای قابل اعتماد برای کاربردهایی مانند اتوماسیون صنعتی و نظارت هوشمند عمل می کند.
| پردازنده | حمایتاینتل کور i5-7200U |
| حافظه | 1* اسلات حافظه SO-DIMM، حافظه DDR4، تا 16GB پشتیبانی می شود |
| نمايش | 1* رابط VGA، 1* رابط HDMI (حمایت 4k30Hz) ، پشتیبانی از VGA و HDMI نمایش هم زمان / غیر هم زمان. |
| شبکه | 2* کارت شبکه ریالتک RTL8111H گیگابیت، پشتیبانی از شبکه بیدار / PXE |
| ذخیره سازی |
1* رابط دیسک سخت 7 پین SATA3.0 با سرعت انتقال 6Gbps و 1* اسلات M.2 Key-M 2280 (دیسک های سخت M.2 PCIE و STAT خود سازگاری دارند) |
| اسلات توسعه | 1* اسلات مینی PCIe (از ماژول های WIFI و 4G پشتیبانی می کند) |
| رابط I/O | 2*USB20، 4* USB30، 2* COM (RS485) ، 2* LAN، 1* HDMI، 1* VGA، 1* DC IN، 1* AUDIO |
| منبع برق | 12V 5A |
| دمای مناسب | دمای کار: -10°C تا +60°Cدمای نگهداری: -20°C ~ 70°C |
مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما مجهز به حافظه DDR4 و SSD M.2 است. حافظه DDR4 فرکانس سریعتر، پاسخ سریعتر و مصرف انرژی پایین تر را ارائه می دهد.2 SSD امکان انتقال سریعتر را فراهم می کند، همراه با مقاومت لرزش و قابلیت های ضد تداخل و منt می تواند به راحتی وظایف پیچیده ای مانند پردازش داده های صنعتی و نظارت بر تجهیزات را انجام دهد و محاسبات آن کارآمد و پایدار است.
![]()
دستگاه کامپیوتر صنعتی بدون فن ما برای طیف گسترده ای از سناریوهای کاربردی مناسب است. در مناطق صنعتی، می تواند نقش مهمی در کنترل تولید داشته باشد.همچنین می تواند به ماشین آلات CNC و ماشین آلات فروش نوشیدنی اعمال شود.
علاوه بر این، این همچنین در نشانه های دیجیتال، آموزش چند رسانه ای، سیستم های کنترل دسترسی به تورنیتیل و قفسه های پیک اپ سریع مفید است، که پشتیبانی قابل اعتماد برای زمینه های مختلف را فراهم می کند.
![]()
رابط های غنی باعث می شود که اتصال آن بی نظیر باشد. همانطور که از تصویر مشاهده می شود، رابط های متعدد از جمله سوئیچ قدرت، USB 3.0، RS485 COM، AUD، رابط صوتی، پورت گیگابیت اترن، رابط وضوح بالا، پورت VGA و پورت برق، برای شما آسان تر است که دستگاه های مختلف را به هم متصل کنید.یا سایر دستگاه های خارجی، شما می توانید به سرعت یک سیستم کارآمد بسازید، درست مانند یک مرکز اتصال جهانی، اجازه می دهد دستگاه های شما به طور یکپارچه با هم کار کنند.
![]()