|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X87 N100 Single LAN |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر از پردازنده Intel N100 استفاده می کند که مصرف انرژی پایینی دارد و برای مینی کامپیوترهای قابل حمل یا کاربردهایی که نیاز به بهره وری انرژی دارند مناسب است. این دستگاه برای کارهای اساسی مانند مرور وب، برنامه های اداری و پخش چندرسانه ای مناسب است.
مینی کامپیوتر قابل حمل کوچک است، حمل آن آسان است، فضای زیادی را اشغال نمی کند، از اتصال شبکه تکی و خروجی دوگانه نمایشگر با کیفیت بالا پشتیبانی می کند، می تواند دو نمایشگر را همزمان متصل کند، می تواند کیفیت تصویر واضح و ظریفی را ارائه دهد، مناسب برای تماشای ویدئوهای با کیفیت بالا، طراحی گرافیکی و غیره، برای ارائه یک میدان دید وسیع تر و تجربه کاربری راحت تر.
مینی کامپیوتر مجهز به SSD M.2 NVMe سرعت را به طور قابل توجهی افزایش می دهد و از SSD های SATA سنتی بهتر عمل می کند. این امر برای بوت شدن سیستم، باز کردن برنامه ها و بارگذاری بازی ها صدق می کند، باعث صرفه جویی در زمان ارزشمند و کاهش زمان انتظار می شود. و کارت شبکه داخلی Intel AT201، پشتیبانی از WiFi 6 و BT5.2. انتقال بی سیم در فواصل طولانی سیگنال های روان تر، بارگذاری سریع تر صفحات وب و بهبود پخش سریال های تلویزیونی را فراهم می کند. در مقایسه با کامپیوترهای رومیزی کوچک سنتی، مینی کامپیوترها معمولاً قیمت مناسب تری دارند و عملکرد هزینه بالاتری دارند.
| پردازنده | Intel N100 / N200 / N300 / N305 |
| پردازنده گرافیکی | Intel UHD Graphics، تا 750MHz (بسته به پردازنده) |
| حافظه | 1*12 گیگابایت رم LPDDR5، حداکثر تا 16 گیگابایت (آنبرد، قابل تعویض توسط کاربر نیست) |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVMe 2280 SSD |
| اترنت | 1*8111H Gigabit Ethernet |
| اتصال بی سیم | پشتیبانی از انتقال بی سیم WiFi 6 / Bluetooth5.2، ماژول استاندارد AX201 WIFI6 (آنبرد، قابل تعویض توسط کاربر نیست) |
| رابط ورودی/خروجی | 3*USB3.2، 2*HDMI (4K)، 1*Gigabit LAN، 1*Type-C (ورودی برق)، 1*صدا، 1*دکمه پاور، 1*DC |
| سیستم عامل | ویندوز 11 و غیره |
| سیستم خنک کننده | فن کنترل دمای هوشمند |
| برق | 1*DC 12V-2.5A |
| نصب | VESA / دیواری / پایه / رومیزی |
| ابعاد | 145mm×62mm×20mm، وزن: حدود 150 گرم |
| جنس | بدنه PVC |
به اندازه یک گوشی هوشمند، فقط 2 سانتی متر ضخامت. به راحتی می توان آن را به دستگاه های مختلفی مانند مانیتورها، تلویزیون های اتاق نشیمن، پروژکتورها و چاپگرها متصل کرد بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کند.
![]()
مینی کامپیوتر قابل حمل کوچک است، حمل آن آسان است، فضای زیادی را اشغال نمی کند، از اتصال شبکه تکی و خروجی دوگانه نمایشگر با کیفیت بالا پشتیبانی می کند، می تواند دو نمایشگر را همزمان متصل کند، می تواند کیفیت تصویر واضح و ظریفی را ارائه دهد، مناسب برای تماشای ویدئوهای با کیفیت بالا، طراحی گرافیکی و غیره، برای ارائه یک میدان دید وسیع تر و تجربه کاربری راحت تر.
![]()
مینی کامپیوتر N100 دارای یک سیستم خنک کننده کم صدا است که به طور موثر گرما را دفع می کند و دمای بدنه را در سطح طبیعی نگه می دارد.
![]()
چه برای کار و خانه، سرگرمی و بازی، مصرف رسانه، آموزش و پرورش، یا ارائه و تدریس، مینی کامپیوتر می تواند نیازهای شما را برآورده کند.
