|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X46G Intel Core i5 8250U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $160-$190, Negotiable |
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، D/A، D/P، Western Union، MoneyGram |
مجهز به پردازنده Intel Core i5 8250U، مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما معماری خنک کننده بدون فن را در بر می گیرد.این یک سیستم مدیریت حرارتی پایدار را ایجاد می کند.این تضمین می کند که حتی در محیط های صنعتی خشن، سخت افزار در دمای عملیاتی ایده آل باقی می ماند.
با داشتن یک شکل جمع و جور، آن را به حداقل فضا می برد، تسهیل نصب بدون دردسر در هر مکان.توسط پردازنده Intel Core i5 8250U با عملکرد بالا و بسیاری از رابط های حرفه ای پشتیبانی می شود، این امکان را برای پردازش و انتقال داده ها فراهم می کند که هم کارآمد و هم دقیق باشد. بنابراین، آن را به عنوان یک سنگ بنای قابل اعتماد برای برنامه های کاربردی مانند اتوماسیون صنعتی و نظارت هوشمند عمل می کند.
| پردازنده | حمایتاینتل کورi5 8250U |
| حافظه | 1* اسلات حافظه SO-DIMM، حافظه DDR4، تا 16GB پشتیبانی می شود |
| نمايش | 1* رابط VGA، 1* رابط HDMI (حمایت 4k30Hz) ، پشتیبانی از VGA و HDMI نمایش هم زمان / غیر هم زمان. |
| شبکه | 2* کارت شبکه ریالتک RTL8111H گیگابیت، پشتیبانی از شبکه بیدار / PXE |
| ذخیره سازی |
1* رابط دیسک سخت 7 پین SATA3.0 با سرعت انتقال 6 گیگابایت در ثانیه و 1* اسلات M.2 Key-M 2280 (دیسک های سخت M.2 PCIE و STAT خود سازگاری دارند) |
| اسلات توسعه | 1* اسلات مینی PCIe (از ماژول های WIFI و 4G پشتیبانی می کند) |
| رابط I/O | 2*USB20، 4* USB30، 2* COM (RS485) ، 2* LAN، 1* HDMI، 1* VGA، 1* DC IN، 1* AUDIO |
| منبع برق | 12V 5A |
| دمای مناسب | دمای کار: -10°C تا +60°Cدمای نگهداری: -20°C ~ 70°C |
مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما با حافظه DDR4 و SSD M.2 مجهز شده است. حافظه DDR4 فرکانس سریعتر، پاسخ سریع تر و مصرف برق کمتری را فراهم می کند.2 SSD امکان انتقال سریعتر را فراهم می کند، همراه با قابلیت های مقاومت در برابر لرزش و ضد تداخل می تواند به راحتی وظایف پیچیده ای مانند پردازش داده های صنعتی و نظارت بر تجهیزات را انجام دهد.و محاسبات آن هم کارآمد و هم ثابت است.
![]()
دستگاه کامپیوتر صنعتی بدون فن ما قابلیت کاربرد گسترده ای در سناریوهای مختلف دارد. در محیط های صنعتی، می تواند نقش محوری در کنترل تولید داشته باشد.همچنین در ماشین آلات CNC و دستگاه های فروش نوشیدنی استفاده می شود.
علاوه بر این، این ابزار در نشانه های دیجیتال، آموزش چند رسانه ای، سیستم های کنترل دسترسی به تورنیتیل و قفسه های پیکاپ سریع مفید است و پشتیبانی قابل اعتماد از طیف گسترده ای از زمینه ها را فراهم می کند.
![]()
به لطف رابط های غنی آن، این کامپیوتر صنعتی بدون فن به اتصال بی نظیر دست می یابد. همانطور که در تصویر نشان داده شده است، با رابط های متعدد همراه است0، RS485 COM، AUD، رابط صوتی، پورت گیگابیت اترن، رابط وضوح بالا، پورت VGA و پورت برق. این رابط ها اتصال دستگاه های مختلف را برای شما ساده می کنند.یا سایر دستگاه های خارجی، شما می توانید به سرعت یک سیستم کارآمد بسازید. این مانند یک مرکز اتصال جهانی عمل می کند، که دستگاه های شما را قادر می سازد تا به طور یکپارچه در هماهنگی کار کنند.
