|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | Intel Core i5 6300U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $115-$145, Negotiable |
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، D/A، D/P، Western Union، MoneyGram |
مجهز به پردازنده Intel Core i5 6300U، مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما دارای یک سیستم خنک کننده بدون فن است.حفظ دمای کار ایده آل حتی در محیط های صنعتی خشن. فاکتور فرم فشرده آن اجازه می دهد تا نصب آسان در هر مکان. توسط پردازنده Intel Core i5 6300U با عملکرد بالا و طیف وسیعی از رابط های حرفه ای،پردازش و انتقال داده ها را به صورت کارآمد و دقیق تضمین می کند.این باعث می شود که یک پایه قابل اعتماد برای کاربردهایی مانند اتوماسیون صنعتی و نظارت هوشمند باشد.
| پردازنده | حمایتIntel Core i5 6300U |
| حافظه | 1* اسلات حافظه SO-DIMM، حافظه DDR4، تا 16GB پشتیبانی می شود |
| نمايش | 1* رابط VGA، 1* رابط HDMI (حمایت 4k30Hz) ، پشتیبانی از VGA و HDMI نمایش هم زمان / غیر هم زمان. |
| شبکه | 2* کارت شبکه ریالتک RTL8111H گیگابیت، پشتیبانی از شبکه بیدار / PXE |
| ذخیره سازی |
1* رابط دیسک سخت 7 پین SATA3.0 با سرعت انتقال 6 گیگابایت در ثانیه و 1* اسلات M.2 Key-M 2280 (دیسک های سخت M.2 PCIE و STAT خود سازگاری دارند) |
| اسلات توسعه | 1* اسلات مینی PCIe (از ماژول های WIFI و 4G پشتیبانی می کند) |
| رابط I/O | 2*USB20، 4* USB30، 2* COM (RS485) ، 2* LAN، 1* HDMI، 1* VGA، 1* DC IN، 1* AUDIO |
| منبع برق | 12V 5A |
| دمای مناسب | دمای کار: -10°C تا +60°Cدمای نگهداری: -20°C ~ 70°C |
مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما مجهز به حافظه DDR4 و یک SSD M.2 است. حافظه DDR4 فرکانس سریعتر، پاسخ سریعتر و مصرف انرژی پایین تر را ارائه می دهد.2 SSD انتقال سریع داده را تضمین می کند و مقاوم در برابر لرزش و ضد تداخل طراحی شده استاین دستگاه به طور موثر وظایف پیچیده مانند پردازش داده های صنعتی و نظارت بر تجهیزات را انجام می دهد و عملکرد قابل اعتماد و پایدار را فراهم می کند.
![]()
دستگاه کامپیوتری صنعتی ما بدون فن بسیار کاربردی است، مناسب برای کاربردهای مختلف است. در محیط های صنعتی، در کنترل تولید برجسته است.همچنین برای ماشین آلات CNC و ماشین آلات فروش نوشیدنی ایده آل استعلاوه بر این، از سیگنال های دیجیتال، آموزش چند رسانه ای، سیستم های کنترل دسترسی به تورنیتیل و قفسه های پیکاپ سریع پشتیبانی می کند و کمک قابل اعتماد در چندین بخش را فراهم می کند.
![]()
به لطف رابط های غنی آن، این کامپیوتر صنعتی بدون فن به اتصال بی نظیر می رسد. همانطور که در تصویر نشان داده شده، دارای چندین پورت است: سوئیچ قدرت، USB 3.0، RS485 COM، AUD، رابط صوتی، گیگابیت اترن، HDMI، VGA و پورت قدرت. این پورت ها اتصال دستگاه های مختلف، چه یک دوربین، سنسور یا سایر تجهیزات خارجی، را ساده می کنند.به شما اجازه می دهد تا به سرعت یک سیستم کارآمد بسازید. این به عنوان یک مرکز اتصال جهانی عمل می کند، امکان هماهنگی بی نقص بین دستگاه های شما.
