| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X26 i5-3317U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مادربرد مینی مجهز به مادربرد معماری X86، با استفاده از قطعات خوب، نرخ خرابی پایین، پاسخ سریع، پایداری و مقیاسپذیری قوی است. و پردازنده دو هستهای چهار رشتهای اینتل Core i5 3317U را با فرکانس تا 2.6 گیگاهرتز، عملکرد قوی، عملکرد پایدار به کار میگیرد. به عنوان یک مادربرد مینی، اندازه آن فشرده است و فضای کمی را اشغال میکند، مجهز به یک پورت اترنت گیگابیتی، یک رابط نمایشگر HDMI و یک VGA و سایر قطعات با کیفیت بالا برای پشتیبانی از عملکرد پایدار 7 * 24 ساعته است.
علاوه بر این، یک اسلات حافظه داخلی وجود دارد که از حافظه DDR3L SO-DIMM با ولتاژ پایین 1.35 ولت تا 8 گیگابایت پشتیبانی میکند، و همچنین یک اسلات MINI-PCIE برای پشتیبانی از WIFI و یک اسلات MINI-SATA برای پشتیبانی از MSATA SSD. این محصول میتواند با محیطهای پیچیده سناریوهای صنعتی مانند گرد و غبار بالا، EMI بالا، لرزش بالا و غیره سازگار شود تا نیازهای سایتهای صنعتی را برآورده کند.
| CPU | Intel Core i5-3317U (پشتیبانی از پردازنده لپ تاپ اینتل نسل 2 و 3) |
| حافظه | 1*1.35V DDR3L SO-DIMM، حداکثر تا 8 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*MSATA SSD |
| اسلات توسعه | 1*اسلات MINI-PCIE، پشتیبانی از WIFI؛ 1*اسلات MINI-SATA، پشتیبانی از MSATA SSD |
| اترنت | 1*Realtek 8111F Gigabit LAN |
| سیستم عامل | Windows7، Windows8، Windows8.1، Windows10، Linux و غیره |
| رابط I/O | 4*USB2.0، 1*LAN، 1*HDMI، 1*VGA، 1*DC، 1*Line Out، 1*MIC In |
| رابط داخلی | 1*4Pin ATX، 1*F-PANEL Pin، 2*فن خنک کننده CPU، 2*پین F-USB2.0، 1*پین F-AUDIO، 1*پین اسپیکر، 2*SATA HDD، 2*توان SATA، 1*LVDS-PWR، 1*پین J-LVDS، 1*پین Invert، 1*JP_COM1، 5*پین COM داخلی، 1*پین J-HDMI، 1*VGA-H، 1*پین J-PS2 داخلی |
| BIOS | AMI BIOS |
| توان | 4PIN ATX یا 12VDC |
| اندازه | ITX 170mm*170mm |
| محیط کار | دمای عملیاتی: -10~50 درجه سانتیگراد، رطوبت نسبی: 0%~95% |
این مادربرد مینی مجهز به مادربرد معماری X86، با استفاده از قطعات خوب، نرخ خرابی پایین، پاسخ سریع، پایداری و مقیاسپذیری قوی است.
![]()
مادربرد از قطعات با کیفیت بالا با نرخ خرابی پایین استفاده میکند، در برابر دماهای بالا و پایین مقاوم است، با حداکثر دمای عملیاتی + 60 درجه سانتیگراد و حداقل دما تا - 10 درجه سانتیگراد.
![]()
مادربرد مجهز به فن خنک کننده است که از طراحی فن کم صدا برای دفع سریع و کارآمد گرما استفاده میکند و از عملکرد ایمن و پایدار دستگاه اطمینان حاصل میکند.
![]()
این مادربرد مینی صنعتی با کارایی بالا میتواند به طور گسترده در اتوماسیون هوشمند، کابینتهای برق، کنترل صنعتی و سایر تجهیزات و زمینههای صنعتی مورد استفاده قرار گیرد و راحتی زیادی را برای زندگی مردم به ارمغان بیاورد.
