| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X30 12x12 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
معرفی مینی مادربرد ما که با طیف وسیعی از پردازندههای با کارایی بالا تغذیه میشود. این مادربرد از پردازنده Intel® Pentium 3805 و همچنین پردازندههای Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930 و پردازندههای Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U پشتیبانی میکند.با چنین انتخاب متنوعی از پردازندهها، میتوانید پردازندهای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازها و الزامات خاص شما مطابقت دارد. چه به یک گزینه مقرون به صرفه نیاز داشته باشید و چه به یک پردازنده قدرتمندتر برای کارهای سنگین، مینی مادربرد ما نیاز شما را برآورده میکند.
مینی مادربرد فشرده و بسیار کارآمد 120 میلیمتر در 120 میلیمتر. با ضخامت فقط 18 میلیمتر، برای قرار گرفتن در محیطهای با محدودیت فضایی طراحی شده است. علیرغم اندازه کوچک، این مینی مادربرد عملکرد قابل اعتماد و طیف گستردهای از ویژگیها را ارائه میدهد. چه در حال ساخت یک کامپیوتر مینیاتوری برای راهاندازی سینمای خانگی باشید و چه برای یک کاربرد صنعتی فشرده، این مینی مادربرد انتخاب ایدهآلی است.
| اندازه مادربرد | 120 میلیمتر * 120 میلیمتر |
| پردازندهها | پردازنده Intel® Pentium 3805؛ پردازندههای Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930؛ پردازندههای Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U |
| نمایشگر | گرافیک یکپارچه Intel® HD، کارت گرافیک هسته؛ DirectX11.1.OCL 1.2,OGL 3.2؛ کدگذاری: H.264. MPEG2 / 4, VC1, WMV9؛ رمزگشایی: H 264, MPEG2؛ پشتیبانی از نمایشگر همزمان یا ناهمزمان 1*VGA + 1*HDMI |
| حافظه | 1* SODIMM DDR3L، 1066 / 1333 مگاهرتز، تا 8 گیگابایت |
| ذخیرهسازی | 1* SSD mSATA با ارتفاع کامل، 1* SATA 2.0 2.5" HDD / SSD |
| اسلات توسعه | 1* Mini PCIE نیمه ارتفاع، پشتیبانی از ماژول WiFi / 4G |
| رابط I/O | 4*USB3.0، 1* پورت صوتی 2 در 1، 1* کلید پاور، 2* RS232 COM، 1* 2.5 DC-IN، 1* HDMI، 1* VGA، 2* اترنت RJ45 |
| اترنت | 2* 1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN، پشتیبانی از Wake-on-LAN |
| صدا | تراشه کنترل صدای Realtek ALC662 روی برد، پشتیبانی از کانال دوگانه و استریو. |
| سیستم عامل | Windows 7، Windows 8، Windows 10، Ubuntu، Linux، Centos و غیره. |
| ورودی برق | Intel Pentium/ Celeron: 1*DC 12V3A، Core: 1*DC 12V5A |
| دمای مناسب | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد ~ +65 درجه سانتیگراد، دمای ذخیرهسازی: -20 درجه سانتیگراد ~ +70 درجه سانتیگراد، رطوبت عملیاتی: 5% - 95% (رطوبت نسبی، بدون میعان) |
معرفی مینی مادربرد فشرده و بسیار کارآمد 120 میلیمتر در 120 میلیمتر ما. با ضخامت فقط 18 میلیمتر، برای قرار گرفتن در محیطهای با محدودیت فضایی طراحی شده است. علیرغم اندازه کوچک، این مینی مادربرد عملکرد قابل اعتماد و طیف گستردهای از ویژگیها را ارائه میدهد. چه در حال ساخت یک کامپیوتر مینیاتوری برای راهاندازی سینمای خانگی باشید و چه برای یک کاربرد صنعتی فشرده، این مینی مادربرد انتخاب ایدهآلی است.
![]()
مینی مادربرد ما یک پلتفرم جامع با ویژگیهای پیشرفته است. این شامل یک اسلات یکپارچه 1* SODIMM DDR3L با پشتیبانی تا 8 گیگابایت حافظه برای عملکرد چندوظیفهای روان است. علاوه بر این، میزبان 1* SSD mSATA با ارتفاع کامل و 1* SATA 2.0 2.5" HDD/SSD برای راهحلهای ذخیرهسازی انعطافپذیر است.
این برد از یک اسلات 1* Mini PCIE نیمه ارتفاع برای ماژولهای WiFi/4G پشتیبانی میکند و اطمینان میدهد که در هر کجا که هستید متصل بمانید. مجهز به 2* پورت اترنت Gigabit LAN Realtek 8111F با سرعت 1000 مگابیت بر ثانیه، سرعت شبکه فوقالعادهای را ارائه میدهد و از قابلیت Wake-on-LAN پشتیبانی میکند. رابط غنی این برد آن را بسیار همهکاره و مناسب برای طیف گستردهای از برنامهها میسازد.