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X46G Intel Core i5 8250U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $160-$190, Negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، D/A، D/P، Western Union، MoneyGram |
مجهز به پردازنده Intel Core i5 8250U، مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما معماری خنک کننده بدون فن را در بر می گیرد.این یک سیستم مدیریت حرارتی پایدار را ایجاد می کند.این تضمین می کند که حتی در محیط های صنعتی خشن، سخت افزار در دمای عملیاتی ایده آل باقی می ماند.
با داشتن یک شکل جمع و جور، آن را به حداقل فضا می برد، تسهیل نصب بدون دردسر در هر مکان.توسط پردازنده Intel Core i5 8250U با عملکرد بالا و بسیاری از رابط های حرفه ای پشتیبانی می شود، این امکان را برای پردازش و انتقال داده ها فراهم می کند که هم کارآمد و هم دقیق باشد. بنابراین، آن را به عنوان یک سنگ بنای قابل اعتماد برای برنامه های کاربردی مانند اتوماسیون صنعتی و نظارت هوشمند عمل می کند.
| پردازنده | حمایتاینتل کورi5 8250U |
| حافظه | 1* اسلات حافظه SO-DIMM، حافظه DDR4، تا 16GB پشتیبانی می شود |
| نمايش | 1* رابط VGA، 1* رابط HDMI (حمایت 4k30Hz) ، پشتیبانی از VGA و HDMI نمایش هم زمان / غیر هم زمان. |
| شبکه | 2* کارت شبکه ریالتک RTL8111H گیگابیت، پشتیبانی از شبکه بیدار / PXE |
| ذخیره سازی |
1* رابط دیسک سخت 7 پین SATA3.0 با سرعت انتقال 6 گیگابایت در ثانیه و 1* اسلات M.2 Key-M 2280 (دیسک های سخت M.2 PCIE و STAT خود سازگاری دارند) |
| اسلات توسعه | 1* اسلات مینی PCIe (از ماژول های WIFI و 4G پشتیبانی می کند) |
| رابط I/O | 2*USB20، 4* USB30، 2* COM (RS485) ، 2* LAN، 1* HDMI، 1* VGA، 1* DC IN، 1* AUDIO |
| منبع برق | 12V 5A |
| دمای مناسب | دمای کار: -10°C تا +60°Cدمای نگهداری: -20°C ~ 70°C |
مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما با حافظه DDR4 و SSD M.2 مجهز شده است. حافظه DDR4 فرکانس سریعتر، پاسخ سریع تر و مصرف برق کمتری را فراهم می کند.2 SSD امکان انتقال سریعتر را فراهم می کند، همراه با قابلیت های مقاومت در برابر لرزش و ضد تداخل می تواند به راحتی وظایف پیچیده ای مانند پردازش داده های صنعتی و نظارت بر تجهیزات را انجام دهد.و محاسبات آن هم کارآمد و هم ثابت است.
![]()
دستگاه کامپیوتر صنعتی بدون فن ما قابلیت کاربرد گسترده ای در سناریوهای مختلف دارد. در محیط های صنعتی، می تواند نقش محوری در کنترل تولید داشته باشد.همچنین در ماشین آلات CNC و دستگاه های فروش نوشیدنی استفاده می شود.
علاوه بر این، این ابزار در نشانه های دیجیتال، آموزش چند رسانه ای، سیستم های کنترل دسترسی به تورنیتیل و قفسه های پیکاپ سریع مفید است و پشتیبانی قابل اعتماد از طیف گسترده ای از زمینه ها را فراهم می کند.
![]()
به لطف رابط های غنی آن، این کامپیوتر صنعتی بدون فن به اتصال بی نظیر دست می یابد. همانطور که در تصویر نشان داده شده است، با رابط های متعدد همراه است0، RS485 COM، AUD، رابط صوتی، پورت گیگابیت اترن، رابط وضوح بالا، پورت VGA و پورت برق. این رابط ها اتصال دستگاه های مختلف را برای شما ساده می کنند.یا سایر دستگاه های خارجی، شما می توانید به سرعت یک سیستم کارآمد بسازید. این مانند یک مرکز اتصال جهانی عمل می کند، که دستگاه های شما را قادر می سازد تا به طور یکپارچه در هماهنگی کار کنند.
![]()