| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X71 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی دارای 6*پورت اترنت گیگابیتی است و از پردازنده های سری Intel Core، Pentium و Celeron پشتیبانی می کند. کارت گرافیک بر اساس پردازنده انتخابی انتخاب خواهد شد.
این مینی پی سی روتر نرم افزاری شش پورت LAN با حافظه دو کاناله DDR3L عرضه می شود که قادر به پشتیبانی از حداکثر 16 گیگابایت حافظه، 1*SSD از نوع mSATA و 4*هارد دیسک SATA (سه SATA II و یک SATA III) است. همچنین دارای اسلات قابل ارتقا 1*mini-PCIE، 1*اسلات SIM و 1*اسلات CF می باشد.با این ویژگی ها، این مینی پی سی برای رفع تمام نیازهای شبکه شما طراحی شده است. همچنین دارای یک پورت VGA برای نمایش تصویر و یک پورت کنسول است.این دستگاه از پیشرفته ترین فناوری ذخیره سازی استفاده می کند و ظرفیت حافظه برای رفع انواع نیازها کافی است. چه یک بازی بزرگ باشد و چه پردازش داده، به راحتی از پس آن برمی آید. چه یک علاقه مند به بازی باشید و چه یک کارگر، این کامپیوتر نیازهای شما را برآورده می کند.
جزئیات روتر نرم افزاری 6*گیگابیت اترنت:
جزئیات روتر نرم افزاری 6*گیگابیت اترنت
| کارت گرافیک | بستگی به پردازنده دارد |
| اترنت | 6*Intel 82583، 1000M Gigabit LAN |
| اسلات توسعه | 1*اسلات MINI-PCIE، 1*اسلات SIM، 1*اسلات CF |
| پشتیبانی ویدئو | 1* VGA |
| حافظه | دو کاناله DDR3L SO-DIMM، حداکثر تا 16 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*SSD M-SATA، 3*SATA 2.0، 1*SATA 3.0 |
| سایر | پشتیبانی از بوت با روشن شدن |
| منبع تغذیه | 1*DC 12-19V |
| پورت ورودی/خروجی | 2*USB 2.0، 1*کنسول RJ45، 6*LAN RJ45، 1*VGA، 1*ورودی برق |
| ابعاد | 428mm * 282mm * 46mm |
| وزن | حدود 3.75 کیلوگرم |
| محیط مناسب | دمای عملیاتی: -15 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد، رطوبت محیط: 0% تا 95% |
| حافظه و هارد دیسک روتر نرم افزاری 6*گیگابیت اترنت: | این مینی پی سی روتر نرم افزاری دارای رم دو کاناله DDR3L SO-DIMM، حداکثر تا 16 گیگابایت، 1*SSD از نوع M-SATA، 3*هارد دیسک SATA 2.0 و 1*SATA 3.0 است. این دستگاه از پیشرفته ترین فناوری ذخیره سازی استفاده می کند و ظرفیت حافظه برای رفع انواع نیازها کافی است. چه یک بازی بزرگ باشد و چه پردازش داده، به راحتی از پس آن برمی آید. چه یک علاقه مند به بازی باشید و چه یک کارگر، این کامپیوتر نیازهای شما را برآورده می کند. |
روتر نرم افزاری شش پورت اترنت از واردات و صادرات فایل های پیکربندی، رابط کاربری گرافیکی و کاربر پسند در قالب وب مدرن پشتیبانی می کند که امکان مدیریت از طریق LAN یا WAN را فراهم می کند.
![]()
رابط های غنی روتر نرم افزاری 6*گیگابیت اترنت:
![]()
پورت کنسول با رابط RJ45 می تواند برای اتصال دستگاه به کامپیوتر در زمانی که دسترسی به رابط پیکربندی از طریق شبکه امکان پذیر نیست، استفاده شود.
![]()
![]()
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X71 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی دارای 6*پورت اترنت گیگابیتی است و از پردازنده های سری Intel Core، Pentium و Celeron پشتیبانی می کند. کارت گرافیک بر اساس پردازنده انتخابی انتخاب خواهد شد.
این مینی پی سی روتر نرم افزاری شش پورت LAN با حافظه دو کاناله DDR3L عرضه می شود که قادر به پشتیبانی از حداکثر 16 گیگابایت حافظه، 1*SSD از نوع mSATA و 4*هارد دیسک SATA (سه SATA II و یک SATA III) است. همچنین دارای اسلات قابل ارتقا 1*mini-PCIE، 1*اسلات SIM و 1*اسلات CF می باشد.با این ویژگی ها، این مینی پی سی برای رفع تمام نیازهای شبکه شما طراحی شده است. همچنین دارای یک پورت VGA برای نمایش تصویر و یک پورت کنسول است.این دستگاه از پیشرفته ترین فناوری ذخیره سازی استفاده می کند و ظرفیت حافظه برای رفع انواع نیازها کافی است. چه یک بازی بزرگ باشد و چه پردازش داده، به راحتی از پس آن برمی آید. چه یک علاقه مند به بازی باشید و چه یک کارگر، این کامپیوتر نیازهای شما را برآورده می کند.
جزئیات روتر نرم افزاری 6*گیگابیت اترنت:
جزئیات روتر نرم افزاری 6*گیگابیت اترنت
| کارت گرافیک | بستگی به پردازنده دارد |
| اترنت | 6*Intel 82583، 1000M Gigabit LAN |
| اسلات توسعه | 1*اسلات MINI-PCIE، 1*اسلات SIM، 1*اسلات CF |
| پشتیبانی ویدئو | 1* VGA |
| حافظه | دو کاناله DDR3L SO-DIMM، حداکثر تا 16 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*SSD M-SATA، 3*SATA 2.0، 1*SATA 3.0 |
| سایر | پشتیبانی از بوت با روشن شدن |
| منبع تغذیه | 1*DC 12-19V |
| پورت ورودی/خروجی | 2*USB 2.0، 1*کنسول RJ45، 6*LAN RJ45، 1*VGA، 1*ورودی برق |
| ابعاد | 428mm * 282mm * 46mm |
| وزن | حدود 3.75 کیلوگرم |
| محیط مناسب | دمای عملیاتی: -15 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد، رطوبت محیط: 0% تا 95% |
| حافظه و هارد دیسک روتر نرم افزاری 6*گیگابیت اترنت: | این مینی پی سی روتر نرم افزاری دارای رم دو کاناله DDR3L SO-DIMM، حداکثر تا 16 گیگابایت، 1*SSD از نوع M-SATA، 3*هارد دیسک SATA 2.0 و 1*SATA 3.0 است. این دستگاه از پیشرفته ترین فناوری ذخیره سازی استفاده می کند و ظرفیت حافظه برای رفع انواع نیازها کافی است. چه یک بازی بزرگ باشد و چه پردازش داده، به راحتی از پس آن برمی آید. چه یک علاقه مند به بازی باشید و چه یک کارگر، این کامپیوتر نیازهای شما را برآورده می کند. |
روتر نرم افزاری شش پورت اترنت از واردات و صادرات فایل های پیکربندی، رابط کاربری گرافیکی و کاربر پسند در قالب وب مدرن پشتیبانی می کند که امکان مدیریت از طریق LAN یا WAN را فراهم می کند.
![]()
رابط های غنی روتر نرم افزاری 6*گیگابیت اترنت:
![]()
پورت کنسول با رابط RJ45 می تواند برای اتصال دستگاه به کامپیوتر در زمانی که دسترسی به رابط پیکربندی از طریق شبکه امکان پذیر نیست، استفاده شود.
![]()
![]()
![]()