![]()
![]()
پردازندههای Intel 2955U / 3205U / 3215U، 4*USB 3.0
![]()
پردازندههای Intel 3805U / i3-4010Y / i3-4010U / i3-5005U، 4*USB 3.0
![]()
پردازندههای Intel J1900 / J1800 / N2840 / N2930، 2*USB 2.0، 2*USB 3.0
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X30 12x12 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
معرفی مینی مادربرد ما که با طیف وسیعی از پردازندههای با کارایی بالا تغذیه میشود. این مادربرد از پردازنده Intel® Pentium 3805 و همچنین پردازندههای Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930 و پردازندههای Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U پشتیبانی میکند.با چنین انتخاب متنوعی از پردازندهها، میتوانید پردازندهای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازها و الزامات خاص شما مطابقت دارد. چه به یک گزینه مقرون به صرفه نیاز داشته باشید و چه به یک پردازنده قدرتمندتر برای کارهای سنگین، مینی مادربرد ما نیاز شما را برآورده میکند.
مینی مادربرد فشرده و بسیار کارآمد 120 میلیمتر در 120 میلیمتر. با ضخامت فقط 18 میلیمتر، برای قرار گرفتن در محیطهای با محدودیت فضایی طراحی شده است. علیرغم اندازه کوچک، این مینی مادربرد عملکرد قابل اعتماد و طیف گستردهای از ویژگیها را ارائه میدهد. چه در حال ساخت یک کامپیوتر مینیاتوری برای راهاندازی سینمای خانگی باشید و چه برای یک کاربرد صنعتی فشرده، این مینی مادربرد انتخاب ایدهآلی است.
| اندازه مادربرد | 120 میلیمتر * 120 میلیمتر |
| پردازندهها | پردازنده Intel® Pentium 3805؛ پردازندههای Intel® Celeron J1800/ J1900/ 2955U/ 3205U/ 3215U/ N2830/ N2930؛ پردازندههای Intel® Core i3-4010Y/ i3-4010U/ i3-5005U |
| نمایشگر | گرافیک یکپارچه Intel® HD، کارت گرافیک هسته؛ DirectX11.1.OCL 1.2,OGL 3.2؛ کدگذاری: H.264. MPEG2 / 4, VC1, WMV9؛ رمزگشایی: H 264, MPEG2؛ پشتیبانی از نمایشگر همزمان یا ناهمزمان 1*VGA + 1*HDMI |
| حافظه | 1* SODIMM DDR3L، 1066 / 1333 مگاهرتز، تا 8 گیگابایت |
| ذخیرهسازی | 1* SSD mSATA با ارتفاع کامل، 1* SATA 2.0 2.5" HDD / SSD |
| اسلات توسعه | 1* Mini PCIE نیمه ارتفاع، پشتیبانی از ماژول WiFi / 4G |
| رابط I/O | 4*USB3.0، 1* پورت صوتی 2 در 1، 1* کلید پاور، 2* RS232 COM، 1* 2.5 DC-IN، 1* HDMI، 1* VGA، 2* اترنت RJ45 |
| اترنت | 2* 1000Mbps Realtek 8111F Gigabit LAN، پشتیبانی از Wake-on-LAN |
| صدا | تراشه کنترل صدای Realtek ALC662 روی برد، پشتیبانی از کانال دوگانه و استریو. |
| سیستم عامل | Windows 7، Windows 8، Windows 10، Ubuntu، Linux، Centos و غیره. |
| ورودی برق | Intel Pentium/ Celeron: 1*DC 12V3A، Core: 1*DC 12V5A |
| دمای مناسب | دمای عملیاتی: -20 درجه سانتیگراد ~ +65 درجه سانتیگراد، دمای ذخیرهسازی: -20 درجه سانتیگراد ~ +70 درجه سانتیگراد، رطوبت عملیاتی: 5% - 95% (رطوبت نسبی، بدون میعان) |
معرفی مینی مادربرد فشرده و بسیار کارآمد 120 میلیمتر در 120 میلیمتر ما. با ضخامت فقط 18 میلیمتر، برای قرار گرفتن در محیطهای با محدودیت فضایی طراحی شده است. علیرغم اندازه کوچک، این مینی مادربرد عملکرد قابل اعتماد و طیف گستردهای از ویژگیها را ارائه میدهد. چه در حال ساخت یک کامپیوتر مینیاتوری برای راهاندازی سینمای خانگی باشید و چه برای یک کاربرد صنعتی فشرده، این مینی مادربرد انتخاب ایدهآلی است.
![]()
مینی مادربرد ما یک پلتفرم جامع با ویژگیهای پیشرفته است. این شامل یک اسلات یکپارچه 1* SODIMM DDR3L با پشتیبانی تا 8 گیگابایت حافظه برای عملکرد چندوظیفهای روان است. علاوه بر این، میزبان 1* SSD mSATA با ارتفاع کامل و 1* SATA 2.0 2.5" HDD/SSD برای راهحلهای ذخیرهسازی انعطافپذیر است.
این برد از یک اسلات 1* Mini PCIE نیمه ارتفاع برای ماژولهای WiFi/4G پشتیبانی میکند و اطمینان میدهد که در هر کجا که هستید متصل بمانید. مجهز به 2* پورت اترنت Gigabit LAN Realtek 8111F با سرعت 1000 مگابیت بر ثانیه، سرعت شبکه فوقالعادهای را ارائه میدهد و از قابلیت Wake-on-LAN پشتیبانی میکند. رابط غنی این برد آن را بسیار همهکاره و مناسب برای طیف گستردهای از برنامهها میسازد.
![]()
![]()
پردازندههای Intel 2955U / 3205U / 3215U، 4*USB 3.0
![]()
پردازندههای Intel 3805U / i3-4010Y / i3-4010U / i3-5005U، 4*USB 3.0
![]()
پردازندههای Intel J1900 / J1800 / N2840 / N2930، 2*USB 2.0، 2*USB 3.0
![]()