| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | x67 N150 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| زمان تحویل: | 7-15 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی قدرتمند، انعطاف پذیری و عملکرد مورد نیاز برای وظایف پیشرفته شبکه را ارائه می دهد. این دستگاه فشرده که با پردازنده های برتر مانند اینتل N100 و N150 طراحی شده است، سرعت و قابلیت اطمینان فوق العاده ای را برای طیف گسترده ای از برنامه ها ارائه می دهد. از اجرای یک فایروال قوی گرفته تا مدیریت چندین رابط شبکه، این واحد برای پاسخگویی به نیازهای محیط های دیجیتال مدرن ساخته شده است.
یکی از ویژگی های برجسته این مینی پی سی، قابلیت دوگانه LAN آن است که آن را برای استقرار روتر شبکه Pfsense ایده آل می کند. با دو پورت شبکه اختصاصی، کاربران می توانند به راحتی LAN ها را پیکربندی کنند، شکل دهی ترافیک را تنظیم کنند و تقسیم بندی شبکه را بدون نیاز به سخت افزار اضافی مدیریت کنند. این دستگاه همچنین از انواع سیستم عامل ها، از جمله توزیع های مبتنی بر لینوکس مانند روتر مینی پی سی لینوکس N150 و روتر مینی پی سی شبکه اوبونتو پشتیبانی می کند و امکان ادغام یکپارچه در تنظیمات شبکه موجود را فراهم می کند.
| پردازنده | پردازنده اینتل N150 4 هسته 4 رشته، فرکانس توربو حداکثر 3.60 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی | گرافیک اینتل®، 1گیگاهرتز فرکانس پویا حداکثر گرافیک |
| حافظه | 1*SODIMM DDR4 RAM 3200 MT/s، حداکثر تا 32 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 2280 NVME SSD، 2*3.5 SATA HDD/ SSD (اختیاری) |
| اترنت | 2*2.5G 226V گیگابیت اترنت (LAN سیمی)، کارت وایرلس WIFI6 داخلی، بلوتوث |
| نمایشگر | 1*HDMI، 1*DP، 1*Type-c تمام عملکرد، پشتیبانی از نمایشگر ناهمزمان سه صفحه ای |
| سیستم عامل | پشتیبانی از لینوکس، Istoreos و غیره. |
| قدرت | 1*DC-12V |
| اندازه | 16.2cm*16.2cm*19.8cm |
| رابط ورودی/خروجی | USB3.2 GEN2*2، USB2.0*2، HDMl*1، DP*1، Type-c تمام عملکرد*1، اسلات کارت TF*1، 2.5G Wired LAN*2، AUD*1، DC*1، سوئیچ پاور*1 |
مجهز به فرکانس توربو حداکثر 3.60 گیگاهرتز پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای اینتل N150، توان پایه پردازنده 6 وات است که دسترسی روان به اینترنت و عدم قطع اتصال را تضمین می کند، از اتصال چندین دستگاه پشتیبانی می کند و می تواند بیش از 200 دستگاه را برای پاسخگویی به نیازهای بیشتر در حالت آماده به کار نگه دارد و به طور پایدار و سریع در تمام طول سال کار می کند.
![]()
مینی پی سی ما یک فضای انحصاری را برای محافظت از داده های شما و جلوگیری از نشت اطلاعات ارائه می دهد. این دستگاه توانایی قابل توجهی در پشتیبانی همزمان از چندین کاربر دارد، به طوری که هر کاربر حساب کاربری جداگانه خود را دارد. این بدان معناست که در داخل مینی پی سی، هر فضای ذخیره سازی به شدت ایزوله شده است و اطمینان حاصل می شود که کاربران فقط می توانند به داده های خود دسترسی داشته باشند و آنها را مشاهده کنند. با ویژگی های امنیتی پیشرفته آن، می توانید با اطمینان فایل های مهم خود را ذخیره و مدیریت کنید، با علم به اینکه داده های شما امن هستند و برای دیگران غیرقابل دسترس هستند.
![]()
یک فن بزرگ با کارایی بالا در پایین با خنک کننده توربو CPU، قدرت خنک کنندگی دستگاه را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. اتلاف حرارت کارآمد باعث می شود دستگاه پایدارتر کار کند و داده ها ایمن تر باشند.
![]()
مجهز به انواع رابط های توسعه، گزینه های بیشتری را برای اتصال آسان هدفون، تلفن همراه، دیسک و سایر لوازم جانبی در اختیار شما قرار می دهد. رابط های غنی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف شما. USB2.0*2 ، USB3.2 * 2 ، DP * 1 ، HDMI * 1 ، Type-C * 1، 2.5G 226V LAN *2 ، اسلات کارت TF * 1، ورودی برق DC * 1.