![]()
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X26 i5-3317U |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مادربرد مینی مجهز به مادربرد معماری X86، با استفاده از قطعات خوب، نرخ خرابی پایین، پاسخ سریع، پایداری و مقیاسپذیری قوی است. و پردازنده دو هستهای چهار رشتهای اینتل Core i5 3317U را با فرکانس تا 2.6 گیگاهرتز، عملکرد قوی، عملکرد پایدار به کار میگیرد. به عنوان یک مادربرد مینی، اندازه آن فشرده است و فضای کمی را اشغال میکند، مجهز به یک پورت اترنت گیگابیتی، یک رابط نمایشگر HDMI و یک VGA و سایر قطعات با کیفیت بالا برای پشتیبانی از عملکرد پایدار 7 * 24 ساعته است.
علاوه بر این، یک اسلات حافظه داخلی وجود دارد که از حافظه DDR3L SO-DIMM با ولتاژ پایین 1.35 ولت تا 8 گیگابایت پشتیبانی میکند، و همچنین یک اسلات MINI-PCIE برای پشتیبانی از WIFI و یک اسلات MINI-SATA برای پشتیبانی از MSATA SSD. این محصول میتواند با محیطهای پیچیده سناریوهای صنعتی مانند گرد و غبار بالا، EMI بالا، لرزش بالا و غیره سازگار شود تا نیازهای سایتهای صنعتی را برآورده کند.
| CPU | Intel Core i5-3317U (پشتیبانی از پردازنده لپ تاپ اینتل نسل 2 و 3) |
| حافظه | 1*1.35V DDR3L SO-DIMM، حداکثر تا 8 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*MSATA SSD |
| اسلات توسعه | 1*اسلات MINI-PCIE، پشتیبانی از WIFI؛ 1*اسلات MINI-SATA، پشتیبانی از MSATA SSD |
| اترنت | 1*Realtek 8111F Gigabit LAN |
| سیستم عامل | Windows7، Windows8، Windows8.1، Windows10، Linux و غیره |
| رابط I/O | 4*USB2.0، 1*LAN، 1*HDMI، 1*VGA، 1*DC، 1*Line Out، 1*MIC In |
| رابط داخلی | 1*4Pin ATX، 1*F-PANEL Pin، 2*فن خنک کننده CPU، 2*پین F-USB2.0، 1*پین F-AUDIO، 1*پین اسپیکر، 2*SATA HDD، 2*توان SATA، 1*LVDS-PWR، 1*پین J-LVDS، 1*پین Invert، 1*JP_COM1، 5*پین COM داخلی، 1*پین J-HDMI، 1*VGA-H، 1*پین J-PS2 داخلی |
| BIOS | AMI BIOS |
| توان | 4PIN ATX یا 12VDC |
| اندازه | ITX 170mm*170mm |
| محیط کار | دمای عملیاتی: -10~50 درجه سانتیگراد، رطوبت نسبی: 0%~95% |
این مادربرد مینی مجهز به مادربرد معماری X86، با استفاده از قطعات خوب، نرخ خرابی پایین، پاسخ سریع، پایداری و مقیاسپذیری قوی است.
![]()
مادربرد از قطعات با کیفیت بالا با نرخ خرابی پایین استفاده میکند، در برابر دماهای بالا و پایین مقاوم است، با حداکثر دمای عملیاتی + 60 درجه سانتیگراد و حداقل دما تا - 10 درجه سانتیگراد.
![]()
مادربرد مجهز به فن خنک کننده است که از طراحی فن کم صدا برای دفع سریع و کارآمد گرما استفاده میکند و از عملکرد ایمن و پایدار دستگاه اطمینان حاصل میکند.
![]()
این مادربرد مینی صنعتی با کارایی بالا میتواند به طور گسترده در اتوماسیون هوشمند، کابینتهای برق، کنترل صنعتی و سایر تجهیزات و زمینههای صنعتی مورد استفاده قرار گیرد و راحتی زیادی را برای زندگی مردم به ارمغان بیاورد.
![]()
![]()