|
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X56 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این نرمافزار کامپیوتر صنعتی، پردازنده اصلی این روتر نرمافزاری نسل یازدهم است که با هستههای دوگانه چهار رشتهای و هستههای چهارگانه هشت رشتهای در دسترس است. با پورت اترنت 6*Gigabit با سرعت 2.5G و کارت شبکه اینتل i225. از راهاندازی بدون دیسک، بیدارباش شبکه و WiFi 6 پشتیبانی میکند. این روتر نه تنها عملکردهای یک روتر معمولی را دارد، بلکه میتواند بستههای نرمافزاری مختلفی را روی سیستم نصب کند تا به گسترش عملکرد دست یابد.
روتر نرمافزاری با 6 کارت شبکه اینتل i225، پشتیبانی از بیدارباش در شبکه محلی (Wake-on-LAN) و بوت PXE یک راهحل شبکهای قدرتمند و همهکاره است. این روتر نرمافزاری ویژگیها و عملکرد مورد نیاز شما را برای روان نگه داشتن شبکه ارائه میدهد. وجود شش کارت شبکه اینتل i225 اتصال و انعطافپذیری فوقالعادهای را ارائه میدهد.
چه در حال راهاندازی یک شبکه خانگی پیچیده، یک شبکه کسبوکار کوچک یا یک محیط شبکهسازی حرفهای باشید، این روتر نرمافزاری شما را پوشش میدهد. با چندین کارت شبکه، میتوانید به راحتی بخشهای مختلف شبکه را مدیریت کنید، ترافیک را اولویتبندی کنید و از ارتباط بینقص بین دستگاهها اطمینان حاصل کنید.
| پردازنده | Intel Core i3-1115G4 (2 هسته 4 رشته، کش 6 مگابایتی، 4.10 گیگاهرتز، TDP: 12W~28W)؛ Intel Core i3-1125G4 (4 هسته 8 رشته، کش 8 مگابایتی، 3.70 گیگاهرتز، TDP: 12W~28W) |
| پردازنده گرافیکی |
Intel® UHD Graphics برای پردازندههای نسل یازدهم اینتل® |
| اترنت | 6*RJ45 2.5G Intel i225 LAN، پشتیبانی از بیدارباش در شبکه محلی و بوت PXE |
| اسلات توسعه | 1*اسلات Mini PCI-e (پشتیبانی از ماژول PCIe و USB 3G / 4G) |
| حافظه | 2*SODIMM DDR4 3200M، تا 64 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 2280 SSD، 1*SATA 3.0 HDD / SSD |
| رابط ورودی/خروجی | 4*USB 3.0، 1*HDMI، 1*COM، 1*کلید برق، 1*DC 12V، 6*LAN، 2*آنتن WiFi |
| سیستم عامل | OpenWrt، ESXi، Windows 10، Ubuntu، pfSense و غیره. |
| دیگر | پشتیبانی از روشن شدن خودکار |
| برق | 1*DC، 12V / 5A |
| ابعاد | 155mm * 126mm * 52mm |
| وزن | حدود 1.0 کیلوگرم |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| نصب | پشتیبانی از نصب روی دیوار / رومیزی |
روتر نرمافزاری با پردازندههای Intel Core i3-1115G4 و Intel Core i3-1125G4. هر دو پردازنده در این روتر نرمافزاری برای ارائه اتصالات شبکه پایدار و قابل اعتماد طراحی شدهاند. آنها میتوانند چندین کار را به طور همزمان انجام دهند، مانند مسیریابی دادهها، مدیریت پروتکلهای امنیتی و ارائه دسترسی بینقص به اینترنت.
علاوه بر قابلیتهای پردازشی چشمگیر خود، این روترهای نرمافزاری نیز بسیار قابل تنظیم هستند. شما میتوانید آنها را برای برآورده کردن نیازهای شبکهسازی خاص خود پیکربندی کنید، چه راهاندازی فایروالها، بهینهسازی استفاده از پهنای باند یا پیادهسازی اقدامات امنیتی پیشرفته.
![]()
نیازهای احراز هویت اجاره و مستاجر را برای شبکههای مختلف مانند اجاره اینترنت، شمارهگذاری اتاق هتل، دسترسی به اینترنت با سرعت محدود، با قابلیت محدود کردن دقیق سرعت، اطلاعرسانی انقضا و تعلیق پس از انقضا برآورده میکند. مستاجران با حساب PPPoe اختصاصی به اینترنت دسترسی پیدا میکنند که مدیریت را تسهیل کرده و دسترسی امنتر با احراز هویت هویت را ارائه میدهد.
![]()
خنککننده نواری یخشکن و طراحی بدون فن به طور موثری از تجمع گرد و غبار در داخل دستگاه و نویز ناشی از عملکرد فن جلوگیری میکند.