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X87 N100 Single LAN |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی کامپیوتر از پردازنده Intel N100 استفاده می کند که مصرف انرژی پایینی دارد و برای مینی کامپیوترهای قابل حمل یا کاربردهایی که نیاز به بهره وری انرژی دارند مناسب است. این دستگاه برای کارهای اساسی مانند مرور وب، برنامه های اداری و پخش چندرسانه ای مناسب است.
مینی کامپیوتر قابل حمل کوچک است، حمل آن آسان است، فضای زیادی را اشغال نمی کند، از اتصال شبکه تکی و خروجی دوگانه نمایشگر با کیفیت بالا پشتیبانی می کند، می تواند دو نمایشگر را همزمان متصل کند، می تواند کیفیت تصویر واضح و ظریفی را ارائه دهد، مناسب برای تماشای ویدئوهای با کیفیت بالا، طراحی گرافیکی و غیره، برای ارائه یک میدان دید وسیع تر و تجربه کاربری راحت تر.
مینی کامپیوتر مجهز به SSD M.2 NVMe سرعت را به طور قابل توجهی افزایش می دهد و از SSD های SATA سنتی بهتر عمل می کند. این امر برای بوت شدن سیستم، باز کردن برنامه ها و بارگذاری بازی ها صدق می کند، باعث صرفه جویی در زمان ارزشمند و کاهش زمان انتظار می شود. و کارت شبکه داخلی Intel AT201، پشتیبانی از WiFi 6 و BT5.2. انتقال بی سیم در فواصل طولانی سیگنال های روان تر، بارگذاری سریع تر صفحات وب و بهبود پخش سریال های تلویزیونی را فراهم می کند. در مقایسه با کامپیوترهای رومیزی کوچک سنتی، مینی کامپیوترها معمولاً قیمت مناسب تری دارند و عملکرد هزینه بالاتری دارند.
| پردازنده | Intel N100 / N200 / N300 / N305 |
| پردازنده گرافیکی | Intel UHD Graphics، تا 750MHz (بسته به پردازنده) |
| حافظه | 1*12 گیگابایت رم LPDDR5، حداکثر تا 16 گیگابایت (آنبرد، قابل تعویض توسط کاربر نیست) |
| هارد دیسک | 1*M.2 NVMe 2280 SSD |
| اترنت | 1*8111H Gigabit Ethernet |
| اتصال بی سیم | پشتیبانی از انتقال بی سیم WiFi 6 / Bluetooth5.2، ماژول استاندارد AX201 WIFI6 (آنبرد، قابل تعویض توسط کاربر نیست) |
| رابط ورودی/خروجی | 3*USB3.2، 2*HDMI (4K)، 1*Gigabit LAN، 1*Type-C (ورودی برق)، 1*صدا، 1*دکمه پاور، 1*DC |
| سیستم عامل | ویندوز 11 و غیره |
| سیستم خنک کننده | فن کنترل دمای هوشمند |
| برق | 1*DC 12V-2.5A |
| نصب | VESA / دیواری / پایه / رومیزی |
| ابعاد | 145mm×62mm×20mm، وزن: حدود 150 گرم |
| جنس | بدنه PVC |
به اندازه یک گوشی هوشمند، فقط 2 سانتی متر ضخامت. به راحتی می توان آن را به دستگاه های مختلفی مانند مانیتورها، تلویزیون های اتاق نشیمن، پروژکتورها و چاپگرها متصل کرد بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کند.
![]()
مینی کامپیوتر قابل حمل کوچک است، حمل آن آسان است، فضای زیادی را اشغال نمی کند، از اتصال شبکه تکی و خروجی دوگانه نمایشگر با کیفیت بالا پشتیبانی می کند، می تواند دو نمایشگر را همزمان متصل کند، می تواند کیفیت تصویر واضح و ظریفی را ارائه دهد، مناسب برای تماشای ویدئوهای با کیفیت بالا، طراحی گرافیکی و غیره، برای ارائه یک میدان دید وسیع تر و تجربه کاربری راحت تر.
![]()
مینی کامپیوتر N100 دارای یک سیستم خنک کننده کم صدا است که به طور موثر گرما را دفع می کند و دمای بدنه را در سطح طبیعی نگه می دارد.
![]()
چه برای کار و خانه، سرگرمی و بازی، مصرف رسانه، آموزش و پرورش، یا ارائه و تدریس، مینی کامپیوتر می تواند نیازهای شما را برآورده کند.
![]()
![]()