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | Intel Core i5 6300U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | $115-$145, Negotiable |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T، L/C، D/A، D/P، Western Union، MoneyGram |
مجهز به پردازنده Intel Core i5 6300U، مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما دارای یک سیستم خنک کننده بدون فن است.حفظ دمای کار ایده آل حتی در محیط های صنعتی خشن. فاکتور فرم فشرده آن اجازه می دهد تا نصب آسان در هر مکان. توسط پردازنده Intel Core i5 6300U با عملکرد بالا و طیف وسیعی از رابط های حرفه ای،پردازش و انتقال داده ها را به صورت کارآمد و دقیق تضمین می کند.این باعث می شود که یک پایه قابل اعتماد برای کاربردهایی مانند اتوماسیون صنعتی و نظارت هوشمند باشد.
| پردازنده | حمایتIntel Core i5 6300U |
| حافظه | 1* اسلات حافظه SO-DIMM، حافظه DDR4، تا 16GB پشتیبانی می شود |
| نمايش | 1* رابط VGA، 1* رابط HDMI (حمایت 4k30Hz) ، پشتیبانی از VGA و HDMI نمایش هم زمان / غیر هم زمان. |
| شبکه | 2* کارت شبکه ریالتک RTL8111H گیگابیت، پشتیبانی از شبکه بیدار / PXE |
| ذخیره سازی |
1* رابط دیسک سخت 7 پین SATA3.0 با سرعت انتقال 6 گیگابایت در ثانیه و 1* اسلات M.2 Key-M 2280 (دیسک های سخت M.2 PCIE و STAT خود سازگاری دارند) |
| اسلات توسعه | 1* اسلات مینی PCIe (از ماژول های WIFI و 4G پشتیبانی می کند) |
| رابط I/O | 2*USB20، 4* USB30، 2* COM (RS485) ، 2* LAN، 1* HDMI، 1* VGA، 1* DC IN، 1* AUDIO |
| منبع برق | 12V 5A |
| دمای مناسب | دمای کار: -10°C تا +60°Cدمای نگهداری: -20°C ~ 70°C |
مینی کامپیوتر صنعتی بدون فن ما مجهز به حافظه DDR4 و یک SSD M.2 است. حافظه DDR4 فرکانس سریعتر، پاسخ سریعتر و مصرف انرژی پایین تر را ارائه می دهد.2 SSD انتقال سریع داده را تضمین می کند و مقاوم در برابر لرزش و ضد تداخل طراحی شده استاین دستگاه به طور موثر وظایف پیچیده مانند پردازش داده های صنعتی و نظارت بر تجهیزات را انجام می دهد و عملکرد قابل اعتماد و پایدار را فراهم می کند.
![]()
دستگاه کامپیوتری صنعتی ما بدون فن بسیار کاربردی است، مناسب برای کاربردهای مختلف است. در محیط های صنعتی، در کنترل تولید برجسته است.همچنین برای ماشین آلات CNC و ماشین آلات فروش نوشیدنی ایده آل استعلاوه بر این، از سیگنال های دیجیتال، آموزش چند رسانه ای، سیستم های کنترل دسترسی به تورنیتیل و قفسه های پیکاپ سریع پشتیبانی می کند و کمک قابل اعتماد در چندین بخش را فراهم می کند.
![]()
به لطف رابط های غنی آن، این کامپیوتر صنعتی بدون فن به اتصال بی نظیر می رسد. همانطور که در تصویر نشان داده شده، دارای چندین پورت است: سوئیچ قدرت، USB 3.0، RS485 COM، AUD، رابط صوتی، گیگابیت اترن، HDMI، VGA و پورت قدرت. این پورت ها اتصال دستگاه های مختلف، چه یک دوربین، سنسور یا سایر تجهیزات خارجی، را ساده می کنند.به شما اجازه می دهد تا به سرعت یک سیستم کارآمد بسازید. این به عنوان یک مرکز اتصال جهانی عمل می کند، امکان هماهنگی بی نقص بین دستگاه های شما.
![]()