| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X26UL I5-10300H |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مادربرد مینی را می توان برای پردازنده های سری Intel Core i5، i7، i9 با رابط های غنی، عملکرد قدرتمند، عملکرد پایدار سفارشی سازی کرد و می توان از آن به طور گسترده در زمینه صنعتی استفاده کرد.
این مادربرد از قطعات با کیفیت بالا با نرخ خرابی پایین استفاده می کند. مجهز به یک پورت اترنت گیگابیتی و دو پورت HDMI، در برابر دماهای بالا و پایین مقاوم است، با حداکثر دمای عملیاتی + 60 درجه سانتیگراد و حداقل دما تا - 10 درجه سانتیگراد.
علاوه بر این، مادربرد اندازه جمع و جوری دارد، فضای کمی را اشغال می کند و قابلیت توسعه بالایی دارد؛ از عملکرد پایدار طولانی مدت 7x24 ساعت پشتیبانی می کند و بسیار پایدار است؛ همچنین مجهز به سه هارد دیسک، 2*DDR4 RAM، 2*پورت HDMI و 1*اترنت گیگابیتی است و از ماژول های WIFI / 4G و بلوتوث پشتیبانی می کند که عملکرد بالا و زمان پاسخگویی سریع را ارائه می دهد و می تواند با محیط پیچیده سناریوی صنعتی سازگار شود، با توانایی قوی برای سازگاری با محیط.
| CPU | نسل دهم Comet Lake Core i5-10300H (پشتیبانی از پردازنده های سفارشی سری Intel Core i5 / i7 / i9) |
| حافظه | 2*SODIMM NB-DDR4، پشتیبانی از 2133/2400/2666MHZ، حداکثر تا 64 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 2280/2242 NVME(PCIE) SSD، 1*mSATA 3.0، 1*SATA1 HDD/SSD |
| اترنت | 1*RJ45 LAN، پشتیبانی از کارت اترنت گیگابیتی Intel Realtek 8111H، wake-up on LAN و PXE boot |
| رابط نمایشگر | 2*HDMI 1.4 (4k 4096/3840*2160@30HZ)، 1*VGA DB15 (1920*1080@60Hz) |
| رابط صوتی | 1*Line Out، 1*MIC In، |
| رابط USB | 4*USB 3.1، 2*USB 2.0 |
| پورت I/O | 4*USB 3.1، 2*USB 2.0، 1*LAN، 2*HDMI، 1*VGA، 1*DC، 1*MIC، 1*Audio Out |
| اسلات توسعه | 1*Mini-PCIE، پشتیبانی از ماژول WIFI / 4G / بلوتوث، 1*PCI-E 16X (قابل اتصال به کارت گرافیک مجزا) |
| سیستم عامل | Windows 11، Windows 10، KylinOS، UnionTech و غیره. |
| BIOS | AMI BIOS، پشتیبانی از روشن شدن با تماس ورودی، روشن شدن زمان بندی شده، تشخیص هوشمند روشن/خاموش شدن از راه دور |
| Watchdog | برنامه نویسی Watchdog، پشتیبانی از عملکرد بازنشانی سخت افزاری (256 سطح، 0-255 ثانیه) |
| منبع تغذیه | 1*DC 12V / 7A یا 19V / 5A |
| ابعاد | 170mm*170mm*24mm (ضخامت با فن) |
| دمای مناسب | دمای عملیاتی: -10~60 درجه سانتیگراد، رطوبت نسبی: 5%~95%@30 درجه سانتیگراد (بدون میعان) |
این مادربرد مینی دارای سازگاری محیطی قوی، مقاومت در برابر دماهای بالا و پایین است تا نیازهای محیط پیچیده سناریوهای صنعتی را برآورده کند و با محیط هایی مانند گرد و غبار بالا، روغن سنگین، تداخل الکترومغناطیسی، لرزش، الکتریسیته ساکن و غیره سازگار شود.
![]()
این مادربرد مینی که با یک فن کم صدا برای اتلاف حرارت کارآمد و عملکرد پایدار دستگاه طراحی شده است.![]()
این مادربرد مینی صنعتی با کارایی بالا می تواند به طور گسترده در اتوماسیون هوشمند، کابینت های برق، کنترل صنعتی و سایر تجهیزات و زمینه های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد و راحتی زیادی را برای زندگی مردم به ارمغان بیاورد.
![]()
قابلیت توسعه رابط، می تواند به دستگاه های خارجی متصل شود: چراغ های هشدار، کنترل PLC، دکمه توقف اضطراری، پرینتر سنسور، اسکنر بارکد، میکروفون، دوربین، DVD و غیره.