![]()
| نام تجاری: | Helor PC |
| شماره مدل: | x67 N150 |
| MOQ: | 1 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | جعبه کارتن |
| شرایط پرداخت: | T/T |
این مینی پی سی قدرتمند، انعطاف پذیری و عملکرد مورد نیاز برای وظایف پیشرفته شبکه را ارائه می دهد. این دستگاه فشرده که با پردازنده های برتر مانند اینتل N100 و N150 طراحی شده است، سرعت و قابلیت اطمینان فوق العاده ای را برای طیف گسترده ای از برنامه ها ارائه می دهد. از اجرای یک فایروال قوی گرفته تا مدیریت چندین رابط شبکه، این واحد برای پاسخگویی به نیازهای محیط های دیجیتال مدرن ساخته شده است.
یکی از ویژگی های برجسته این مینی پی سی، قابلیت دوگانه LAN آن است که آن را برای استقرار روتر شبکه Pfsense ایده آل می کند. با دو پورت شبکه اختصاصی، کاربران می توانند به راحتی LAN ها را پیکربندی کنند، شکل دهی ترافیک را تنظیم کنند و تقسیم بندی شبکه را بدون نیاز به سخت افزار اضافی مدیریت کنند. این دستگاه همچنین از انواع سیستم عامل ها، از جمله توزیع های مبتنی بر لینوکس مانند روتر مینی پی سی لینوکس N150 و روتر مینی پی سی شبکه اوبونتو پشتیبانی می کند و امکان ادغام یکپارچه در تنظیمات شبکه موجود را فراهم می کند.
| پردازنده | پردازنده اینتل N150 4 هسته 4 رشته، فرکانس توربو حداکثر 3.60 گیگاهرتز |
| پردازنده گرافیکی | گرافیک اینتل®، 1گیگاهرتز فرکانس پویا حداکثر گرافیک |
| حافظه | 1*SODIMM DDR4 RAM 3200 MT/s، حداکثر تا 32 گیگابایت |
| هارد دیسک | 1*M.2 2280 NVME SSD، 2*3.5 SATA HDD/ SSD (اختیاری) |
| اترنت | 2*2.5G 226V گیگابیت اترنت (LAN سیمی)، کارت وایرلس WIFI6 داخلی، بلوتوث |
| نمایشگر | 1*HDMI، 1*DP، 1*Type-c تمام عملکرد، پشتیبانی از نمایشگر ناهمزمان سه صفحه ای |
| سیستم عامل | پشتیبانی از لینوکس، Istoreos و غیره. |
| قدرت | 1*DC-12V |
| اندازه | 16.2cm*16.2cm*19.8cm |
| رابط ورودی/خروجی | USB3.2 GEN2*2، USB2.0*2، HDMl*1، DP*1، Type-c تمام عملکرد*1، اسلات کارت TF*1، 2.5G Wired LAN*2، AUD*1، DC*1، سوئیچ پاور*1 |
مجهز به فرکانس توربو حداکثر 3.60 گیگاهرتز پردازنده 4 هسته ای 4 رشته ای اینتل N150، توان پایه پردازنده 6 وات است که دسترسی روان به اینترنت و عدم قطع اتصال را تضمین می کند، از اتصال چندین دستگاه پشتیبانی می کند و می تواند بیش از 200 دستگاه را برای پاسخگویی به نیازهای بیشتر در حالت آماده به کار نگه دارد و به طور پایدار و سریع در تمام طول سال کار می کند.
![]()
مینی پی سی ما یک فضای انحصاری را برای محافظت از داده های شما و جلوگیری از نشت اطلاعات ارائه می دهد. این دستگاه توانایی قابل توجهی در پشتیبانی همزمان از چندین کاربر دارد، به طوری که هر کاربر حساب کاربری جداگانه خود را دارد. این بدان معناست که در داخل مینی پی سی، هر فضای ذخیره سازی به شدت ایزوله شده است و اطمینان حاصل می شود که کاربران فقط می توانند به داده های خود دسترسی داشته باشند و آنها را مشاهده کنند. با ویژگی های امنیتی پیشرفته آن، می توانید با اطمینان فایل های مهم خود را ذخیره و مدیریت کنید، با علم به اینکه داده های شما امن هستند و برای دیگران غیرقابل دسترس هستند.
![]()
یک فن بزرگ با کارایی بالا در پایین با خنک کننده توربو CPU، قدرت خنک کنندگی دستگاه را به طور قابل توجهی افزایش می دهد. اتلاف حرارت کارآمد باعث می شود دستگاه پایدارتر کار کند و داده ها ایمن تر باشند.
![]()
مجهز به انواع رابط های توسعه، گزینه های بیشتری را برای اتصال آسان هدفون، تلفن همراه، دیسک و سایر لوازم جانبی در اختیار شما قرار می دهد. رابط های غنی برای پاسخگویی به نیازهای مختلف شما. USB2.0*2 ، USB3.2 * 2 ، DP * 1 ، HDMI * 1 ، Type-C * 1، 2.5G 226V LAN *2 ، اسلات کارت TF * 1، ورودی برق DC * 1.
![]()