![]()
![]()
|
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | X56 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این نرمافزار کامپیوتر صنعتی، پردازنده اصلی این روتر نرمافزاری نسل یازدهم است که با هستههای دوگانه چهار رشتهای و هستههای چهارگانه هشت رشتهای در دسترس است. با پورت اترنت 6*Gigabit با سرعت 2.5G و کارت شبکه اینتل i225. از راهاندازی بدون دیسک، بیدارباش شبکه و WiFi 6 پشتیبانی میکند. این روتر نه تنها عملکردهای یک روتر معمولی را دارد، بلکه میتواند بستههای نرمافزاری مختلفی را روی سیستم نصب کند تا به گسترش عملکرد دست یابد.
روتر نرمافزاری با 6 کارت شبکه اینتل i225، پشتیبانی از بیدارباش در شبکه محلی (Wake-on-LAN) و بوت PXE یک راهحل شبکهای قدرتمند و همهکاره است. این روتر نرمافزاری ویژگیها و عملکرد مورد نیاز شما را برای روان نگه داشتن شبکه ارائه میدهد. وجود شش کارت شبکه اینتل i225 اتصال و انعطافپذیری فوقالعادهای را ارائه میدهد.
چه در حال راهاندازی یک شبکه خانگی پیچیده، یک شبکه کسبوکار کوچک یا یک محیط شبکهسازی حرفهای باشید، این روتر نرمافزاری شما را پوشش میدهد. با چندین کارت شبکه، میتوانید به راحتی بخشهای مختلف شبکه را مدیریت کنید، ترافیک را اولویتبندی کنید و از ارتباط بینقص بین دستگاهها اطمینان حاصل کنید.
| پردازنده | Intel Core i3-1115G4 (2 هسته 4 رشته، کش 6 مگابایتی، 4.10 گیگاهرتز، TDP: 12W~28W)؛ Intel Core i3-1125G4 (4 هسته 8 رشته، کش 8 مگابایتی، 3.70 گیگاهرتز، TDP: 12W~28W) |
| پردازنده گرافیکی |
Intel® UHD Graphics برای پردازندههای نسل یازدهم اینتل® |
| اترنت | 6*RJ45 2.5G Intel i225 LAN، پشتیبانی از بیدارباش در شبکه محلی و بوت PXE |
| اسلات توسعه | 1*اسلات Mini PCI-e (پشتیبانی از ماژول PCIe و USB 3G / 4G) |
| حافظه | 2*SODIMM DDR4 3200M، تا 64 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 2280 SSD، 1*SATA 3.0 HDD / SSD |
| رابط ورودی/خروجی | 4*USB 3.0، 1*HDMI، 1*COM، 1*کلید برق، 1*DC 12V، 6*LAN، 2*آنتن WiFi |
| سیستم عامل | OpenWrt، ESXi، Windows 10، Ubuntu، pfSense و غیره. |
| دیگر | پشتیبانی از روشن شدن خودکار |
| برق | 1*DC، 12V / 5A |
| ابعاد | 155mm * 126mm * 52mm |
| وزن | حدود 1.0 کیلوگرم |
| جنس | آلیاژ آلومینیوم |
| نصب | پشتیبانی از نصب روی دیوار / رومیزی |
روتر نرمافزاری با پردازندههای Intel Core i3-1115G4 و Intel Core i3-1125G4. هر دو پردازنده در این روتر نرمافزاری برای ارائه اتصالات شبکه پایدار و قابل اعتماد طراحی شدهاند. آنها میتوانند چندین کار را به طور همزمان انجام دهند، مانند مسیریابی دادهها، مدیریت پروتکلهای امنیتی و ارائه دسترسی بینقص به اینترنت.
علاوه بر قابلیتهای پردازشی چشمگیر خود، این روترهای نرمافزاری نیز بسیار قابل تنظیم هستند. شما میتوانید آنها را برای برآورده کردن نیازهای شبکهسازی خاص خود پیکربندی کنید، چه راهاندازی فایروالها، بهینهسازی استفاده از پهنای باند یا پیادهسازی اقدامات امنیتی پیشرفته.
![]()
نیازهای احراز هویت اجاره و مستاجر را برای شبکههای مختلف مانند اجاره اینترنت، شمارهگذاری اتاق هتل، دسترسی به اینترنت با سرعت محدود، با قابلیت محدود کردن دقیق سرعت، اطلاعرسانی انقضا و تعلیق پس از انقضا برآورده میکند. مستاجران با حساب PPPoe اختصاصی به اینترنت دسترسی پیدا میکنند که مدیریت را تسهیل کرده و دسترسی امنتر با احراز هویت هویت را ارائه میدهد.
![]()
خنککننده نواری یخشکن و طراحی بدون فن به طور موثری از تجمع گرد و غبار در داخل دستگاه و نویز ناشی از عملکرد فن جلوگیری میکند.
![]()
![]()