![]()
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X26UL I5-10300H |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مادربرد مینی را می توان برای پردازنده های سری Intel Core i5، i7، i9 با رابط های غنی، عملکرد قدرتمند، عملکرد پایدار سفارشی سازی کرد و می توان از آن به طور گسترده در زمینه صنعتی استفاده کرد.
این مادربرد از قطعات با کیفیت بالا با نرخ خرابی پایین استفاده می کند. مجهز به یک پورت اترنت گیگابیتی و دو پورت HDMI، در برابر دماهای بالا و پایین مقاوم است، با حداکثر دمای عملیاتی + 60 درجه سانتیگراد و حداقل دما تا - 10 درجه سانتیگراد.
علاوه بر این، مادربرد اندازه جمع و جوری دارد، فضای کمی را اشغال می کند و قابلیت توسعه بالایی دارد؛ از عملکرد پایدار طولانی مدت 7x24 ساعت پشتیبانی می کند و بسیار پایدار است؛ همچنین مجهز به سه هارد دیسک، 2*DDR4 RAM، 2*پورت HDMI و 1*اترنت گیگابیتی است و از ماژول های WIFI / 4G و بلوتوث پشتیبانی می کند که عملکرد بالا و زمان پاسخگویی سریع را ارائه می دهد و می تواند با محیط پیچیده سناریوی صنعتی سازگار شود، با توانایی قوی برای سازگاری با محیط.
| CPU | نسل دهم Comet Lake Core i5-10300H (پشتیبانی از پردازنده های سفارشی سری Intel Core i5 / i7 / i9) |
| حافظه | 2*SODIMM NB-DDR4، پشتیبانی از 2133/2400/2666MHZ، حداکثر تا 64 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 2280/2242 NVME(PCIE) SSD، 1*mSATA 3.0، 1*SATA1 HDD/SSD |
| اترنت | 1*RJ45 LAN، پشتیبانی از کارت اترنت گیگابیتی Intel Realtek 8111H، wake-up on LAN و PXE boot |
| رابط نمایشگر | 2*HDMI 1.4 (4k 4096/3840*2160@30HZ)، 1*VGA DB15 (1920*1080@60Hz) |
| رابط صوتی | 1*Line Out، 1*MIC In، |
| رابط USB | 4*USB 3.1، 2*USB 2.0 |
| پورت I/O | 4*USB 3.1، 2*USB 2.0، 1*LAN، 2*HDMI، 1*VGA، 1*DC، 1*MIC، 1*Audio Out |
| اسلات توسعه | 1*Mini-PCIE، پشتیبانی از ماژول WIFI / 4G / بلوتوث، 1*PCI-E 16X (قابل اتصال به کارت گرافیک مجزا) |
| سیستم عامل | Windows 11، Windows 10، KylinOS، UnionTech و غیره. |
| BIOS | AMI BIOS، پشتیبانی از روشن شدن با تماس ورودی، روشن شدن زمان بندی شده، تشخیص هوشمند روشن/خاموش شدن از راه دور |
| Watchdog | برنامه نویسی Watchdog، پشتیبانی از عملکرد بازنشانی سخت افزاری (256 سطح، 0-255 ثانیه) |
| منبع تغذیه | 1*DC 12V / 7A یا 19V / 5A |
| ابعاد | 170mm*170mm*24mm (ضخامت با فن) |
| دمای مناسب | دمای عملیاتی: -10~60 درجه سانتیگراد، رطوبت نسبی: 5%~95%@30 درجه سانتیگراد (بدون میعان) |
این مادربرد مینی دارای سازگاری محیطی قوی، مقاومت در برابر دماهای بالا و پایین است تا نیازهای محیط پیچیده سناریوهای صنعتی را برآورده کند و با محیط هایی مانند گرد و غبار بالا، روغن سنگین، تداخل الکترومغناطیسی، لرزش، الکتریسیته ساکن و غیره سازگار شود.
![]()
این مادربرد مینی که با یک فن کم صدا برای اتلاف حرارت کارآمد و عملکرد پایدار دستگاه طراحی شده است.![]()
این مادربرد مینی صنعتی با کارایی بالا می تواند به طور گسترده در اتوماسیون هوشمند، کابینت های برق، کنترل صنعتی و سایر تجهیزات و زمینه های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد و راحتی زیادی را برای زندگی مردم به ارمغان بیاورد.
![]()
قابلیت توسعه رابط، می تواند به دستگاه های خارجی متصل شود: چراغ های هشدار، کنترل PLC، دکمه توقف اضطراری، پرینتر سنسور، اسکنر بارکد، میکروفون، دوربین، DVD و غیره.
![]()
![]()